Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.11.2023 |
Název | JC Most u Kance |
Rozhodčí | Cina Michael |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Most u Kance |
Místo | Kanec, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bičan Leoš [CZE070931] | |
Cina Michael [CZE026020] | |
Friedrich Michal [CZE060100] | |
Jordán Otto [CZE071506] | |
Kosma Tomáš [CZE070936] | |
Lutka Jiří [CZE058740] | |
Marešová Pavlína [CZE076858] | |
Pliml Jiří [CZE076673] | |
Šanda Zdeněk [CZE013950] | |
Šulhová Zuzana [CZE071313] | |
Vojáček Roman [CZE070922] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Cina Michael0
Cina Michael 2 Lutka Jiří 0
Šanda Zdeněk 1 Cina Michael 2
Bičan Leoš 1 Šanda Zdeněk 2 Šulhová Zuzana 0 Cina Michael 2
Vojáček Roman 1 Bičan Leoš 2 Šulhová Zuzana 2 Marešová Pavlína 0
Jordán Otto 1 Vojáček Roman 2 Volný_los 0 Bičan Leoš 1 Šulhová Zuzana 2 Friedrich Michal 1 Pliml Jiří 1 Marešová Pavlína 2
Volný_los 0 Jordán Otto 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šulhová Zuzana 1 Pliml Jiří 1 Volný_los 0
Marešová Pavlína 1 Volný_los 0 Kosma Tomáš 2 Jordán Otto 0 Šanda Zdeněk 1 Volný_los 0 Friedrich Michal 1 Volný_los 0 Bičan Leoš 1 Volný_los 0 Lutka Jiří 2 Šulhová Zuzana 1 Cina Michael 2 Pliml Jiří 0 Vojáček Roman 1 Volný_los 0
Marešová Pavlína 0 Kosma Tomáš 2 Šanda Zdeněk 2 Friedrich Michal 1 Bičan Leoš 1 Lutka Jiří 2 Cina Michael 2 Vojáček Roman 1
Kosma Tomáš 2 Šanda Zdeněk 1 Lutka Jiří 2 Cina Michael 0
Kosma Tomáš 2 Lutka Jiří 1
Kosma Tomáš 2 Cina Michael 0
- Kosma Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kosma Tomáš [CZE070936] |
2. | Cina Michael [CZE026020] |
3. | Lutka Jiří [CZE058740] |
4. | Šanda Zdeněk [CZE013950] |
5. | Bičan Leoš [CZE070931] |
5. | Šulhová Zuzana [CZE071313] |
7. | Vojáček Roman [CZE070922] |
7. | Marešová Pavlína [CZE076858] |
9. | Pliml Jiří [CZE076673] |
9. | Friedrich Michal [CZE060100] |
9. | Jordán Otto [CZE071506] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kosma Tomáš [CZE070936] |
2. | Cina Michael [CZE026020] |
3. | Lutka Jiří [CZE058740] |
4. | Šanda Zdeněk [CZE013950] |
5. | Bičan Leoš [CZE070931] |
5. | Šulhová Zuzana [CZE071313] |
7. | Vojáček Roman [CZE070922] |
7. | Marešová Pavlína [CZE076858] |
9. | Pliml Jiří [CZE076673] |
9. | Friedrich Michal [CZE060100] |
9. | Jordán Otto [CZE071506] |
Tento turnaj nemá přihlášky online