Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.10.2019
NázevDvojice ženy
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů13
Typ turnajeReg.Master Ústecka - dvojice ženy
MístoKD Travčice, Travčice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
Boumová Kateřina [CZE056851], Trubačová Lenka [CZE062659]
Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
Chárová Zdenka [CZE042456], Bučková Kateřina [CZE047308]
Kovaříková Daniela [CZE064729], Nákonečnijová Hana [CZE062653]
Lacinová Dagmar [CZE009006], Michalíková Andrea [CZE045654]
Lišková Lucie [CZE056755], Masopustová Jana [CZE039221]
Pokorná Markéta [CZE054536], Pokorná Sára [CZE058432]
Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
Semencová Jana [CZE026980], Lomňančíková Kateřina [CZE048599]
Solnařová Martina [CZE036655], Kovářová Jana [CZE046805]
Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
Tůmová Petra [CZE047361], Dvořáková Pavla [CZE030187]
1Dvojice ženy
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3Dvojice ženy
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8PORUCHA
Žádné utkání
9
Žádné utkání
10
Žádné utkání
11
Žádné utkání
12PORUCHA
Žádné utkání
13
Žádné utkání
14
Žádné utkání
15
Žádné utkání
16
Žádné utkání
17
Žádné utkání
18
Žádné utkání
19
Žádné utkání
20Dvojice ženy
Žádné utkání
21
Žádné utkání
  •  Bláhová, Kocánová0
  • Solnařová, Kovářová0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Solnařová, Kovářová1
    Tůmová, Dvořáková0
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková0
    Solnařová, Kovářová1
  •  
  • Lišková, Masopustová0
    Tůmová, Dvořáková1
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Semencová, Lomňančíková0
  •  
  • Lišková, Masopustová1
    Chárová, Bučková0
  •  
  • Kovaříková, Nákonečnijová0
    Strunzová, Ilenčíková1
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová0
    Semencová, Lomňančíková1
  •  
  • Lišková, Masopustová1
    Pokorná, Pokorná0
  •  
  • Lacinová, Michalíková0
    Chárová, Bučková1
  •  
  • Volný_los0
    Kovaříková, Nákonečnijová1
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová1
    Boumová, Trubačová0
  •  
  • Volný_los0
    Lišková, Masopustová1
  •  
  • Lacinová, Michalíková1
    Volný_los0
  •  
  • Solnařová, Kovářová1
    Volný_los0
  •  
  • Chárová, Bučková1
    Kovaříková, Nákonečnijová0
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová0
    Pokorná, Pokorná1
  •  
  • Bláhová, Kocánová1
    Boumová, Trubačová0
  •  
  • Semencová, Lomňančíková1
    Volný_los0
  •  
  • Lišková, Masopustová0
    Tůmová, Dvořáková1
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Lacinová, Michalíková0
  •  
  • Rödlová, Mairichová1
    Volný_los0
  •  
  • Solnařová, Kovářová1
    Chárová, Bučková0
  •  
  • Pokorná, Pokorná0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Semencová, Lomňančíková0
    Tůmová, Dvořáková1
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  • Solnařová, Kovářová0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Tůmová, Dvořáková0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  • Bláhová, Kocánová0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  • Bláhová, Kocánová0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  •  Rödlová, Mairichová0
#Hráč nebo pár
1.Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
2.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
3.Solnařová Martina [CZE036655], Kovářová Jana [CZE046805]
4.Tůmová Petra [CZE047361], Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
5.Lišková Lucie [CZE056755], Masopustová Jana [CZE039221]
7.Semencová Jana [CZE026980], Lomňančíková Kateřina [CZE048599]
7.Chárová Zdenka [CZE042456], Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Lacinová Dagmar [CZE009006], Michalíková Andrea [CZE045654]
9.Pokorná Markéta [CZE054536], Pokorná Sára [CZE058432]
9.Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
9.Kovaříková Daniela [CZE064729], Nákonečnijová Hana [CZE062653]
13.Boumová Kateřina [CZE056851], Trubačová Lenka [CZE062659]
#Hráč nebo pár
1.Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
2.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
3.Solnařová Martina [CZE036655], Kovářová Jana [CZE046805]
4.Tůmová Petra [CZE047361], Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
5.Lišková Lucie [CZE056755], Masopustová Jana [CZE039221]
7.Semencová Jana [CZE026980], Lomňančíková Kateřina [CZE048599]
7.Chárová Zdenka [CZE042456], Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Lacinová Dagmar [CZE009006], Michalíková Andrea [CZE045654]
9.Pokorná Markéta [CZE054536], Pokorná Sára [CZE058432]
9.Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
9.Kovaříková Daniela [CZE064729], Nákonečnijová Hana [CZE062653]
13.Boumová Kateřina [CZE056851], Trubačová Lenka [CZE062659]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz