Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.01.2024 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Bičan Robert |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | MJM Open - Pivnice Kalinka Brno I |
Místo | Pivnice Kalinka, Brno |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Zbyněk [CZE054098] | |
Bičan Robert [CZE065745] | |
Daška Pavel [CZE001049] | |
Hermanová Kateřina [CZE065746] | |
Churý Jakub [CZE042495] | |
Janošík Jakub [CZE073790] | |
Jurečka Robert [CZE061015] | |
Košařová Markéta [CZE023339] | |
Kůst Filip [CZE063064] | |
Kvarda Denis [CZE054392] | |
Marek Lukáš [CZE060987] | |
Plevák Vítězslav [CZE070216] | |
Rollingerová Eliška [CZE075564] | |
Vacek Jindřich [CZE056037] |
1501--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3501--:--
Žádné utkání
- Daška Pavel0
Jurečka Robert 0 Daška Pavel 1
Jurečka Robert 1 Vacek Jindřich 0
Jurečka Robert 1 Košařová Markéta 0 Vacek Jindřich 1 Marek Lukáš 0
Churý Jakub 0 Jurečka Robert 1 Kůst Filip 0 Vacek Jindřich 1
Hermanová Kateřina 0 Churý Jakub 1 Kvarda Denis 0 Jurečka Robert 1 Kůst Filip 1 Plevák Vítězslav 0 Rollingerová Eliška 0 Vacek Jindřich 1
Volný_los 0 Hermanová Kateřina 1 Kvarda Denis 1 Benda Zbyněk 0 Kůst Filip 1 Janošík Jakub 0 Rollingerová Eliška 1 Volný_los 0
Vacek Jindřich 1 Volný_los 0 Hermanová Kateřina 0 Bičan Robert 1 Kvarda Denis 0 Plevák Vítězslav 1 Benda Zbyněk 0 Košařová Markéta 1 Kůst Filip 0 Marek Lukáš 1 Jurečka Robert 1 Janošík Jakub 0 Rollingerová Eliška 0 Daška Pavel 1 Churý Jakub 1 Volný_los 0
Vacek Jindřich 0 Bičan Robert 1 Plevák Vítězslav 0 Košařová Markéta 1 Marek Lukáš 1 Jurečka Robert 0 Daška Pavel 1 Churý Jakub 0
Bičan Robert 1 Košařová Markéta 0 Marek Lukáš 0 Daška Pavel 1
Bičan Robert 1 Daška Pavel 0
Bičan Robert 1 Daška Pavel 0
- Bičan Robert0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bičan Robert [CZE065745] |
2. | Daška Pavel [CZE001049] |
3. | Jurečka Robert [CZE061015] |
4. | Vacek Jindřich [CZE056037] |
5. | Košařová Markéta [CZE023339] |
5. | Marek Lukáš [CZE060987] |
7. | Churý Jakub [CZE042495] |
7. | Kůst Filip [CZE063064] |
9. | Rollingerová Eliška [CZE075564] |
9. | Plevák Vítězslav [CZE070216] |
9. | Kvarda Denis [CZE054392] |
9. | Hermanová Kateřina [CZE065746] |
13. | Benda Zbyněk [CZE054098] |
13. | Janošík Jakub [CZE073790] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bičan Robert [CZE065745] |
2. | Daška Pavel [CZE001049] |
3. | Jurečka Robert [CZE061015] |
4. | Vacek Jindřich [CZE056037] |
5. | Košařová Markéta [CZE023339] |
5. | Marek Lukáš [CZE060987] |
7. | Churý Jakub [CZE042495] |
7. | Kůst Filip [CZE063064] |
9. | Rollingerová Eliška [CZE075564] |
9. | Plevák Vítězslav [CZE070216] |
9. | Kvarda Denis [CZE054392] |
9. | Hermanová Kateřina [CZE065746] |
13. | Benda Zbyněk [CZE054098] |
13. | Janošík Jakub [CZE073790] |
Tento turnaj nemá přihlášky online