Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.10.2023 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 27 |
Typ turnaje | Orel Dart Open trojnásobný |
Místo | Sportbar Mládežnická, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Bydžovský Jaroslav [CZE076005] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Drahonínský Martin [CZE075026] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Hrdlička Zdeněk [CZE003014] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Kuneš Radomír [CZE000233] | |
Mádrová Veronika [CZE078101] | |
Marksová Blanka [CZE003507] | |
Pavlech Adam [CZE055771] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Tůmová Barbora [CZE075024] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
Vlček David [CZE036148] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
3. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
4. | Pavlech Adam [CZE055771] |
5. | Suk Stanislav [CZE036843] |
6. | Šilar David [CZE001122] |
7. | Drahonínský Martin [CZE075026] |
8. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
9. | Hrdlička Zdeněk [CZE003014] |
10. | Bílek Pavel [CZE026189] |
11. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
12. | Tůmová Barbora [CZE075024] |
13. | Kuneš Radomír [CZE000233] |
14. | Vladyka Petr [CZE037284] |
15. | Bydžovský Jaroslav [CZE076005] |
16. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
17. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
18. | Marksová Blanka [CZE003507] |
19. | Demuth Petr [CZE030467] |
20. | Horák Karel [CZE021132] |
21. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
22. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
23. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
24. | Horáková Alena [CZE021131] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
26. | Vlček David [CZE036148] |
27. | Mádrová Veronika [CZE078101] |
Tento turnaj nemá přihlášky online