Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 19 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beránková Jana [CZE073809] | |
Brettschneiderová Simona [CZE065658] | |
Březina Karel [CZE024429] | |
Černý David [CZE009764] | |
Döme Robert [CZE004545] | |
Fišerová Andrea [CZE055925] | |
Havlová Marie [CZE060434] | |
Hodinka Jakub [CZE066600] | |
Kozák Pavel [CZE055705] | |
Martínek Jiří [CZE074944] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Medřický Martin [CZE072019] | |
Pírek Tomáš [CZE040947] | |
Růžička Miroslav [CZE056235] | |
Setikovský Roman [CZE004621] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Soustružník Martin [CZE049978] | |
Šlehofr David [CZE056664] | |
Štěpánek Petr [CZE002651] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3501DO--:--
Žádné utkání
4501DO--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Černý David0
Setikovský Roman 0 Černý David 1
Setikovský Roman 1 Hodinka Jakub 0
Setikovský Roman 1 Kozák Pavel 0 Hodinka Jakub 1 Martínek Jiří 0
Soustružník Jaroslav 0 Setikovský Roman 1 Havlová Marie 0 Hodinka Jakub 1
Soustružník Jaroslav 1 Růžička Miroslav 0 Pírek Tomáš 0 Setikovský Roman 1 Brettschneiderová Simona 0 Havlová Marie 1 Hodinka Jakub 1 Šlehofr David 0
Soustružník Jaroslav 1 Medřický Martin 0 Döme Robert 0 Pírek Tomáš 1 Beránková Jana 0 Brettschneiderová Simona 1 Hodinka Jakub 1 Štěpánek Petr 0
Fišerová Andrea 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Medřický Martin 1 Volný_los 0 Döme Robert 1 Volný_los 0 Pírek Tomáš 1 Beránková Jana 1 Březina Karel 0 Volný_los 0 Brettschneiderová Simona 1 Volný_los 0 Hodinka Jakub 1 Štěpánek Petr 1 Matušíková Jana 0
Volný_los 0 Fišerová Andrea 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Beránková Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Štěpánek Petr 1 Volný_los 0
Setikovský Roman 1 Volný_los 0 Fišerová Andrea 0 Matušíková Jana 1 Soustružník Martin 1 Volný_los 0 Hodinka Jakub 1 Volný_los 0 Brettschneiderová Simona 1 Volný_los 0 Martínek Jiří 1 Volný_los 0 Březina Karel 1 Volný_los 0 Růžička Miroslav 1 Volný_los 0 Černý David 1 Volný_los 0 Beránková Jana 0 Pírek Tomáš 1 Šlehofr David 1 Volný_los 0 Döme Robert 1 Volný_los 0 Havlová Marie 1 Volný_los 0 Medřický Martin 1 Volný_los 0 Soustružník Jaroslav 1 Štěpánek Petr 0 Kozák Pavel 1 Volný_los 0
Setikovský Roman 1 Matušíková Jana 0 Soustružník Martin 1 Hodinka Jakub 0 Brettschneiderová Simona 0 Martínek Jiří 1 Březina Karel 0 Růžička Miroslav 1 Černý David 1 Pírek Tomáš 0 Šlehofr David 1 Döme Robert 0 Havlová Marie 1 Medřický Martin 0 Soustružník Jaroslav 0 Kozák Pavel 1
Setikovský Roman 0 Soustružník Martin 1 Martínek Jiří 1 Růžička Miroslav 0 Černý David 1 Šlehofr David 0 Havlová Marie 0 Kozák Pavel 1
Soustružník Martin 1 Martínek Jiří 0 Černý David 1 Kozák Pavel 0
Soustružník Martin 1 Černý David 0
Soustružník Martin 1 Černý David 0
- Soustružník Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Černý David [CZE009764] |
3. | Setikovský Roman [CZE004621] |
4. | Hodinka Jakub [CZE066600] |
5. | Kozák Pavel [CZE055705] |
5. | Martínek Jiří [CZE074944] |
7. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
7. | Havlová Marie [CZE060434] |
9. | Šlehofr David [CZE056664] |
9. | Brettschneiderová Simona [CZE065658] |
9. | Pírek Tomáš [CZE040947] |
9. | Růžička Miroslav [CZE056235] |
13. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
13. | Beránková Jana [CZE073809] |
13. | Döme Robert [CZE004545] |
13. | Medřický Martin [CZE072019] |
17. | Matušíková Jana [CZE047989] |
17. | Březina Karel [CZE024429] |
17. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Černý David [CZE009764] |
3. | Setikovský Roman [CZE004621] |
4. | Hodinka Jakub [CZE066600] |
5. | Kozák Pavel [CZE055705] |
5. | Martínek Jiří [CZE074944] |
7. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
7. | Havlová Marie [CZE060434] |
9. | Šlehofr David [CZE056664] |
9. | Brettschneiderová Simona [CZE065658] |
9. | Pírek Tomáš [CZE040947] |
9. | Růžička Miroslav [CZE056235] |
13. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
13. | Beránková Jana [CZE073809] |
13. | Döme Robert [CZE004545] |
13. | Medřický Martin [CZE072019] |
17. | Matušíková Jana [CZE047989] |
17. | Březina Karel [CZE024429] |
17. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
Tento turnaj nemá přihlášky online