Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.03.2019
Názevjcp
RozhodčíVéghová Miluše
Počet hráčů14
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoMost, Most
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brdek Bohuslav [CZE021184]
Černý Jan [CZE058737]
Dvořáková Pavla [CZE030187]
Hájek Petr [CZE034602]
Jirásek Ivan [CZE051768]
Koláčný Michal [CZE004757]
Kubík Petr [CZE002084]
Mildorf Jiří [CZE042799]
Skopař Karel [CZE013757]
Směja Radek [CZE049312]
Šáro Michal [CZE039824]
Šmejc Miroslav [CZE002866]
Trousil Marek [CZE042579]
Tůma Jan [CZE001140]
1jcp
Žádné utkání
2jcp
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Kubík Petr0
  • Kubík Petr1
    Šmejc Miroslav0
  •  
  • Dvořáková Pavla0
    Kubík Petr1
  •  
  • Dvořáková Pavla2
    Trousil Marek1
  •  
  • Kubík Petr1
    Mildorf Jiří0
  •  
  • Tůma Jan0
    Dvořáková Pavla1
  •  
  • Šáro Michal0
    Kubík Petr1
  •  
  • Jirásek Ivan0
    Tůma Jan1
  •  
  • Dvořáková Pavla1
    Brdek Bohuslav0
  •  
  • Směja Radek0
    Šáro Michal1
  •  
  • Kubík Petr1
    Koláčný Michal0
  •  
  • Volný_los0
    Jirásek Ivan1
  •  
  • Dvořáková Pavla1
    Skopař Karel0
  •  
  • Směja Radek1
    Černý Jan0
  •  
  • Kubík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Trousil Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Koláčný Michal1
    Jirásek Ivan0
  •  
  • Dvořáková Pavla0
    Šáro Michal1
  •  
  • Skopař Karel0
    Hájek Petr1
  •  
  • Brdek Bohuslav1
    Směja Radek0
  •  
  • Mildorf Jiří1
    Černý Jan0
  •  
  • Kubík Petr0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Tůma Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Trousil Marek1
    Koláčný Michal0
  •  
  • Šáro Michal0
    Hájek Petr1
  •  
  • Brdek Bohuslav0
    Mildorf Jiří1
  •  
  • Šmejc Miroslav1
    Tůma Jan0
  •  
  • Trousil Marek0
    Hájek Petr1
  •  
  • Mildorf Jiří0
    Šmejc Miroslav1
  •  
  • Hájek Petr1
    Šmejc Miroslav0
  •  
  • Hájek Petr0
    Kubík Petr1
  •  
  •  Kubík Petr0
#Hráč nebo pár
1.Kubík Petr [CZE002084]
2.Hájek Petr [CZE034602]
3.Šmejc Miroslav [CZE002866]
4.Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Trousil Marek [CZE042579]
5.Mildorf Jiří [CZE042799]
7.Tůma Jan [CZE001140]
7.Šáro Michal [CZE039824]
9.Jirásek Ivan [CZE051768]
9.Brdek Bohuslav [CZE021184]
9.Směja Radek [CZE049312]
9.Koláčný Michal [CZE004757]
13.Skopař Karel [CZE013757]
13.Černý Jan [CZE058737]
#Hráč nebo pár
1.Kubík Petr [CZE002084]
2.Hájek Petr [CZE034602]
3.Šmejc Miroslav [CZE002866]
4.Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Trousil Marek [CZE042579]
5.Mildorf Jiří [CZE042799]
7.Tůma Jan [CZE001140]
7.Šáro Michal [CZE039824]
9.Jirásek Ivan [CZE051768]
9.Brdek Bohuslav [CZE021184]
9.Směja Radek [CZE049312]
9.Koláčný Michal [CZE004757]
13.Skopař Karel [CZE013757]
13.Černý Jan [CZE058737]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz