Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.12.2023 |
Název | VÁNOČNÍ FLORIDA CUP |
Rozhodčí | Hrnčíř Zbyněk |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Místní Open - bez ČP |
Místo | FLORIDA , Děčín |
Plán | KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čáp Milan [CZE067542] | |
Čáp Milan [CZE068944] | |
Hrnčíř Zbyněk [CZE065208] | |
Jahoda Aleš [CZE045359] | |
Kočka Stanislav [CZE073213] | |
Kolář Libor [CZE024498] | |
Koreš Jiří [CZE071907] | |
Kozel Milan [CZE074243] | |
Krátký Martin [CZE045471] | |
Křížek Martin [CZE070912] | |
Líbalová Gabriela [CZE068744] | |
Loučka Leoš [CZE059396] | |
Merunka Jan [CZE040454] | |
Němec Martin [CZE075223] | |
Volek Jaroslav [CZE071485] | |
Žanovič Jiří [CZE074032] |
1VÁNOČNÍ FLORIDA CUP --:--
Žádné utkání
2VÁNOČNÍ FLORIDA CUP --:--
Žádné utkání
3VÁNOČNÍ FLORIDA CUP --:--
Žádné utkání
Křížek Martin 3 Čáp Milan (068944) 0 Koreš Jiří 3 Žanovič Jiří 1 Němec Martin 3 Kolář Libor 1 Volek Jaroslav 0 Hrnčíř Zbyněk 3 Kočka Stanislav 3 Merunka Jan 0 Loučka Leoš 2 Kozel Milan 3 Krátký Martin 1 Čáp Milan (067542) 3 Líbalová Gabriela 0 Jahoda Aleš 3
Křížek Martin 3 Koreš Jiří 2 Němec Martin 0 Hrnčíř Zbyněk 3 Kočka Stanislav 3 Kozel Milan 0 Čáp Milan (067542) 0 Jahoda Aleš 3
Křížek Martin 2 Hrnčíř Zbyněk 3 Kočka Stanislav 2 Jahoda Aleš 3
Hrnčíř Zbyněk 0 Jahoda Aleš 3
- Jahoda Aleš0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE045359] Jahoda Aleš |
2. | [CZE065208] Hrnčíř Zbyněk |
3. | [CZE073213] Kočka Stanislav |
3. | [CZE070912] Křížek Martin |
5. | [CZE067542] Čáp Milan (067542) |
5. | [CZE074243] Kozel Milan |
5. | [CZE075223] Němec Martin |
5. | [CZE071907] Koreš Jiří |
9. | [CZE068744] Líbalová Gabriela |
9. | [CZE045471] Krátký Martin |
9. | [CZE059396] Loučka Leoš |
9. | [CZE040454] Merunka Jan |
9. | [CZE071485] Volek Jaroslav |
9. | [CZE024498] Kolář Libor |
9. | [CZE074032] Žanovič Jiří |
9. | [CZE068944] Čáp Milan (068944) |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE045359] Jahoda Aleš |
2. | [CZE065208] Hrnčíř Zbyněk |
3. | [CZE073213] Kočka Stanislav |
3. | [CZE070912] Křížek Martin |
5. | [CZE067542] Čáp Milan (067542) |
5. | [CZE074243] Kozel Milan |
5. | [CZE075223] Němec Martin |
5. | [CZE071907] Koreš Jiří |
9. | [CZE068744] Líbalová Gabriela |
9. | [CZE045471] Krátký Martin |
9. | [CZE059396] Loučka Leoš |
9. | [CZE040454] Merunka Jan |
9. | [CZE071485] Volek Jaroslav |
9. | [CZE024498] Kolář Libor |
9. | [CZE074032] Žanovič Jiří |
9. | [CZE068944] Čáp Milan (068944) |
Tento turnaj nemá přihlášky online