Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.02.2024 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Bechný Libor |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Espreso Cup NMPS |
Místo | Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem., Nové Město pod Smrkem |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bechný Libor [CZE008304] | |
Částek Martin [CZE065483] | |
Himmel Eduard [CZE068730] | |
Kadera Jakub [CZE051064] | |
Kotrbatý Milan [CZE061417] | |
Kulhavý Karel [CZE009432] | |
Picmaus Josef [CZE065484] | |
Polka Martin [CZE058505] | |
Suk Daniel [CZE059236] | |
Šindler Jan [CZE011435] | |
Tichý Petr [CZE034669] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3501DO--:--
Žádné utkání
- Suk Daniel0
Suk Daniel 2 Bechný Libor 1
Suk Daniel 2 Kulhavý Karel 1
Suk Daniel 2 Kadera Jakub 0 Tichý Petr 0 Kulhavý Karel 2
Suk Daniel 2 Himmel Eduard 0 Částek Martin 0 Tichý Petr 2
Kotrbatý Milan 0 Suk Daniel 2 Volný_los 0 Himmel Eduard 1 Šindler Jan 0 Částek Martin 2 Tichý Petr 2 Picmaus Josef 1
Volný_los 0 Kotrbatý Milan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šindler Jan 1 Tichý Petr 1 Volný_los 0
Picmaus Josef 1 Volný_los 0 Kotrbatý Milan 1 Bechný Libor 2 Částek Martin 1 Volný_los 0 Kadera Jakub 1 Volný_los 0 Himmel Eduard 1 Volný_los 0 Kulhavý Karel 2 Šindler Jan 1 Suk Daniel 2 Tichý Petr 0 Polka Martin 1 Volný_los 0
Picmaus Josef 1 Bechný Libor 2 Částek Martin 1 Kadera Jakub 2 Himmel Eduard 0 Kulhavý Karel 2 Suk Daniel 0 Polka Martin 2
Bechný Libor 2 Kadera Jakub 0 Kulhavý Karel 1 Polka Martin 2
Bechný Libor 0 Polka Martin 2
Polka Martin 0 Suk Daniel 2
Polka Martin 0 Suk Daniel 2
- Suk Daniel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Suk Daniel [CZE059236] |
2. | Polka Martin [CZE058505] |
3. | Bechný Libor [CZE008304] |
4. | Kulhavý Karel [CZE009432] |
5. | Kadera Jakub [CZE051064] |
5. | Tichý Petr [CZE034669] |
7. | Himmel Eduard [CZE068730] |
7. | Částek Martin [CZE065483] |
9. | Picmaus Josef [CZE065484] |
9. | Šindler Jan [CZE011435] |
9. | Kotrbatý Milan [CZE061417] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Suk Daniel [CZE059236] |
2. | Polka Martin [CZE058505] |
3. | Bechný Libor [CZE008304] |
4. | Kulhavý Karel [CZE009432] |
5. | Kadera Jakub [CZE051064] |
5. | Tichý Petr [CZE034669] |
7. | Himmel Eduard [CZE068730] |
7. | Částek Martin [CZE065483] |
9. | Picmaus Josef [CZE065484] |
9. | Šindler Jan [CZE011435] |
9. | Kotrbatý Milan [CZE061417] |
Tento turnaj nemá přihlášky online