Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.03.2019
NázevJp mamut
RozhodčíDolejší Dana
Počet hráčů11
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoMamut, Most
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Braum Jan [CZE002278]
Dvořáková Pavla [CZE030187]
Klaban Tomáš [CZE001323]
Kotrč Petr [CZE055894]
Kubík Petr [CZE002084]
Palička Tomáš [CZE054093]
Pokorný Michal [CZE000441]
Radová Karla [CZE000873]
Rubáš Pavel [CZE040113]
Tůmová Petra [CZE047361]
Zrostlík Václav [CZE037687]
1Jp mamut
Žádné utkání
2Jp mamut
Žádné utkání
  •  Rubáš Pavel0
  • Radová Karla0
    Rubáš Pavel1
  •  
  • Dvořáková Pavla0
    Radová Karla1
  •  
  • Dvořáková Pavla1
    Palička Tomáš0
  •  
  • Radová Karla1
    Tůmová Petra0
  •  
  • Dvořáková Pavla1
    Kotrč Petr0
  •  
  • Kubík Petr0
    Radová Karla1
  •  
  • Zrostlík Václav0
    Dvořáková Pavla1
  •  
  • Volný_los0
    Kotrč Petr1
  •  
  • Kubík Petr1
    Klaban Tomáš0
  •  
  • Braum Jan0
    Radová Karla1
  •  
  • Volný_los0
    Zrostlík Václav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kubík Petr1
  •  
  • Braum Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Palička Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Zrostlík Václav0
    Radová Karla1
  •  
  • Rubáš Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Klaban Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kotrč Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Tůmová Petra1
    Kubík Petr0
  •  
  • Braum Jan0
    Pokorný Michal1
  •  
  • Dvořáková Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Palička Tomáš1
    Radová Karla0
  •  
  • Rubáš Pavel1
    Klaban Tomáš0
  •  
  • Kotrč Petr0
    Tůmová Petra1
  •  
  • Pokorný Michal1
    Dvořáková Pavla0
  •  
  • Palička Tomáš0
    Rubáš Pavel1
  •  
  • Tůmová Petra0
    Pokorný Michal1
  •  
  • Rubáš Pavel0
    Pokorný Michal1
  •  
  • Pokorný Michal1
    Rubáš Pavel0
  •  
  •  Pokorný Michal0
#Hráč nebo pár
1.Pokorný Michal [CZE000441]
2.Rubáš Pavel [CZE040113]
3.Radová Karla [CZE000873]
4.Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Palička Tomáš [CZE054093]
5.Tůmová Petra [CZE047361]
7.Kotrč Petr [CZE055894]
7.Kubík Petr [CZE002084]
9.Zrostlík Václav [CZE037687]
9.Klaban Tomáš [CZE001323]
9.Braum Jan [CZE002278]
#Hráč nebo pár
1.Pokorný Michal [CZE000441]
2.Rubáš Pavel [CZE040113]
3.Radová Karla [CZE000873]
4.Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Palička Tomáš [CZE054093]
5.Tůmová Petra [CZE047361]
7.Kotrč Petr [CZE055894]
7.Kubík Petr [CZE002084]
9.Zrostlík Václav [CZE037687]
9.Klaban Tomáš [CZE001323]
9.Braum Jan [CZE002278]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz