Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.11.2019 |
Název | ČDS Knihovna 23. Kolo |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc I. |
Místo | Pivnice Knihovna, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Beníček Jakub [CZE024566] | |
Kohoutek Jiří [CZE041327] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Lindner Hynek [CZE000091] | |
Löhndorf Petr [CZE059827] | |
Macek Lukáš [CZE062184] | |
Schejbal Martin [CZE052815] | |
Skopalík Zbyněk [CZE004213] | |
Šrom Jiří [CZE049068] | |
Veselý Pavel [CZE057565] | |
Všetíček Martin [CZE049071] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] | |
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
- Skopalík Zbyněk0
Skopalík Zbyněk 1 Vyhlídal Zbyněk 0
Skopalík Zbyněk 1 Benda Lukáš 0
Lindner Hynek 0 Skopalík Zbyněk 1 Benda Lukáš 1 Šrom Jiří 0
Lindner Hynek 1 Beníček Jakub 0 Benda Lukáš 1 Veselý Pavel 0
Kohoutek Jiří 0 Lindner Hynek 1 Králík Martin 0 Beníček Jakub 1 Schejbal Martin 0 Benda Lukáš 1 Všetíček Martin 0 Veselý Pavel 1
Volný_los 0 Kohoutek Jiří 1 Macek Lukáš 0 Králík Martin 1 Schejbal Martin 1 Löhndorf Petr 0 Všetíček Martin 1 Volný_los 0
Vyhlídal Zbyněk 1 Volný_los 0 Veselý Pavel 1 Kohoutek Jiří 0 Skopalík Zbyněk 1 Macek Lukáš 0 Králík Martin 0 Benda Lukáš 1 Schejbal Martin 0 Šrom Jiří 1 Löhndorf Petr 0 Beníček Jakub 1 Všetíček Martin 0 Lindner Hynek 1 Vyhlídalová Müllerová Dana 1 Volný_los 0
Vyhlídal Zbyněk 1 Veselý Pavel 0 Skopalík Zbyněk 1 Benda Lukáš 0 Šrom Jiří 1 Beníček Jakub 0 Lindner Hynek 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1
Vyhlídal Zbyněk 1 Skopalík Zbyněk 0 Šrom Jiří 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1
Vyhlídal Zbyněk 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1
Skopalík Zbyněk 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1
- Vyhlídalová Müllerová Dana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
4. | Benda Lukáš [CZE043587] |
5. | Lindner Hynek [CZE000091] |
5. | Šrom Jiří [CZE049068] |
7. | Beníček Jakub [CZE024566] |
7. | Veselý Pavel [CZE057565] |
9. | Všetíček Martin [CZE049071] |
9. | Schejbal Martin [CZE052815] |
9. | Králík Martin [CZE053579] |
9. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
13. | Macek Lukáš [CZE062184] |
13. | Löhndorf Petr [CZE059827] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
4. | Benda Lukáš [CZE043587] |
5. | Lindner Hynek [CZE000091] |
5. | Šrom Jiří [CZE049068] |
7. | Beníček Jakub [CZE024566] |
7. | Veselý Pavel [CZE057565] |
9. | Všetíček Martin [CZE049071] |
9. | Schejbal Martin [CZE052815] |
9. | Králík Martin [CZE053579] |
9. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
13. | Macek Lukáš [CZE062184] |
13. | Löhndorf Petr [CZE059827] |
Tento turnaj nemá přihlášky online