Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.11.2023 |
Název | Jc Česká Lípa 501 DO |
Rozhodčí | Till Radek |
Počet hráčů | 26 |
Typ turnaje | JC Česká Lípa Sport Bar Honda |
Místo | Sport Bar Honda, Česká Lípa |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Antoš David [CZE053524] | |
Bilek Roman [CZE078398] | |
Černá Lucie [CZE058494] | |
Fišer Tomáš [CZE054304] | |
Fišer Václav [CZE055131] | |
Holomucký Tomáš [CZE032400] | |
Jäger Rudolf [CZE058786] | |
Kodera Kamil [CZE072477] | |
Kochlöffel Jaroslav [CZE073219] | |
Kubelka Dominik [CZE053624] | |
Marcin Jan [CZE061039] | |
Pech Dominik [CZE073111] | |
Poláková Jana [CZE073740] | |
Schmidt Petr [CZE052706] | |
Sukovatý Jan [CZE063516] | |
Till Radek [CZE053713] | |
Uhlíř Vojtěch [CZE025371] | |
Verner Pavel [CZE043765] | |
Vlček Petr [CZE050471] | |
Votruba Michal [CZE073739] | |
XXXBartošík Pavel [HOST_28] | |
YYYHost žena II [HOST_59] | |
Záhorka Petr [CZE072556] | |
Zajíc Leoš [CZE060477] | |
Zajíc Petra [CZE017250] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Antoš David0
Kodera Kamil 1 Antoš David 2
YYYHost žena II 0 Kodera Kamil 2
YYYHost žena II 2 Fišer Tomáš 0 Kodera Kamil 2 Sukovatý Jan 0
YYYHost žena II 2 Holomucký Tomáš 1 Kodera Kamil 2 Záhorka Petr 0
Uhlíř Vojtěch 0 YYYHost žena II 2 Holomucký Tomáš 2 Kochlöffel Jaroslav 1 Bilek Roman 0 Kodera Kamil 2 Marcin Jan 1 Záhorka Petr 2
Uhlíř Vojtěch 2 Pech Dominik 0 Kubelka Dominik 0 Holomucký Tomáš 2 Allermann Petr 1 Bilek Roman 2 Till Radek 1 Marcin Jan 2
Zajíc Petra 0 Uhlíř Vojtěch 2 Černá Lucie 0 Pech Dominik 2 Schmidt Petr 1 Kubelka Dominik 2 XXXBartošík Pavel 0 Holomucký Tomáš 2 Vlček Petr 1 Allermann Petr 2 Fišer Václav 1 Bilek Roman 2 Jäger Rudolf 0 Till Radek 2 Marcin Jan 2 Zajíc Leoš 0
Volný_los 0 Zajíc Petra 1 Votruba Michal 1 Černá Lucie 2 Volný_los 0 Schmidt Petr 1 XXXBartošík Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vlček Petr 1 Fišer Václav 1 Volný_los 0 Jäger Rudolf 2 Poláková Jana 1 Marcin Jan 1 Volný_los 0
Zajíc Leoš 1 Volný_los 0 Zajíc Petra 1 Kochlöffel Jaroslav 2 Votruba Michal 1 Till Radek 2 Černá Lucie 0 Sukovatý Jan 2 Bilek Roman 1 Volný_los 0 YYYHost žena II 2 Schmidt Petr 1 Verner Pavel 2 XXXBartošík Pavel 0 Allermann Petr 1 Volný_los 0 Záhorka Petr 1 Volný_los 0 Holomucký Tomáš 2 Vlček Petr 0 Kubelka Dominik 2 Fišer Václav 0 Fišer Tomáš 1 Volný_los 0 Antoš David 2 Jäger Rudolf 1 Poláková Jana 0 Pech Dominik 2 Marcin Jan 0 Kodera Kamil 2 Uhlíř Vojtěch 1 Volný_los 0
Zajíc Leoš 0 Kochlöffel Jaroslav 2 Till Radek 1 Sukovatý Jan 2 Bilek Roman 0 YYYHost žena II 2 Verner Pavel 2 Allermann Petr 0 Záhorka Petr 2 Holomucký Tomáš 0 Kubelka Dominik 0 Fišer Tomáš 2 Antoš David 2 Pech Dominik 1 Kodera Kamil 2 Uhlíř Vojtěch 1
Kochlöffel Jaroslav 0 Sukovatý Jan 2 YYYHost žena II 0 Verner Pavel 2 Záhorka Petr 0 Fišer Tomáš 2 Antoš David 2 Kodera Kamil 1
Sukovatý Jan 1 Verner Pavel 2 Fišer Tomáš 0 Antoš David 2
Verner Pavel 2 Antoš David 0
Verner Pavel 2 Antoš David 1
- Verner Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Verner Pavel [CZE043765] |
2. | Antoš David [CZE053524] |
3. | Kodera Kamil [CZE072477] |
4. | YYYHost žena II [HOST_59] |
5. | Fišer Tomáš [CZE054304] |
5. | Sukovatý Jan [CZE063516] |
7. | Holomucký Tomáš [CZE032400] |
7. | Záhorka Petr [CZE072556] |
9. | Marcin Jan [CZE061039] |
9. | Bilek Roman [CZE078398] |
9. | Kochlöffel Jaroslav [CZE073219] |
9. | Uhlíř Vojtěch [CZE025371] |
13. | Till Radek [CZE053713] |
13. | Allermann Petr [CZE069775] |
13. | Kubelka Dominik [CZE053624] |
13. | Pech Dominik [CZE073111] |
17. | Zajíc Leoš [CZE060477] |
17. | Jäger Rudolf [CZE058786] |
17. | Fišer Václav [CZE055131] |
17. | Vlček Petr [CZE050471] |
17. | XXXBartošík Pavel [HOST_28] |
17. | Schmidt Petr [CZE052706] |
17. | Černá Lucie [CZE058494] |
17. | Zajíc Petra [CZE017250] |
25. | Poláková Jana [CZE073740] |
25. | Votruba Michal [CZE073739] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Verner Pavel [CZE043765] |
2. | Antoš David [CZE053524] |
3. | Kodera Kamil [CZE072477] |
4. | YYYHost žena II [HOST_59] |
5. | Fišer Tomáš [CZE054304] |
5. | Sukovatý Jan [CZE063516] |
7. | Holomucký Tomáš [CZE032400] |
7. | Záhorka Petr [CZE072556] |
9. | Marcin Jan [CZE061039] |
9. | Bilek Roman [CZE078398] |
9. | Kochlöffel Jaroslav [CZE073219] |
9. | Uhlíř Vojtěch [CZE025371] |
13. | Till Radek [CZE053713] |
13. | Allermann Petr [CZE069775] |
13. | Kubelka Dominik [CZE053624] |
13. | Pech Dominik [CZE073111] |
17. | Zajíc Leoš [CZE060477] |
17. | Jäger Rudolf [CZE058786] |
17. | Fišer Václav [CZE055131] |
17. | Vlček Petr [CZE050471] |
17. | XXXBartošík Pavel [HOST_28] |
17. | Schmidt Petr [CZE052706] |
17. | Černá Lucie [CZE058494] |
17. | Zajíc Petra [CZE017250] |
25. | Poláková Jana [CZE073740] |
25. | Votruba Michal [CZE073739] |
Tento turnaj nemá přihlášky online