Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.04.2024 |
Název | 501 Mo |
Rozhodčí | Krestýn Roman |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | Blue Star Cup |
Místo | Blue Star Bowling, Šumperk |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adam František [CZE080684] | |
Bauer Marek [CZE075380] | |
Bilaj Patrik [CZE063799] | |
Člupný Petr [CZE066956] | |
Druga Martin [CZE073119] | |
Dudkovič Vojtěch [CZE080070] | |
Dvořák Tomáš [CZE066837] | |
Heděnec Lukáš [CZE080602] | |
Horváth Miroslav [CZE071748] | |
Janošec Martin [CZE079184] | |
Jurásek Petr [CZE071536] | |
Koutný Roman [CZE078932] | |
Krestýn Roman [CZE067003] | |
Lietavec Pavel [CZE004984] | |
Makovský Oldřich [CZE080516] | |
Markovský Jaroslav [CZE042518] | |
Mynářová Kristýna [CZE080600] | |
Novohradský Jaroslav [CZE059869] | |
Rak Tomáš [CZE024288] | |
Schöpeová Markéta [CZE069018] | |
Slavíková Miroslava [CZE016301] | |
Špička Tomáš [CZE080601] | |
Špirka Josef [CZE076214] | |
Špirková Zuzana [CZE076213] | |
Vybíral Matěj [CZE066944] | |
Vybíral Ondřej [CZE069100] | |
Vybíralová Irena [CZE066777] | |
Walter Jiří [CZE076653] | |
Zajarošová Milena [CZE074590] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Dvořák Tomáš [CZE066837] |
2. | Markovský Jaroslav [CZE042518] |
3. | Člupný Petr [CZE066956] |
4. | Krestýn Roman [CZE067003] |
5. | Vybíral Matěj [CZE066944] |
6. | Bilaj Patrik [CZE063799] |
7. | Jurásek Petr [CZE071536] |
8. | Lietavec Pavel [CZE004984] |
9. | Horváth Miroslav [CZE071748] |
10. | Bauer Marek [CZE075380] |
11. | Novohradský Jaroslav [CZE059869] |
12. | Vybíral Ondřej [CZE069100] |
13. | Rak Tomáš [CZE024288] |
14. | Dudkovič Vojtěch [CZE080070] |
15. | Janošec Martin [CZE079184] |
16. | Heděnec Lukáš [CZE080602] |
17. | Vybíralová Irena [CZE066777] |
18. | Walter Jiří [CZE076653] |
19. | Adam František [CZE080684] |
20. | Špirka Josef [CZE076214] |
21. | Makovský Oldřich [CZE080516] |
22. | Mynářová Kristýna [CZE080600] |
23. | Špička Tomáš [CZE080601] |
24. | Druga Martin [CZE073119] |
25. | Koutný Roman [CZE078932] |
26. | Schöpeová Markéta [CZE069018] |
27. | Zajarošová Milena [CZE074590] |
28. | Špirková Zuzana [CZE076213] |
29. | Slavíková Miroslava [CZE016301] |
Tento turnaj nemá přihlášky online