Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.10.2019 |
Název | OKO RM MUŽI |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 34 |
Typ turnaje | Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Auervek Lukáš [CZE056878] | |
Bolek Marcin [CZE056679] | |
Děd Pavel [CZE016552] | |
Drastich Miroslav [CZE060332] | |
Flégl Jan [CZE035176] | |
Fořt David [CZE001074] | |
Fryč Jaroslav [CZE064391] | |
Fürst Václav [CZE005826] | |
Gregor Rudolf [CZE060812] | |
Hrach Filip [CZE036481] | |
Chrien Štefan [CZE061586] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Kadraba Ladislav [CZE015362] | |
Klose Lukáš [CZE057586] | |
Koňařík Petr [CZE036991] | |
Kučera Petr [CZE063912] | |
Kučera Václav [CZE052528] | |
Kulišan Jan [CZE046152] | |
Louda Petr [CZE006905] | |
Müller Filip [CZE061664] | |
Nusl Tomáš [CZE064089] | |
Orechovský Tomáš [CZE064170] | |
Petrželka Miloš [CZE054766] | |
Pitel Jakub [CZE064168] | |
Přibyl Václav [CZE021915] | |
Šlajs Marek [CZE006079] | |
Timko Jiří [CZE063465] | |
Toman Michal [CZE054148] | |
Tomáš Daniel [CZE037174] | |
Trnka Jiří [CZE032649] | |
Tupý Michal [CZE061547] | |
Vochot Bohumír [CZE062451] | |
Weber Vlastimil [CZE006606] |
- Koňařík Petr0
Koňařík Petr 1 Hrach Filip 0
Koňařík Petr 1 0
Koňařík Petr 1 Kadraba Ladislav 0 1 Drastich Miroslav 0
Louda Petr 0 Koňařík Petr 1 1 Trnka Jiří 0
Děd Pavel 0 Louda Petr 1 Timko Jiří 0 Koňařík Petr 1 1 Fürst Václav 0 Trnka Jiří 1 Kučera Petr 0
Děd Pavel 1 Šlajs Marek 0 Timko Jiří 1 Kučera Václav 0 Fryč Jaroslav 0 1 Toman Michal 0 Trnka Jiří 1
Děd Pavel 1 Flégl Jan 0 Šlajs Marek 1 Auervek Lukáš 0 Timko Jiří 1 Jůna Josef 0 Kučera Václav 1 Weber Vlastimil 0 Fryč Jaroslav 1 Bolek Marcin 0 1 Pitel Jakub 0 Toman Michal 1 Petrželka Miloš 0 Tupý Michal 0 Trnka Jiří 1
Nusl Tomáš 0 Děd Pavel 1 Orechovský Tomáš 0 Šlajs Marek 1 Timko Jiří 1 Vochot Bohumír 0 Kučera Václav 1 Klose Lukáš 0 Fryč Jaroslav 1 Müller Filip 0 Gregor Rudolf 0 1 Toman Michal 1 Tomáš Daniel 0 Tupý Michal 1 Chrien Štefan 0
Přibyl Václav 0 Nusl Tomáš 1 Volný_los 0 Děd Pavel 1 Volný_los 0 Orechovský Tomáš 1 Volný_los 0 Šlajs Marek 1 Volný_los 0 Timko Jiří 1 Volný_los 0 Vochot Bohumír 1 Volný_los 0 Kučera Václav 1 Volný_los 0 Klose Lukáš 1 Volný_los 0 Fryč Jaroslav 1 Volný_los 0 Müller Filip 1 Volný_los 0 Gregor Rudolf 1 Volný_los 0 1 Volný_los 0 Toman Michal 1 Volný_los 0 Tomáš Daniel 1 Volný_los 0 Tupý Michal 1 Chrien Štefan 1 Kulišan Jan 0
Volný_los 0 Přibyl Václav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Chrien Štefan 1 Volný_los 0
Kulišan Jan 1 Volný_los 0 Fürst Václav 2 Přibyl Václav 0 Weber Vlastimil 1 Volný_los 0 Tupý Michal 1 Volný_los 0 Jůna Josef 1 Volný_los 0 Tomáš Daniel 1 Volný_los 0 Hrach Filip 1 Volný_los 0 Toman Michal 1 Volný_los 0 1 Volný_los 0 Kučera Petr 1 Volný_los 0 Gregor Rudolf 1 Volný_los 0 Auervek Lukáš 1 Volný_los 0 Müller Filip 1 Volný_los 0 Flégl Jan 1 Volný_los 0 Fryč Jaroslav 1 Volný_los 0 Kadraba Ladislav 1 Volný_los 0 Drastich Miroslav 1 Volný_los 0 Klose Lukáš 1 Volný_los 0 Kučera Václav 1 Volný_los 0 Trnka Jiří 1 Volný_los 0 Vochot Bohumír 1 Volný_los 0 Petrželka Miloš 1 Volný_los 0 Timko Jiří 1 Volný_los 0 Louda Petr 1 Volný_los 0 Fořt David 1 Volný_los 0 Šlajs Marek 1 Volný_los 0 Pitel Jakub 1 Volný_los 0 Orechovský Tomáš 1 Volný_los 0 Děd Pavel 1 Volný_los 0 Koňařík Petr 1 Volný_los 0 Nusl Tomáš 1 Chrien Štefan 0 Bolek Marcin 1 Volný_los 0
Kulišan Jan 0 Fürst Václav 1 Weber Vlastimil 1 Tupý Michal 0 Jůna Josef 1 Tomáš Daniel 0 Hrach Filip 1 Toman Michal 0 0 Kučera Petr 1 Gregor Rudolf 0 Auervek Lukáš 1 Müller Filip 0 Flégl Jan 1 Fryč Jaroslav 0 Kadraba Ladislav 1 Drastich Miroslav 1 Klose Lukáš 0 Kučera Václav 0 Trnka Jiří 1 Vochot Bohumír 0 Petrželka Miloš 1 Timko Jiří 0 Louda Petr 1 Fořt David 1 Šlajs Marek 0 Pitel Jakub 1 Orechovský Tomáš 0 Děd Pavel 0 Koňařík Petr 1 Nusl Tomáš 0 Bolek Marcin 1
Fürst Václav 1 Weber Vlastimil 0 Jůna Josef 0 Hrach Filip 1 Kučera Petr 1 Auervek Lukáš 0 Flégl Jan 0 Kadraba Ladislav 1 Drastich Miroslav 1 Trnka Jiří 0 Petrželka Miloš 0 Louda Petr 1 Fořt David 1 Pitel Jakub 0 Koňařík Petr 1 Bolek Marcin 0
Fürst Václav 0 Hrach Filip 1 Kučera Petr 0 Kadraba Ladislav 1 Drastich Miroslav 1 Louda Petr 0 Fořt David 1 Koňařík Petr 0
Hrach Filip 1 Kadraba Ladislav 0 Drastich Miroslav 0 Fořt David 1
Hrach Filip 0 Fořt David 1
Koňařík Petr 0 Fořt David 1
- Fořt David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fořt David [CZE001074] |
2. | Koňařík Petr [CZE036991] |
3. | Hrach Filip [CZE036481] |
4. | [] |
5. | Kadraba Ladislav [CZE015362] |
5. | Drastich Miroslav [CZE060332] |
7. | Louda Petr [CZE006905] |
7. | Trnka Jiří [CZE032649] |
9. | Kučera Petr [CZE063912] |
9. | Fürst Václav [CZE005826] |
9. | Timko Jiří [CZE063465] |
9. | Děd Pavel [CZE016552] |
13. | Toman Michal [CZE054148] |
13. | Fryč Jaroslav [CZE064391] |
13. | Kučera Václav [CZE052528] |
13. | Šlajs Marek [CZE006079] |
17. | Tupý Michal [CZE061547] |
17. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
17. | Pitel Jakub [CZE064168] |
17. | Bolek Marcin [CZE056679] |
17. | Weber Vlastimil [CZE006606] |
17. | Jůna Josef [CZE000320] |
17. | Auervek Lukáš [CZE056878] |
17. | Flégl Jan [CZE035176] |
25. | Chrien Štefan [CZE061586] |
25. | Tomáš Daniel [CZE037174] |
25. | Gregor Rudolf [CZE060812] |
25. | Müller Filip [CZE061664] |
25. | Klose Lukáš [CZE057586] |
25. | Vochot Bohumír [CZE062451] |
25. | Orechovský Tomáš [CZE064170] |
25. | Nusl Tomáš [CZE064089] |
33. | Kulišan Jan [CZE046152] |
33. | Přibyl Václav [CZE021915] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fořt David [CZE001074] |
2. | Koňařík Petr [CZE036991] |
3. | Hrach Filip [CZE036481] |
4. | [] |
5. | Kadraba Ladislav [CZE015362] |
5. | Drastich Miroslav [CZE060332] |
7. | Louda Petr [CZE006905] |
7. | Trnka Jiří [CZE032649] |
9. | Kučera Petr [CZE063912] |
9. | Fürst Václav [CZE005826] |
9. | Timko Jiří [CZE063465] |
9. | Děd Pavel [CZE016552] |
13. | Toman Michal [CZE054148] |
13. | Fryč Jaroslav [CZE064391] |
13. | Kučera Václav [CZE052528] |
13. | Šlajs Marek [CZE006079] |
17. | Tupý Michal [CZE061547] |
17. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
17. | Pitel Jakub [CZE064168] |
17. | Bolek Marcin [CZE056679] |
17. | Weber Vlastimil [CZE006606] |
17. | Jůna Josef [CZE000320] |
17. | Auervek Lukáš [CZE056878] |
17. | Flégl Jan [CZE035176] |
25. | Chrien Štefan [CZE061586] |
25. | Tomáš Daniel [CZE037174] |
25. | Gregor Rudolf [CZE060812] |
25. | Müller Filip [CZE061664] |
25. | Klose Lukáš [CZE057586] |
25. | Vochot Bohumír [CZE062451] |
25. | Orechovský Tomáš [CZE064170] |
25. | Nusl Tomáš [CZE064089] |
33. | Kulišan Jan [CZE046152] |
33. | Přibyl Václav [CZE021915] |
Tento turnaj nemá přihlášky online