Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.09.2023 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 34 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Beranová Michaela [CZE070717] | |
Bezděková Jiřina [CZE063755] | |
Černý Jan [CZE070670] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Hájek Petr [CZE077653] | |
Hamrozi Tomáš [CZE023441] | |
Hanžl František [CZE066766] | |
Hecler Daniel [CZE074476] | |
Hemerka Matěj [CZE069102] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Kopal Miroslav [CZE066767] | |
Kotlan Petr [CZE070386] | |
Krieglstein Lukáš [CZE060409] | |
Krieglstein Radim [CZE045854] | |
Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602] | |
Kulišan Jan [CZE046152] | |
Málek Ondřej [CZE077002] | |
Mareček Miloslav [CZE003067] | |
Nový Luboš [CZE075734] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Schořová Barbora [CZE059755] | |
Slába Marek [CZE058959] | |
Šímová Veronika [CZE073755] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Tesárek Jaroslav [CZE075733] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Velebný Daniel [CZE067315] | |
Vochová Lenka [CZE074810] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Zdvořáček Aleš [CZE066947] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šmrha Jan [CZE000448] |
2. | Velebný Daniel [CZE067315] |
3. | Slába Marek [CZE058959] |
4. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
5. | Vašíček Milan [CZE072986] |
6. | Beran Lukáš [CZE007552] |
7. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
8. | Kulišan Jan [CZE046152] |
9. | Krieglstein Radim [CZE045854] |
10. | Šleis Jakub [CZE071467] |
11. | Černý Jan [CZE070670] |
12. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
13. | Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602] |
14. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
15. | Zdvořáček Aleš [CZE066947] |
16. | Hecler Daniel [CZE074476] |
17. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
18. | Tesárek Jaroslav [CZE075733] |
19. | Hanžl František [CZE066766] |
20. | Krieglstein Lukáš [CZE060409] |
21. | Kotlan Petr [CZE070386] |
22. | Kopal Miroslav [CZE066767] |
23. | Hájek Petr [CZE077653] |
24. | Málek Ondřej [CZE077002] |
25. | Hemerka Matěj [CZE069102] |
26. | Mareček Miloslav [CZE003067] |
27. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
28. | Šímová Veronika [CZE073755] |
29. | Beranová Michaela [CZE070717] |
30. | Schořová Barbora [CZE059755] |
31. | Bezděková Jiřina [CZE063755] |
32. | Nový Luboš [CZE075734] |
33. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
34. | Vochová Lenka [CZE074810] |
Tento turnaj nemá přihlášky online