Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.10.2019
NázevDvojice ženy
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů13
Typ turnajeRegionální Master dvojice ženy
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Coufalová Kateřina [CZE000136], Kačerová Jana [CZE000909]
Danišíková Andrea [CZE060076], Grätzová Monika [CZE061704]
Filipíková Petra [CZE047771], Letková Miroslava [CZE000381]
Hergetová Monika [CZE031649], Cihelková Martina [CZE024118]
Korčáková Renáta [CZE012799], Prokýšková Eva [CZE000023]
Kozlová Michaela [CZE000070], Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
Nejedlá Hana [CZE037495], Jirkalová Milena [CZE000958]
Perglová Blanka [CZE051118], Šimunková Petra Johana [CZE058621]
Sýkorová Petra [CZE002708], Michálková Michaela [CZE052185]
Švorcová Zuzana [CZE062930], Roubalová Lucie [CZE033944]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
Zajíčková Adéla [CZE057778], Labantová Radka [CZE040489]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3Dvojice ženy
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Filipíková, Letková0
  • Filipíková, Letková1
    Kozlová, Tvrdíková0
  •  
  • Nejedlá, Jirkalová0
    Filipíková, Letková1
  •  
  • Nejedlá, Jirkalová1
    Zajíčková, Labantová0
  •  
  • Filipíková, Letková1
    Sýkorová, Michálková0
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Nejedlá, Jirkalová1
  •  
  • Korčáková, Prokýšková0
    Filipíková, Letková1
  •  
  • Danišíková, Grätzová0
    Teichnerová, Vlachopulosová1
  •  
  • Švorcová, Roubalová0
    Nejedlá, Jirkalová1
  •  
  • Korčáková, Prokýšková1
    Coufalová, Kačerová0
  •  
  • Filipíková, Letková1
    Moravcová, Špringerová0
  •  
  • Volný_los0
    Danišíková, Grätzová1
  •  
  • Perglová, Šimunková0
    Švorcová, Roubalová1
  •  
  • Volný_los0
    Korčáková, Prokýšková1
  •  
  • Filipíková, Letková1
    Volný_los0
  •  
  • Hergetová, Cihelková1
    Volný_los0
  •  
  • Danišíková, Grätzová0
    Moravcová, Špringerová1
  •  
  • Perglová, Šimunková0
    Zajíčková, Labantová1
  •  
  • Coufalová, Kačerová1
    Švorcová, Roubalová0
  •  
  • Nejedlá, Jirkalová1
    Volný_los0
  •  
  • Korčáková, Prokýšková0
    Kozlová, Tvrdíková1
  •  
  • Filipíková, Letková0
    Sýkorová, Michálková1
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová1
    Volný_los0
  •  
  • Hergetová, Cihelková1
    Moravcová, Špringerová0
  •  
  • Zajíčková, Labantová1
    Coufalová, Kačerová0
  •  
  • Nejedlá, Jirkalová0
    Kozlová, Tvrdíková1
  •  
  • Sýkorová, Michálková1
    Teichnerová, Vlachopulosová0
  •  
  • Hergetová, Cihelková1
    Zajíčková, Labantová0
  •  
  • Kozlová, Tvrdíková1
    Sýkorová, Michálková0
  •  
  • Hergetová, Cihelková1
    Kozlová, Tvrdíková0
  •  
  • Hergetová, Cihelková1
    Filipíková, Letková0
  •  
  •  Hergetová, Cihelková0
#Hráč nebo pár
1.Hergetová Monika [CZE031649], Cihelková Martina [CZE024118]
2.Filipíková Petra [CZE047771], Letková Miroslava [CZE000381]
3.Kozlová Michaela [CZE000070], Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
4.Nejedlá Hana [CZE037495], Jirkalová Milena [CZE000958]
5.Zajíčková Adéla [CZE057778], Labantová Radka [CZE040489]
5.Sýkorová Petra [CZE002708], Michálková Michaela [CZE052185]
7.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
7.Korčáková Renáta [CZE012799], Prokýšková Eva [CZE000023]
9.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
9.Coufalová Kateřina [CZE000136], Kačerová Jana [CZE000909]
9.Švorcová Zuzana [CZE062930], Roubalová Lucie [CZE033944]
9.Danišíková Andrea [CZE060076], Grätzová Monika [CZE061704]
13.Perglová Blanka [CZE051118], Šimunková Petra Johana [CZE058621]
#Hráč nebo pár
1.Hergetová Monika [CZE031649], Cihelková Martina [CZE024118]
2.Filipíková Petra [CZE047771], Letková Miroslava [CZE000381]
3.Kozlová Michaela [CZE000070], Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
4.Nejedlá Hana [CZE037495], Jirkalová Milena [CZE000958]
5.Zajíčková Adéla [CZE057778], Labantová Radka [CZE040489]
5.Sýkorová Petra [CZE002708], Michálková Michaela [CZE052185]
7.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
7.Korčáková Renáta [CZE012799], Prokýšková Eva [CZE000023]
9.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
9.Coufalová Kateřina [CZE000136], Kačerová Jana [CZE000909]
9.Švorcová Zuzana [CZE062930], Roubalová Lucie [CZE033944]
9.Danišíková Andrea [CZE060076], Grätzová Monika [CZE061704]
13.Perglová Blanka [CZE051118], Šimunková Petra Johana [CZE058621]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz