Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.10.2019
NázevTunel 1
RozhodčíVeselý Milan
Počet hráčů17
Typ turnajeMO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.
MístoBar Tunel, Domažlice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Auervek Lukáš [CZE056878]
Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Goubejová Petra [CZE062012]
Hemissi Sami [WRD064596]
Kantner Josef [CZE003449]
Kout Alois [CZE028052]
Mičulka Daniel [CZE021816]
Pokorný David [CZE044298]
Růžek Přemysl [CZE003121]
Strádal Milan [CZE021992]
Šindelář David [CZE065508]
Šťastná Alice [CZE037764]
Šťastný Karel [CZE040619]
Trůbl Marek [CZE051169]
Varga Bedřich [CZE053338]
Veselý Milan [CZE007110]
Vosecký Stanislav [CZE001001]
1Tunel 1
Žádné utkání
2Tunel 1
Žádné utkání
  •  Pokorný David0
  • Trůbl Marek0
    Pokorný David1
  •  
  • Šťastný Karel0
    Trůbl Marek1
  •  
  • Auervek Lukáš0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Vosecký Stanislav0
    Trůbl Marek1
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Veselý Milan0
  •  
  • Vosecký Stanislav1
    Varga Bedřich0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Hemissi Sami0
  •  
  • Veselý Milan1
    Kout Alois0
  •  
  • Vosecký Stanislav1
    Goubejová Petra0
  •  
  • Varga Bedřich1
    Strádal Milan0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Růžek Přemysl0
  •  
  • Šťastná Alice0
    Veselý Milan1
  •  
  • Vosecký Stanislav1
    Mičulka Daniel0
  •  
  • Dlouhá Dobromila0
    Varga Bedřich1
  •  
  • Šindelář David0
    Auervek Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Růžek Přemysl1
  •  
  • Volný_los0
    Šťastná Alice1
  •  
  • Volný_los0
    Veselý Milan1
  •  
  • Volný_los0
    Vosecký Stanislav1
  •  
  • Volný_los0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Volný_los0
    Dlouhá Dobromila1
  •  
  • Volný_los0
    Varga Bedřich1
  •  
  • Volný_los0
    Šindelář David1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Varga Bedřich1
    Volný_los0
  •  
  • Kout Alois1
    Šindelář David0
  •  
  • Pokorný David1
    Volný_los0
  •  
  • Dlouhá Dobromila1
    Volný_los0
  •  
  • Trůbl Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Hemissi Sami1
    Volný_los0
  •  
  • Vosecký Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Kantner Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastná Alice1
    Volný_los0
  •  
  • Strádal Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Růžek Přemysl1
    Volný_los0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Goubejová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Varga Bedřich0
    Kout Alois1
  •  
  • Pokorný David1
    Dlouhá Dobromila0
  •  
  • Trůbl Marek1
    Mičulka Daniel0
  •  
  • Hemissi Sami1
    Vosecký Stanislav0
  •  
  • Veselý Milan0
    Kantner Josef1
  •  
  • Šťastná Alice0
    Strádal Milan1
  •  
  • Šťastný Karel1
    Růžek Přemysl0
  •  
  • Auervek Lukáš0
    Goubejová Petra1
  •  
  • Kout Alois0
    Pokorný David1
  •  
  • Trůbl Marek1
    Hemissi Sami0
  •  
  • Kantner Josef1
    Strádal Milan0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Goubejová Petra0
  •  
  • Pokorný David1
    Trůbl Marek0
  •  
  • Kantner Josef1
    Šťastný Karel0
  •  
  • Pokorný David0
    Kantner Josef1
  •  
  • Pokorný David0
    Kantner Josef1
  •  
  •  Kantner Josef0
#Hráč nebo pár
1.Kantner Josef [CZE003449]
2.Pokorný David [CZE044298]
3.Trůbl Marek [CZE051169]
4.Šťastný Karel [CZE040619]
5.Auervek Lukáš [CZE056878]
5.Vosecký Stanislav [CZE001001]
7.Veselý Milan [CZE007110]
7.Varga Bedřich [CZE053338]
9.Strádal Milan [CZE021992]
9.Goubejová Petra [CZE062012]
9.Kout Alois [CZE028052]
9.Hemissi Sami [WRD064596]
13.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
13.Mičulka Daniel [CZE021816]
13.Šťastná Alice [CZE037764]
13.Růžek Přemysl [CZE003121]
17.Šindelář David [CZE065508]
#Hráč nebo pár
1.Kantner Josef [CZE003449]
2.Pokorný David [CZE044298]
3.Trůbl Marek [CZE051169]
4.Šťastný Karel [CZE040619]
5.Auervek Lukáš [CZE056878]
5.Vosecký Stanislav [CZE001001]
7.Veselý Milan [CZE007110]
7.Varga Bedřich [CZE053338]
9.Strádal Milan [CZE021992]
9.Goubejová Petra [CZE062012]
9.Kout Alois [CZE028052]
9.Hemissi Sami [WRD064596]
13.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
13.Mičulka Daniel [CZE021816]
13.Šťastná Alice [CZE037764]
13.Růžek Přemysl [CZE003121]
17.Šindelář David [CZE065508]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz