Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.10.2019
Název2. Zahřívák 301 MO
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů21
Typ turnajeOpen KHK-S jednotlivci
MístoDůstojnická beseda, Jaroměř
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Ciszewski Robert [WRD033940]
Číla Radoslav [CZE055339]
Demuth Petr [CZE030467]
Dlab Josef [CZE000097]
Hegedüš Marek [CZE002305]
Horká Alena [CZE053232]
Jakubiak Grzegorz [POLDS0204]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Kuča Jan [CZE060807]
Lár Jakub [CZE062904]
Mann Josef [CZE038392]
Mervart Martin [CZE054377]
Nguyen Marek [CZE044857]
Pulpánová Kateřina [CZE060633]
Rada Petr [CZE026994]
Šildberger Ivan [CZE059555]
Šimočko Štefan [CZE034901]
Šlik Petr [CZE024598]
Uxová Karolína [CZE059302]
Zachar Filip [WRD063929]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
14VOLNÝ
Žádné utkání
15VOLNÝ
Žádné utkání
16VOLNÝ
Žádné utkání
17VOLNÝ
Žádné utkání
18VOLNÝ
Žádné utkání
19VOLNÝ
Žádné utkání
20VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Dlab Josef0
  • Dlab Josef1
    Mann Josef0
  •  
  • Rada Petr0
    Dlab Josef1
  •  
  • Bedlivý Pavel0
    Rada Petr1
  •  
  • Kuča Jan0
    Dlab Josef1
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Lár Jakub0
  •  
  • Mervart Martin0
    Kuča Jan1
  •  
  • Číla Radoslav0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Hegedüš Marek0
    Lár Jakub1
  •  
  • Nguyen Marek0
    Mervart Martin1
  •  
  • Kuča Jan1
    Ciszewski Robert0
  •  
  • Šildberger Ivan0
    Číla Radoslav1
  •  
  • Pulpánová Kateřina0
    Hegedüš Marek1
  •  
  • Nguyen Marek1
    Horká Alena0
  •  
  • Kuča Jan1
    Šlik Petr0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Šildberger Ivan1
  •  
  • Volný_los0
    Číla Radoslav1
  •  
  • Zachar Filip0
    Pulpánová Kateřina1
  •  
  • Demuth Petr0
    Hegedüš Marek1
  •  
  • Nguyen Marek1
    Uxová Karolína0
  •  
  • Volný_los0
    Horká Alena1
  •  
  • Volný_los0
    Kuča Jan1
  •  
  • Šimočko Štefan0
    Šlik Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Zachar Filip1
  •  
  • Demuth Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Nguyen Marek1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Šimočko Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Lár Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Šlik Petr1
  •  
  • Kuča Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Dlab Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Zachar Filip0
    Horká Alena1
  •  
  • Demuth Petr0
    Mann Josef1
  •  
  • Uxová Karolína1
    Volný_los0
  •  
  • Hegedüš Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Nguyen Marek0
    Ciszewski Robert1
  •  
  • Pulpánová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Jakubiak Grzegorz1
    Volný_los0
  •  
  • Mervart Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Číla Radoslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šildberger Ivan1
    Šimočko Štefan0
  •  
  • Rada Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Lár Jakub1
    Šlik Petr0
  •  
  • Kuča Jan0
    Dlab Josef1
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Horká Alena0
  •  
  • Mann Josef1
    Uxová Karolína0
  •  
  • Hegedüš Marek0
    Ciszewski Robert1
  •  
  • Pulpánová Kateřina0
    Jakubiak Grzegorz1
  •  
  • Mervart Martin1
    Číla Radoslav0
  •  
  • Šildberger Ivan0
    Rada Petr1
  •  
  • Lár Jakub0
    Dlab Josef1
  •  
  • Bedlivý Pavel0
    Mann Josef1
  •  
  • Ciszewski Robert0
    Jakubiak Grzegorz1
  •  
  • Mervart Martin0
    Rada Petr1
  •  
  • Dlab Josef0
    Mann Josef1
  •  
  • Jakubiak Grzegorz1
    Rada Petr0
  •  
  • Mann Josef0
    Jakubiak Grzegorz1
  •  
  • Dlab Josef0
    Jakubiak Grzegorz1
  •  
  •  Jakubiak Grzegorz0
#Hráč nebo pár
1.Jakubiak Grzegorz [POLDS0204]
2.Dlab Josef [CZE000097]
3.Mann Josef [CZE038392]
4.Rada Petr [CZE026994]
5.Bedlivý Pavel [CZE004877]
5.Kuča Jan [CZE060807]
7.Lár Jakub [CZE062904]
7.Mervart Martin [CZE054377]
9.Ciszewski Robert [WRD033940]
9.Nguyen Marek [CZE044857]
9.Hegedüš Marek [CZE002305]
9.Číla Radoslav [CZE055339]
13.Šildberger Ivan [CZE059555]
13.Pulpánová Kateřina [CZE060633]
13.Horká Alena [CZE053232]
13.Šlik Petr [CZE024598]
17.Janáček Ondřej [CZE002050]
17.Šimočko Štefan [CZE034901]
17.Uxová Karolína [CZE059302]
17.Demuth Petr [CZE030467]
17.Zachar Filip [WRD063929]
#Hráč nebo pár
1.Jakubiak Grzegorz [POLDS0204]
2.Dlab Josef [CZE000097]
3.Mann Josef [CZE038392]
4.Rada Petr [CZE026994]
5.Bedlivý Pavel [CZE004877]
5.Kuča Jan [CZE060807]
7.Lár Jakub [CZE062904]
7.Mervart Martin [CZE054377]
9.Ciszewski Robert [WRD033940]
9.Nguyen Marek [CZE044857]
9.Hegedüš Marek [CZE002305]
9.Číla Radoslav [CZE055339]
13.Šildberger Ivan [CZE059555]
13.Pulpánová Kateřina [CZE060633]
13.Horká Alena [CZE053232]
13.Šlik Petr [CZE024598]
17.Janáček Ondřej [CZE002050]
17.Šimočko Štefan [CZE034901]
17.Uxová Karolína [CZE059302]
17.Demuth Petr [CZE030467]
17.Zachar Filip [WRD063929]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz