Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.02.2019
NázevPisty
RozhodčíŠinfelt Jiří
Počet hráčů17
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoU Maxima, Písty
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balušík Marek [CZE062854]
Janda Vít [CZE052336]
Jaroš Václav [CZE000051]
Jirák Jan [CZE062756]
Kostolná Simona [CZE052337]
Kracíková Soňa [CZE049868]
Kučera Karel [CZE012971]
Matějček Jakub [CZE048777]
Polanka Jiří [CZE053226]
Rážek Miroslav [CZE011271]
Rážek Miroslav [CZE013617]
Solnař Jakub [CZE036519]
Srb Petr [CZE052527]
Strnad Marek [CZE055764]
Šinfelt Jiří [CZE000172]
Šinfeltová Andrea [CZE000120]
Taras Kovdiy [CZE063021]
1Pisty
Žádné utkání
2Pisty
Žádné utkání
  •  Jaroš Václav0
  • Jaroš Václav1
    Solnař Jakub0
  •  
  • Jaroš Václav1
    Šinfeltová Andrea0
  •  
  • Jaroš Václav1
    Rážek Miroslav (011271)0
  •  
  • Šinfeltová Andrea1
    Rážek Miroslav (013617)0
  •  
  • Jaroš Václav1
    Polanka Jiří0
  •  
  • Kracíková Soňa0
    Šinfeltová Andrea1
  •  
  • Jaroš Václav1
    Kučera Karel0
  •  
  • Polanka Jiří1
    Matějček Jakub0
  •  
  • Jirák Jan0
    Kracíková Soňa1
  •  
  • Janda Vít0
    Šinfeltová Andrea1
  •  
  • Strnad Marek0
    Jaroš Václav1
  •  
  • Kostolná Simona0
    Polanka Jiří1
  •  
  • Taras Kovdiy0
    Jirák Jan1
  •  
  • Janda Vít1
    Balušík Marek0
  •  
  • Srb Petr0
    Strnad Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Jaroš Václav1
  •  
  • Volný_los0
    Kostolná Simona1
  •  
  • Volný_los0
    Polanka Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Taras Kovdiy1
  •  
  • Volný_los0
    Jirák Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Janda Vít1
  •  
  • Volný_los0
    Balušík Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Srb Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Matějček Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Srb Petr0
    Balušík Marek1
  •  
  • Rážek Miroslav (013617)1
    Volný_los0
  •  
  • Janda Vít1
    Volný_los0
  •  
  • Jirák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Taras Kovdiy1
    Volný_los0
  •  
  • Solnař Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Šinfeltová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Polanka Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Rážek Miroslav (011271)1
    Volný_los0
  •  
  • Kostolná Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Jaroš Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Šinfelt Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Strnad Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Kracíková Soňa1
    Volný_los0
  •  
  • Matějček Jakub1
    Balušík Marek0
  •  
  • Rážek Miroslav (013617)1
    Janda Vít0
  •  
  • Jirák Jan0
    Kučera Karel1
  •  
  • Taras Kovdiy0
    Solnař Jakub1
  •  
  • Šinfeltová Andrea1
    Polanka Jiří0
  •  
  • Rážek Miroslav (011271)1
    Kostolná Simona0
  •  
  • Jaroš Václav0
    Šinfelt Jiří1
  •  
  • Strnad Marek0
    Kracíková Soňa1
  •  
  • Matějček Jakub0
    Rážek Miroslav (013617)1
  •  
  • Kučera Karel0
    Solnař Jakub1
  •  
  • Šinfeltová Andrea0
    Rážek Miroslav (011271)1
  •  
  • Šinfelt Jiří1
    Kracíková Soňa0
  •  
  • Rážek Miroslav (013617)0
    Solnař Jakub1
  •  
  • Rážek Miroslav (011271)0
    Šinfelt Jiří1
  •  
  • Solnař Jakub0
    Šinfelt Jiří1
  •  
  • Šinfelt Jiří1
    Jaroš Václav0
  •  
  •  Šinfelt Jiří0
#Hráč nebo pár
1.Šinfelt Jiří [CZE000172]
2.Jaroš Václav [CZE000051]
3.Solnař Jakub [CZE036519]
4.Šinfeltová Andrea [CZE000120]
5.Rážek Miroslav [CZE011271]
5.Rážek Miroslav [CZE013617]
7.Polanka Jiří [CZE053226]
7.Kracíková Soňa [CZE049868]
9.Janda Vít [CZE052336]
9.Jirák Jan [CZE062756]
9.Matějček Jakub [CZE048777]
9.Kučera Karel [CZE012971]
13.Balušík Marek [CZE062854]
13.Taras Kovdiy [CZE063021]
13.Kostolná Simona [CZE052337]
13.Strnad Marek [CZE055764]
17.Srb Petr [CZE052527]
#Hráč nebo pár
1.Šinfelt Jiří [CZE000172]
2.Jaroš Václav [CZE000051]
3.Solnař Jakub [CZE036519]
4.Šinfeltová Andrea [CZE000120]
5.Rážek Miroslav [CZE011271]
5.Rážek Miroslav [CZE013617]
7.Polanka Jiří [CZE053226]
7.Kracíková Soňa [CZE049868]
9.Janda Vít [CZE052336]
9.Jirák Jan [CZE062756]
9.Matějček Jakub [CZE048777]
9.Kučera Karel [CZE012971]
13.Balušík Marek [CZE062854]
13.Taras Kovdiy [CZE063021]
13.Kostolná Simona [CZE052337]
13.Strnad Marek [CZE055764]
17.Srb Petr [CZE052527]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz