Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.09.2023 |
Název | Jackpot Cup Ceská Lípa 13.9.2023 |
Rozhodčí | Kolář Miroslav |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | JC Česká Lípa Březňačka Centrál |
Místo | herna bar centrál, česká lípa |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Fišerová Veronika [CZE043461] | |
Grabowski Jakub [CZE043215] | |
Just Michal [CZE073096] | |
Kalvach Jiří [CZE007073] | |
Kodera Kamil [CZE072477] | |
Kolář Miroslav [CZE002776] | |
Kolářová Jana [CZE006422] | |
Korený Martin [CZE052707] | |
Marek Miroslav [CZE054561] | |
Paier Ladislav [CZE059927] | |
Schmidt Petr [CZE052706] | |
Tauchman Miroslav [CZE052190] | |
TOP RM muži - 8 [HOST_34] | |
Ulík Aleš [CZE069776] | |
XXXBartošík Pavel [HOST_28] |
1Jackpot Cup Ceská Lípa 13.9.2023--:--
Žádné utkání
2Jackpot Cup Ceská Lípa 13.9.2023--:--
Žádné utkání
3Jackpot Cup Ceská Lípa 13.9.2023--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Schmidt Petr0
Schmidt Petr 2 Grabowski Jakub 0
Schmidt Petr 2 Just Michal 1
Schmidt Petr 2 Kodera Kamil 1 Just Michal 2 Ulík Aleš 0
Schmidt Petr 2 Kolářová Jana 1 Korený Martin 1 Just Michal 2
TOP RM muži - 8 1 Schmidt Petr 2 Paier Ladislav 1 Kolářová Jana 2 Kalvach Jiří 0 Korený Martin 2 Marek Miroslav 1 Just Michal 2
Fišerová Veronika 0 TOP RM muži - 8 2 Tauchman Miroslav 1 Paier Ladislav 2 XXXBartošík Pavel 0 Kalvach Jiří 2 Kolář Miroslav 1 Marek Miroslav 2
Kodera Kamil 2 Fišerová Veronika 0 TOP RM muži - 8 0 Just Michal 2 Tauchman Miroslav 0 Korený Martin 2 Paier Ladislav 0 Grabowski Jakub 2 Kolářová Jana 2 XXXBartošík Pavel 0 Kalvach Jiří 0 Ulík Aleš 2 Schmidt Petr 2 Kolář Miroslav 1 Marek Miroslav 0 Allermann Petr 2
Kodera Kamil 2 Just Michal 0 Korený Martin 0 Grabowski Jakub 2 Kolářová Jana 0 Ulík Aleš 2 Schmidt Petr 0 Allermann Petr 2
Kodera Kamil 1 Grabowski Jakub 2 Ulík Aleš 1 Allermann Petr 2
Grabowski Jakub 0 Allermann Petr 2
Allermann Petr 2 Schmidt Petr 1
- Allermann Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Allermann Petr [CZE069775] |
2. | Schmidt Petr [CZE052706] |
3. | Grabowski Jakub [CZE043215] |
4. | Just Michal [CZE073096] |
5. | Kodera Kamil [CZE072477] |
5. | Ulík Aleš [CZE069776] |
7. | Kolářová Jana [CZE006422] |
7. | Korený Martin [CZE052707] |
9. | Marek Miroslav [CZE054561] |
9. | Kalvach Jiří [CZE007073] |
9. | Paier Ladislav [CZE059927] |
9. | TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
13. | Fišerová Veronika [CZE043461] |
13. | Tauchman Miroslav [CZE052190] |
13. | XXXBartošík Pavel [HOST_28] |
13. | Kolář Miroslav [CZE002776] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Allermann Petr [CZE069775] |
2. | Schmidt Petr [CZE052706] |
3. | Grabowski Jakub [CZE043215] |
4. | Just Michal [CZE073096] |
5. | Kodera Kamil [CZE072477] |
5. | Ulík Aleš [CZE069776] |
7. | Kolářová Jana [CZE006422] |
7. | Korený Martin [CZE052707] |
9. | Marek Miroslav [CZE054561] |
9. | Kalvach Jiří [CZE007073] |
9. | Paier Ladislav [CZE059927] |
9. | TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
13. | Fišerová Veronika [CZE043461] |
13. | Tauchman Miroslav [CZE052190] |
13. | XXXBartošík Pavel [HOST_28] |
13. | Kolář Miroslav [CZE002776] |
Tento turnaj nemá přihlášky online