Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.10.2019
Název501DO
RozhodčíDolejší Dana
Počet hráčů14
Typ turnajeJC Most Fénix
MístoFénix, Most
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bozó András [CZE060041]
Dolejší Dana [CZE003188]
Engel Jan [CZE001158]
Glogovský František ml. [CZE000085]
Glogovský František st. [CZE001488]
Chlupáč Jiří [CZE037814]
Jareš Michael [CZE055697]
Palička Petr [CZE037817]
Pokorný Michal [CZE000441]
Rubáš Pavel [CZE040113]
Šanoba Jan [CZE003392]
Šnírer Milan [CZE000341]
Štěrbanová Ivana [CZE017334]
Trs Vladimír [CZE001967]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
  •  Engel Jan0
  • Pokorný Michal0
    Engel Jan1
  •  
  • Pokorný Michal1
    Jareš Michael0
  •  
  • Pokorný Michal1
    Glogovský František st.0
  •  
  • Jareš Michael1
    Bozó András0
  •  
  • Rubáš Pavel0
    Pokorný Michal1
  •  
  • Chlupáč Jiří0
    Jareš Michael1
  •  
  • Šanoba Jan0
    Rubáš Pavel1
  •  
  • Pokorný Michal1
    Šnírer Milan0
  •  
  • Štěrbanová Ivana0
    Chlupáč Jiří1
  •  
  • Trs Vladimír0
    Jareš Michael1
  •  
  • Volný_los0
    Šanoba Jan1
  •  
  • Pokorný Michal1
    Dolejší Dana0
  •  
  • Štěrbanová Ivana1
    Palička Petr0
  •  
  • Trs Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Glogovský František st.1
    Volný_los0
  •  
  • Jareš Michael1
    Šanoba Jan0
  •  
  • Glogovský František ml.1
    Pokorný Michal0
  •  
  • Dolejší Dana0
    Chlupáč Jiří1
  •  
  • Štěrbanová Ivana0
    Engel Jan1
  •  
  • Šnírer Milan1
    Palička Petr0
  •  
  • Trs Vladimír0
    Rubáš Pavel1
  •  
  • Bozó András1
    Volný_los0
  •  
  • Glogovský František st.1
    Jareš Michael0
  •  
  • Glogovský František ml.1
    Chlupáč Jiří0
  •  
  • Engel Jan1
    Šnírer Milan0
  •  
  • Rubáš Pavel0
    Bozó András1
  •  
  • Glogovský František st.0
    Glogovský František ml.1
  •  
  • Engel Jan1
    Bozó András0
  •  
  • Glogovský František ml.1
    Engel Jan0
  •  
  • Glogovský František ml.0
    Engel Jan1
  •  
  •  Engel Jan0
#Hráč nebo pár
1.Engel Jan [CZE001158]
2.Glogovský František ml. [CZE000085]
3.Pokorný Michal [CZE000441]
4.Jareš Michael [CZE055697]
5.Glogovský František st. [CZE001488]
5.Bozó András [CZE060041]
7.Rubáš Pavel [CZE040113]
7.Chlupáč Jiří [CZE037814]
9.Trs Vladimír [CZE001967]
9.Štěrbanová Ivana [CZE017334]
9.Šnírer Milan [CZE000341]
9.Šanoba Jan [CZE003392]
13.Dolejší Dana [CZE003188]
13.Palička Petr [CZE037817]
#Hráč nebo pár
1.Engel Jan [CZE001158]
2.Glogovský František ml. [CZE000085]
3.Pokorný Michal [CZE000441]
4.Jareš Michael [CZE055697]
5.Glogovský František st. [CZE001488]
5.Bozó András [CZE060041]
7.Rubáš Pavel [CZE040113]
7.Chlupáč Jiří [CZE037814]
9.Trs Vladimír [CZE001967]
9.Štěrbanová Ivana [CZE017334]
9.Šnírer Milan [CZE000341]
9.Šanoba Jan [CZE003392]
13.Dolejší Dana [CZE003188]
13.Palička Petr [CZE037817]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz