Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.04.2024 |
Název | tabulka 501 |
Rozhodčí | Farská Jana |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Farská Valérie [CZE062839] | |
Gábriška Luboš [WRD079318] | |
Geguš Jaroslav [CZE079319] | |
Ježek Tomáš [CZE040352] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Sobolík Miloš [CZE001542] | |
Stárek Václav [CZE001810] | |
Svoboda Stanislav [CZE039561] |
1tabulka 501--:--
Žádné utkání
2tabulka 501--:--
Žádné utkání
Gábriška Luboš | Farská Valérie | Jurčíková Marie | Geguš Jaroslav | Stárek Václav | Farská Jana | Ježek Tomáš | Svoboda Stanislav | Sobolík Miloš | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gábriška Luboš | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | |
Farská Valérie | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | |
Jurčíková Marie | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | |
Geguš Jaroslav | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | |
Stárek Václav | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 1:2 | 2:1 | |
Farská Jana | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | |
Ježek Tomáš | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Svoboda Stanislav | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | |
Sobolík Miloš | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 2:1 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Geguš Jaroslav [CZE079319] | 18 | 13:6 |
2. | Sobolík Miloš [CZE001542] | 18 | 13:5 |
3. | Farská Jana [CZE024452] | 15 | 10:8 |
4. | Svoboda Stanislav [CZE039561] | 15 | 11:8 |
5. | Stárek Václav [CZE001810] | 15 | 12:8 |
6. | Gábriška Luboš [WRD079318] | 12 | 9:8 |
7. | Farská Valérie [CZE062839] | 6 | 7:12 |
8. | Jurčíková Marie [CZE004267] | 6 | 5:12 |
9. | Ježek Tomáš [CZE040352] | 3 | 2:15 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Geguš Jaroslav [CZE079319] | 18 | 13:6 |
2. | Sobolík Miloš [CZE001542] | 18 | 13:5 |
3. | Farská Jana [CZE024452] | 15 | 10:8 |
4. | Svoboda Stanislav [CZE039561] | 15 | 11:8 |
5. | Stárek Václav [CZE001810] | 15 | 12:8 |
6. | Gábriška Luboš [WRD079318] | 12 | 9:8 |
7. | Farská Valérie [CZE062839] | 6 | 7:12 |
8. | Jurčíková Marie [CZE004267] | 6 | 5:12 |
9. | Ježek Tomáš [CZE040352] | 3 | 2:15 |
Tento turnaj nemá přihlášky online