Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.02.2019
NázevStudna1
Rozhodčí
Počet hráčů32
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoHostinec U studny, Ludslavice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Cimerman Aleš [CZE040011]
Čery Martin [CZE011990]
Dalajka Milan [CZE060630]
Dobrovolný Vratislav [CZE007193]
Entr Miroslav [CZE058639]
Foltýn Antonín [CZE059136]
Gaja Miloslav [CZE047581]
Horská Lenka [CZE015519]
Hulenka Libor [CZE050328]
Cholasta Radek [CZE052297]
Chudárková Zdeňka [CZE003195]
Janalík Petr [CZE047698]
Javora Břetislav [CZE009359]
Juráňová Jana [CZE060663]
Kainer Radek [CZE006734]
Koncerová Kateřina [CZE022502]
Koncerová Markéta [CZE041847]
Kopčil Libor [CZE040009]
Kopčilová Monika [CZE049221]
Kovalda Milan [CZE058643]
Kráčina Radim [CZE012870]
Lahola Kamil [CZE063261]
Lužík Pavel [CZE008002]
Němec Radek [CZE040010]
Pittel Petr [CZE056922]
Potočný Vladimír [CZE007613]
Sedlaříková Jana [CZE045417]
Ševčík Jan [CZE058640]
Štefek Petr [CZE047676]
Švábová Markéta [CZE058641]
Tkadlčík Radim [CZE060534]
Tobolík Pavel [CZE002660]
1Studna1
Žádné utkání
2Studna1
Žádné utkání
3Studna1
Žádné utkání
  •  Kovalda Milan0
  • Kovalda Milan1
    Dalajka Milan0
  •  
  • Němec Radek0
    Kovalda Milan1
  •  
  • Němec Radek1
    Tobolík Pavel0
  •  
  • Kainer Radek0
    Kovalda Milan1
  •  
  • Němec Radek1
    Cholasta Radek0
  •  
  • Kainer Radek1
    Kopčil Libor0
  •  
  • Javora Břetislav0
    Němec Radek1
  •  
  • Kráčina Radim0
    Cholasta Radek1
  •  
  • Entr Miroslav0
    Kainer Radek1
  •  
  • Kopčilová Monika0
    Kopčil Libor1
  •  
  • Javora Břetislav1
    Gaja Miloslav0
  •  
  • Kráčina Radim1
    Chudárková Zdeňka0
  •  
  • Entr Miroslav1
    Lužík Pavel0
  •  
  • Kopčilová Monika1
    Ševčík Jan0
  •  
  • Javora Břetislav1
    Švábová Markéta0
  •  
  • Hulenka Libor0
    Gaja Miloslav1
  •  
  • Dobrovolný Vratislav0
    Kráčina Radim1
  •  
  • Foltýn Antonín0
    Chudárková Zdeňka1
  •  
  • Lahola Kamil0
    Entr Miroslav1
  •  
  • Lužík Pavel1
    Pittel Petr0
  •  
  • Cimerman Aleš0
    Kopčilová Monika1
  •  
  • Tkadlčík Radim0
    Ševčík Jan1
  •  
  • Koncerová Markéta0
    Javora Břetislav1
  •  
  • Janalík Petr0
    Hulenka Libor1
  •  
  • Štefek Petr0
    Dobrovolný Vratislav1
  •  
  • Foltýn Antonín1
    Čery Martin0
  •  
  • Koncerová Kateřina0
    Lahola Kamil1
  •  
  • Sedlaříková Jana0
    Lužík Pavel1
  •  
  • Cimerman Aleš1
    Potočný Vladimír0
  •  
  • Juráňová Jana0
    Tkadlčík Radim1
  •  
  • Ševčík Jan1
    Koncerová Markéta0
  •  
  • Cholasta Radek1
    Javora Břetislav0
  •  
  • Kopčilová Monika1
    Janalík Petr0
  •  
  • Kovalda Milan1
    Hulenka Libor0
  •  
  • Štefek Petr0
    Pittel Petr1
  •  
  • Horská Lenka1
    Dobrovolný Vratislav0
  •  
  • Němec Radek1
    Foltýn Antonín0
  •  
  • Čery Martin0
    Entr Miroslav1
  •  
  • Koncerová Kateřina0
    Dalajka Milan1
  •  
  • Chudárková Zdeňka1
    Lahola Kamil0
  •  
  • Kráčina Radim1
    Sedlaříková Jana0
  •  
  • Lužík Pavel0
    Kopčil Libor1
  •  
  • Gaja Miloslav1
    Cimerman Aleš0
  •  
  • Potočný Vladimír0
    Kainer Radek1
  •  
  • Juráňová Jana0
    Švábová Markéta1
  •  
  • Tobolík Pavel1
    Tkadlčík Radim0
  •  
  • Ševčík Jan0
    Cholasta Radek1
  •  
  • Kopčilová Monika0
    Kovalda Milan1
  •  
  • Pittel Petr0
    Horská Lenka1
  •  
  • Němec Radek1
    Entr Miroslav0
  •  
  • Dalajka Milan1
    Chudárková Zdeňka0
  •  
  • Kráčina Radim0
    Kopčil Libor1
  •  
  • Gaja Miloslav0
    Kainer Radek1
  •  
  • Švábová Markéta0
    Tobolík Pavel1
  •  
  • Cholasta Radek0
    Kovalda Milan1
  •  
  • Horská Lenka1
    Němec Radek0
  •  
  • Dalajka Milan1
    Kopčil Libor0
  •  
  • Kainer Radek0
    Tobolík Pavel1
  •  
  • Kovalda Milan1
    Horská Lenka0
  •  
  • Dalajka Milan1
    Tobolík Pavel0
  •  
  • Horská Lenka1
    Dalajka Milan0
  •  
  • Horská Lenka0
    Kovalda Milan1
  •  
  •  Kovalda Milan0
#Hráč nebo pár
1.Kovalda Milan [CZE058643]
2.Horská Lenka [CZE015519]
3.Dalajka Milan [CZE060630]
4.Němec Radek [CZE040010]
5.Tobolík Pavel [CZE002660]
5.Kainer Radek [CZE006734]
7.Cholasta Radek [CZE052297]
7.Kopčil Libor [CZE040009]
9.Kopčilová Monika [CZE049221]
9.Entr Miroslav [CZE058639]
9.Kráčina Radim [CZE012870]
9.Javora Břetislav [CZE009359]
13.Gaja Miloslav [CZE047581]
13.Chudárková Zdeňka [CZE003195]
13.Lužík Pavel [CZE008002]
13.Ševčík Jan [CZE058640]
17.Švábová Markéta [CZE058641]
17.Hulenka Libor [CZE050328]
17.Tkadlčík Radim [CZE060534]
17.Cimerman Aleš [CZE040011]
17.Pittel Petr [CZE056922]
17.Lahola Kamil [CZE063261]
17.Foltýn Antonín [CZE059136]
17.Dobrovolný Vratislav [CZE007193]
25.Potočný Vladimír [CZE007613]
25.Sedlaříková Jana [CZE045417]
25.Koncerová Kateřina [CZE022502]
25.Čery Martin [CZE011990]
25.Štefek Petr [CZE047676]
25.Janalík Petr [CZE047698]
25.Koncerová Markéta [CZE041847]
25.Juráňová Jana [CZE060663]
#Hráč nebo pár
1.Kovalda Milan [CZE058643]
2.Horská Lenka [CZE015519]
3.Dalajka Milan [CZE060630]
4.Němec Radek [CZE040010]
5.Tobolík Pavel [CZE002660]
5.Kainer Radek [CZE006734]
7.Cholasta Radek [CZE052297]
7.Kopčil Libor [CZE040009]
9.Kopčilová Monika [CZE049221]
9.Entr Miroslav [CZE058639]
9.Kráčina Radim [CZE012870]
9.Javora Břetislav [CZE009359]
13.Gaja Miloslav [CZE047581]
13.Chudárková Zdeňka [CZE003195]
13.Lužík Pavel [CZE008002]
13.Ševčík Jan [CZE058640]
17.Švábová Markéta [CZE058641]
17.Hulenka Libor [CZE050328]
17.Tkadlčík Radim [CZE060534]
17.Cimerman Aleš [CZE040011]
17.Pittel Petr [CZE056922]
17.Lahola Kamil [CZE063261]
17.Foltýn Antonín [CZE059136]
17.Dobrovolný Vratislav [CZE007193]
25.Potočný Vladimír [CZE007613]
25.Sedlaříková Jana [CZE045417]
25.Koncerová Kateřina [CZE022502]
25.Čery Martin [CZE011990]
25.Štefek Petr [CZE047676]
25.Janalík Petr [CZE047698]
25.Koncerová Markéta [CZE041847]
25.Juráňová Jana [CZE060663]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz