Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.11.2019 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Březina Karel [CZE024429] | |
Businský Lukáš [CZE061030] | |
Daňková Lucie [CZE041338] | |
Formánková Zdeňka [CZE065898] | |
Havlíček Petr [CZE063704] | |
Javornický Josef [CZE059626] | |
Makal Miloš [CZE048241] | |
Makula Robert [CZE062182] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Moravcová Dagmar [CZE059767] | |
Moravec František [CZE057517] | |
Nová Markéta [CZE057926] | |
Nový Jan [CZE055547] | |
Pecho Daniel [CZE056496] | |
Planeta Ferdinand [CZE002375] | |
Pokorný Jiří [CZE054397] | |
Procházka Filip [CZE050596] | |
Říha Michal [CZE062049] | |
Skácelová Věra [CZE063877] | |
Soukup Jan [CZE059591] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Svoboda Vladimír [CZE052143] | |
Šamšulová Lenka [CZE064714] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Tvrdá Markéta [CZE065914] | |
Vajs Petr [CZE064602] | |
Valentová Iva [CZE050925] | |
Zerzán Miloš [CZE064613] |
- Tischer Jindřich0
Tischer Jindřich 1 Procházka Filip 0
Tischer Jindřich 1 Soustružník Jaroslav 0
Planeta Ferdinand 0 Tischer Jindřich 1 Soustružník Jaroslav 1 Nová Markéta 0
Javornický Josef 0 Planeta Ferdinand 1 Businský Lukáš 0 Soustružník Jaroslav 1
Javornický Josef 1 Makal Miloš 0 Havlíček Petr 0 Planeta Ferdinand 1 Šustr Drahoslav 0 Businský Lukáš 1 Soustružník Jaroslav 1 Zerzán Miloš 0
Matušíková Jana 0 Javornický Josef 1 Moravec František 0 Havlíček Petr 1 Formánková Zdeňka 0 Šustr Drahoslav 1 Svoboda Vladimír 0 Soustružník Jaroslav 1
Daňková Lucie 0 Matušíková Jana 1 Skácelová Věra 0 Javornický Josef 1 Moravec František 1 Makula Robert 0 Vajs Petr 0 Havlíček Petr 1 Formánková Zdeňka 1 Valentová Iva 0 Soukup Jan 0 Šustr Drahoslav 1 Brožová Miloslava 0 Svoboda Vladimír 1 Brož Pavel 0 Soustružník Jaroslav 1
Volný_los 0 Daňková Lucie 1 Šamšulová Lenka 0 Skácelová Věra 1 Pecho Daniel 0 Moravec František 1 Vajs Petr 1 Nový Jan 0 Tvrdá Markéta 0 Formánková Zdeňka 1 Soukup Jan 1 Březina Karel 0 Moravcová Dagmar 0 Brožová Miloslava 1 Říha Michal 0 Brož Pavel 1
Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Daňková Lucie 0 Planeta Ferdinand 1 Šamšulová Lenka 0 Svoboda Vladimír 1 Pokorný Jiří 1 Skácelová Věra 0 Šustr Drahoslav 1 Pecho Daniel 0 Moravec František 0 Makal Miloš 1 Vajs Petr 0 Nová Markéta 1 Nový Jan 0 Valentová Iva 1 Tischer Jindřich 1 Tvrdá Markéta 0 Formánková Zdeňka 0 Havlíček Petr 1 Soukup Jan 0 Makula Robert 1 Březina Karel 0 Zerzán Miloš 1 Moravcová Dagmar 0 Procházka Filip 1 Brožová Miloslava 0 Javornický Josef 1 Businský Lukáš 1 Říha Michal 0 Matušíková Jana 1 Brož Pavel 0
Soustružník Jaroslav 0 Planeta Ferdinand 1 Svoboda Vladimír 0 Pokorný Jiří 1 Šustr Drahoslav 0 Makal Miloš 1 Nová Markéta 1 Valentová Iva 0 Tischer Jindřich 1 Havlíček Petr 0 Makula Robert 0 Zerzán Miloš 1 Procházka Filip 1 Javornický Josef 0 Businský Lukáš 1 Matušíková Jana 0
Planeta Ferdinand 0 Pokorný Jiří 1 Makal Miloš 0 Nová Markéta 1 Tischer Jindřich 1 Zerzán Miloš 0 Procházka Filip 1 Businský Lukáš 0
Pokorný Jiří 1 Nová Markéta 0 Tischer Jindřich 0 Procházka Filip 1
Pokorný Jiří 1 Procházka Filip 0
Pokorný Jiří 0 Tischer Jindřich 1
- Tischer Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
2. | Pokorný Jiří [CZE054397] |
3. | Procházka Filip [CZE050596] |
4. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
5. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
5. | Nová Markéta [CZE057926] |
7. | Javornický Josef [CZE059626] |
7. | Businský Lukáš [CZE061030] |
9. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
9. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Havlíček Petr [CZE063704] |
9. | Makal Miloš [CZE048241] |
13. | Svoboda Vladimír [CZE052143] |
13. | Formánková Zdeňka [CZE065898] |
13. | Moravec František [CZE057517] |
13. | Matušíková Jana [CZE047989] |
17. | Brož Pavel [CZE055442] |
17. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
17. | Soukup Jan [CZE059591] |
17. | Valentová Iva [CZE050925] |
17. | Vajs Petr [CZE064602] |
17. | Makula Robert [CZE062182] |
17. | Skácelová Věra [CZE063877] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
25. | Moravcová Dagmar [CZE059767] |
25. | Březina Karel [CZE024429] |
25. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
25. | Nový Jan [CZE055547] |
25. | Pecho Daniel [CZE056496] |
25. | Šamšulová Lenka [CZE064714] |
25. | Říha Michal [CZE062049] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
2. | Pokorný Jiří [CZE054397] |
3. | Procházka Filip [CZE050596] |
4. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
5. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
5. | Nová Markéta [CZE057926] |
7. | Javornický Josef [CZE059626] |
7. | Businský Lukáš [CZE061030] |
9. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
9. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Havlíček Petr [CZE063704] |
9. | Makal Miloš [CZE048241] |
13. | Svoboda Vladimír [CZE052143] |
13. | Formánková Zdeňka [CZE065898] |
13. | Moravec František [CZE057517] |
13. | Matušíková Jana [CZE047989] |
17. | Brož Pavel [CZE055442] |
17. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
17. | Soukup Jan [CZE059591] |
17. | Valentová Iva [CZE050925] |
17. | Vajs Petr [CZE064602] |
17. | Makula Robert [CZE062182] |
17. | Skácelová Věra [CZE063877] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
25. | Moravcová Dagmar [CZE059767] |
25. | Březina Karel [CZE024429] |
25. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
25. | Nový Jan [CZE055547] |
25. | Pecho Daniel [CZE056496] |
25. | Šamšulová Lenka [CZE064714] |
25. | Říha Michal [CZE062049] |
Tento turnaj nemá přihlášky online