Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.11.2023 |
Název | Yondu bar 20.11.p |
Rozhodčí | Zahradníková Michaela |
Počet hráčů | 6 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Yondu bar, Praha |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černý Lukáš [CZE069919], Náglová Nikola [CZE071056] | |
Kroužková Alexandra [CZE051659], Bajtek Jindřich [CZE073925] | |
Onduš Vladimír [CZE044941], Štička Miroslav [CZE038163] | |
Širl Martin [CZE071880], Habáník Roman [CZE072708] | |
Štábl Patrik [CZE016309], ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej [CZE036567] | |
Zahradníková Michaela [CZE006828], Kopálková Zdeňka [CZE050024] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
Štábl Patrik | Širl Martin | Černý Lukáš | Zahradníková Michaela | Kroužková Alexandra | Onduš Vladimír | |
---|---|---|---|---|---|---|
Štábl Patrik | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | |
Širl Martin | 0:2 | 2:1 | 2:1 | 0:2 | 1:2 | |
Černý Lukáš | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 1:2 | 1:2 | |
Zahradníková Michaela | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 1:2 | 1:2 | |
Kroužková Alexandra | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | |
Onduš Vladimír | 1:2 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 0:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik [CZE016309], ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej [CZE036567] | 15 | 10:1 |
2. | Kroužková Alexandra [CZE051659], Bajtek Jindřich [CZE073925] | 12 | 8:4 |
3. | Onduš Vladimír [CZE044941], Štička Miroslav [CZE038163] | 9 | 7:7 |
4. | Širl Martin [CZE071880], Habáník Roman [CZE072708] | 6 | 5:8 |
5. | Černý Lukáš [CZE069919], Náglová Nikola [CZE071056] | 3 | 5:8 |
6. | Zahradníková Michaela [CZE006828], Kopálková Zdeňka [CZE050024] | 0 | 3:10 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik [CZE016309], ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej [CZE036567] | 15 | 10:1 |
2. | Kroužková Alexandra [CZE051659], Bajtek Jindřich [CZE073925] | 12 | 8:4 |
3. | Onduš Vladimír [CZE044941], Štička Miroslav [CZE038163] | 9 | 7:7 |
4. | Širl Martin [CZE071880], Habáník Roman [CZE072708] | 6 | 5:8 |
5. | Černý Lukáš [CZE069919], Náglová Nikola [CZE071056] | 3 | 5:8 |
6. | Zahradníková Michaela [CZE006828], Kopálková Zdeňka [CZE050024] | 0 | 3:10 |
Cena startovného je 0 Kč za dvojici
Bez prioritních přihlášekBez přihlášek pro všechny
Maximum startujících hráčů: neomezeno / Přihlášeno: 0 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno
Dvojice | ||
---|---|---|
[CZE069919] Černý [CZE071056] Náglová | Dvojice není přihlášena | |
[CZE051659] Kroužková [CZE073925] Bajtek | Dvojice není přihlášena | |
[CZE044941] Onduš [CZE038163] Štička | Dvojice není přihlášena | |
[CZE071880] Širl [CZE072708] Habáník | Dvojice není přihlášena | |
[CZE016309] Štábl [CZE036567] ZÁKAZ | Dvojice není přihlášena | |
[CZE006828] Zahradníková [CZE050024] Kopálková | Dvojice není přihlášena | |