Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.10.2019
NázevNM Ženy
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů31
Typ turnajeNominační Master KHK-S ženy
MístoDůstojnická beseda, Jaroměř
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Černá Marcela [CZE025779]
Čílová Helena [CZE055338]
Demuthová Kateřina [CZE061778]
Dubcová Lucie [CZE060232]
Formanová Denisa [CZE056395]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Horká Alena [CZE053232]
Hrnčiariková Radka [CZE038118]
Chládková Veronika [CZE051828]
Jarkovská Lenka [CZE044616]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Komárková Eliška [CZE042222]
Komora Vamberská Dagmar [CZE046082]
Kordová Romana [CZE038396]
Kordová Romana [CZE051260]
Mašková Magdaléna [CZE046153]
Mazačová Denisa [CZE065726]
Melicharová Nela [CZE057628]
Melicharová Nicol [CZE056427]
Melicharová Radka [CZE047070]
Pachtová Adéla [CZE055615]
Plodková Kateřina [CZE060309]
Prokopcová Martina [CZE046509]
Pulpánová Kateřina [CZE060633]
Růžičková Lucie [CZE055455]
Samlerová Michaela [CZE048405]
Strnádková Radka [CZE044989]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Šandová Eva [CZE056779]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
Uxová Karolína [CZE059302]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
14VOLNÝ
Žádné utkání
15VOLNÝ
Žádné utkání
16VOLNÝ
Žádné utkání
17VOLNÝ
Žádné utkání
18VOLNÝ
Žádné utkání
19VOLNÝ
Žádné utkání
20VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Pachtová Adéla0
  • Pachtová Adéla1
    Komora Vamberská Dagmar0
  •  
  • Pachtová Adéla1
    Hrnčiariková Radka0
  •  
  • Pachtová Adéla1
    Černá Marcela0
  •  
  • Hrnčiariková Radka1
    Melicharová Nela0
  •  
  • Pachtová Adéla1
    Šildbergerová Kateřina0
  •  
  • Strnádková Radka0
    Hrnčiariková Radka1
  •  
  • Pachtová Adéla1
    Dubcová Lucie0
  •  
  • Komárková Eliška0
    Šildbergerová Kateřina1
  •  
  • Strnádková Radka1
    Melicharová Radka0
  •  
  • Hrnčiariková Radka1
    Uxová Karolína0
  •  
  • Formanová Denisa0
    Pachtová Adéla1
  •  
  • Komárková Eliška1
    Horká Alena0
  •  
  • Šandová Eva0
    Strnádková Radka1
  •  
  • Kocianová Pavlína0
    Hrnčiariková Radka1
  •  
  • Formanová Denisa1
    Čílová Helena0
  •  
  • Plodková Kateřina0
    Pachtová Adéla1
  •  
  • Komárková Eliška1
    Chládková Veronika0
  •  
  • Jarkovská Lenka0
    Horká Alena1
  •  
  • Melicharová Nicol0
    Šandová Eva1
  •  
  • Samlerová Michaela0
    Strnádková Radka1
  •  
  • Kordová Romana (038396)0
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Hrnčiariková Radka1
    Prokopcová Martina0
  •  
  • Volný_los0
    Formanová Denisa1
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Plodková Kateřina1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Komárková Eliška1
  •  
  • Jarkovská Lenka1
    Pulpánová Kateřina0
  •  
  • Kordová Romana (051260)0
    Melicharová Nicol1
  •  
  • Růžičková Lucie0
    Samlerová Michaela1
  •  
  • Demuthová Kateřina0
    Kordová Romana (038396)1
  •  
  • Mazačová Denisa0
    Hrnčiariková Radka1
  •  
  • Šildbergerová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Prokopcová Martina1
    Formanová Denisa0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Komora Vamberská Dagmar1
    Plodková Kateřina0
  •  
  • Dubcová Lucie1
    Svobodová Andrea0
  •  
  • Strnádková Radka1
    Komárková Eliška0
  •  
  • Jarkovská Lenka0
    Šandová Eva1
  •  
  • Pulpánová Kateřina0
    Melicharová Nela1
  •  
  • Kordová Romana (051260)0
    Horká Alena1
  •  
  • Melicharová Nicol0
    Uxová Karolína1
  •  
  • Růžičková Lucie0
    Chládková Veronika1
  •  
  • Černá Marcela1
    Samlerová Michaela0
  •  
  • Demuthová Kateřina0
    Pachtová Adéla1
  •  
  • Kordová Romana (038396)0
    Melicharová Radka1
  •  
  • Mazačová Denisa0
    Čílová Helena1
  •  
  • Hrnčiariková Radka0
    Mašková Magdaléna1
  •  
  • Šildbergerová Kateřina1
    Prokopcová Martina0
  •  
  • Kocianová Pavlína0
    Komora Vamberská Dagmar1
  •  
  • Dubcová Lucie1
    Strnádková Radka0
  •  
  • Šandová Eva0
    Melicharová Nela1
  •  
  • Horká Alena0
    Uxová Karolína1
  •  
  • Chládková Veronika0
    Černá Marcela1
  •  
  • Pachtová Adéla0
    Melicharová Radka1
  •  
  • Čílová Helena0
    Mašková Magdaléna1
  •  
  • Šildbergerová Kateřina0
    Komora Vamberská Dagmar1
  •  
  • Dubcová Lucie0
    Melicharová Nela1
  •  
  • Uxová Karolína0
    Černá Marcela1
  •  
  • Melicharová Radka0
    Mašková Magdaléna1
  •  
  • Komora Vamberská Dagmar1
    Melicharová Nela0
  •  
  • Černá Marcela0
    Mašková Magdaléna1
  •  
  • Komora Vamberská Dagmar0
    Mašková Magdaléna1
  •  
  • Pachtová Adéla0
    Mašková Magdaléna1
  •  
  •  Mašková Magdaléna0
#Hráč nebo pár
1.Mašková Magdaléna [CZE046153]
2.Pachtová Adéla [CZE055615]
3.Komora Vamberská Dagmar [CZE046082]
4.Hrnčiariková Radka [CZE038118]
5.Černá Marcela [CZE025779]
5.Melicharová Nela [CZE057628]
7.Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
7.Strnádková Radka [CZE044989]
9.Uxová Karolína [CZE059302]
9.Melicharová Radka [CZE047070]
9.Komárková Eliška [CZE042222]
9.Dubcová Lucie [CZE060232]
13.Kocianová Pavlína [CZE059336]
13.Šandová Eva [CZE056779]
13.Horká Alena [CZE053232]
13.Formanová Denisa [CZE056395]
17.Prokopcová Martina [CZE046509]
17.Kordová Romana [CZE038396]
17.Samlerová Michaela [CZE048405]
17.Melicharová Nicol [CZE056427]
17.Jarkovská Lenka [CZE044616]
17.Chládková Veronika [CZE051828]
17.Plodková Kateřina [CZE060309]
17.Čílová Helena [CZE055338]
25.Demuthová Kateřina [CZE061778]
25.Růžičková Lucie [CZE055455]
25.Kordová Romana [CZE051260]
25.Pulpánová Kateřina [CZE060633]
25.Svobodová Andrea [CZE026800]
25.Goldmannová Anna [CZE039588]
25.Mazačová Denisa [CZE065726]
#Hráč nebo pár
1.Mašková Magdaléna [CZE046153]
2.Pachtová Adéla [CZE055615]
3.Komora Vamberská Dagmar [CZE046082]
4.Hrnčiariková Radka [CZE038118]
5.Černá Marcela [CZE025779]
5.Melicharová Nela [CZE057628]
7.Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
7.Strnádková Radka [CZE044989]
9.Uxová Karolína [CZE059302]
9.Melicharová Radka [CZE047070]
9.Komárková Eliška [CZE042222]
9.Dubcová Lucie [CZE060232]
13.Kocianová Pavlína [CZE059336]
13.Šandová Eva [CZE056779]
13.Horká Alena [CZE053232]
13.Formanová Denisa [CZE056395]
17.Prokopcová Martina [CZE046509]
17.Kordová Romana [CZE038396]
17.Samlerová Michaela [CZE048405]
17.Melicharová Nicol [CZE056427]
17.Jarkovská Lenka [CZE044616]
17.Chládková Veronika [CZE051828]
17.Plodková Kateřina [CZE060309]
17.Čílová Helena [CZE055338]
25.Demuthová Kateřina [CZE061778]
25.Růžičková Lucie [CZE055455]
25.Kordová Romana [CZE051260]
25.Pulpánová Kateřina [CZE060633]
25.Svobodová Andrea [CZE026800]
25.Goldmannová Anna [CZE039588]
25.Mazačová Denisa [CZE065726]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz