Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2023 |
Název | Řídeč |
Rozhodčí | Špička Zdeněk |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open Olomoucko smíšený |
Místo | U Zlatého potoka, Řídeč |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Doseděl Ladislav [CZE076603] | |
Dosedla Petr [CZE076606] | |
Dosedlová Zuzana [CZE078278] | |
Doubravová Tereza [CZE060092] | |
Jedlička Jan [CZE071257] | |
Juříček Zdeněk [CZE022324] | |
Kyselá Zdena ml. [CZE039512] | |
Vánská Simona [CZE076604] | |
Všianská Pavlína [CZE045768] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
Jedlička Jan | Dosedla Petr | Vánská Simona | Kyselá Zdena ml. | Juříček Zdeněk | Všianská Pavlína | Doseděl Ladislav | Doubravová Tereza | Dosedlová Zuzana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jedlička Jan | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | |
Dosedla Petr | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | |
Vánská Simona | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | |
Kyselá Zdena ml. | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Juříček Zdeněk | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | |
Všianská Pavlína | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Doseděl Ladislav | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | |
Doubravová Tereza | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | |
Dosedlová Zuzana | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 0:2 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Doseděl Ladislav [CZE076603] | 21 | 14:2 |
2. | Jedlička Jan [CZE071257] | 21 | 14:2 |
3. | Dosedla Petr [CZE076606] | 18 | 12:4 |
4. | Juříček Zdeněk [CZE022324] | 15 | 10:6 |
5. | Vánská Simona [CZE076604] | 9 | 6:10 |
6. | Doubravová Tereza [CZE060092] | 9 | 6:10 |
7. | Dosedlová Zuzana [CZE078278] | 9 | 6:10 |
8. | Kyselá Zdena ml. [CZE039512] | 6 | 4:12 |
9. | Všianská Pavlína [CZE045768] | 0 | 0:16 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Doseděl Ladislav [CZE076603] | 21 | 14:2 |
2. | Jedlička Jan [CZE071257] | 21 | 14:2 |
3. | Dosedla Petr [CZE076606] | 18 | 12:4 |
4. | Juříček Zdeněk [CZE022324] | 15 | 10:6 |
5. | Vánská Simona [CZE076604] | 9 | 6:10 |
6. | Doubravová Tereza [CZE060092] | 9 | 6:10 |
7. | Dosedlová Zuzana [CZE078278] | 9 | 6:10 |
8. | Kyselá Zdena ml. [CZE039512] | 6 | 4:12 |
9. | Všianská Pavlína [CZE045768] | 0 | 0:16 |
Tento turnaj nemá přihlášky online