Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.12.2023 |
Název | Filípek |
Rozhodčí | Kučák David |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Miapr , Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Herda Tomáš [CZE056177] | |
Lores Juan [CZE070473] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Marčíková Ivana [CZE076157] | |
Niesner Lukáš [CZE064414] | |
Rychta Martin [CZE071366] | |
Schneider Petr [CZE006860] | |
Skála Rudolf [CZE068303] | |
Vystrk Vojtěch [CZE073399] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2Filípek--:--
Žádné utkání
3Filípek--:--
Žádné utkání
4Filípek--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Bocko Petr0
Bocko Petr 2 Luptovec Richard 0
Lores Juan 1 Bocko Petr 2
Schneider Petr 1 Lores Juan 2 Bocko Petr 2 Vystrk Vojtěch 0
Schneider Petr 2 Herda Tomáš 0 Niesner Lukáš 0 Bocko Petr 2
Schneider Petr 2 Marčíková Ivana 0 Volný_los 0 Herda Tomáš 1 Volný_los 0 Niesner Lukáš 1 Rychta Martin 0 Bocko Petr 2
Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Rychta Martin 1 Volný_los 0
Bocko Petr 1 Volný_los 0 Schneider Petr 0 Lores Juan 2 Luptovec Richard 1 Volný_los 0 Niesner Lukáš 1 Volný_los 0 Vystrk Vojtěch 1 Volný_los 0 Herda Tomáš 1 Volný_los 0 Skála Rudolf 2 Rychta Martin 0 Marčíková Ivana 1 Volný_los 0
Bocko Petr 1 Lores Juan 2 Luptovec Richard 2 Niesner Lukáš 1 Vystrk Vojtěch 2 Herda Tomáš 0 Skála Rudolf 2 Marčíková Ivana 0
Lores Juan 0 Luptovec Richard 2 Vystrk Vojtěch 0 Skála Rudolf 2
Luptovec Richard 1 Skála Rudolf 2
Skála Rudolf 0 Bocko Petr 1
Skála Rudolf 0 Bocko Petr 1
- Bocko Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Skála Rudolf [CZE068303] |
3. | Luptovec Richard [CZE063147] |
4. | Lores Juan [CZE070473] |
5. | Schneider Petr [CZE006860] |
5. | Vystrk Vojtěch [CZE073399] |
7. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
7. | Herda Tomáš [CZE056177] |
9. | Marčíková Ivana [CZE076157] |
9. | Rychta Martin [CZE071366] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Skála Rudolf [CZE068303] |
3. | Luptovec Richard [CZE063147] |
4. | Lores Juan [CZE070473] |
5. | Schneider Petr [CZE006860] |
5. | Vystrk Vojtěch [CZE073399] |
7. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
7. | Herda Tomáš [CZE056177] |
9. | Marčíková Ivana [CZE076157] |
9. | Rychta Martin [CZE071366] |
Tento turnaj nemá přihlášky online