Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.08.2023 |
Název | Letní MIAPR č. 14 |
Rozhodčí | Herda Tomáš |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | MIAPR, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černocký Jiří [CZE062188] | |
Fitovský Rostislav [CZE049751] | |
Harviš Dalibor [CZE036308] | |
Herda Tomáš [CZE056177] | |
Holek Kamil [CZE000407] | |
Kolařík Petr [CZE051875] | |
Lores Juan [CZE070473] | |
Mík Jiří [CZE021522] | |
Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Salava David [CZE026889] | |
Schneider Petr [CZE006860] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Štěpánek Ondřej [CZE033095] | |
Tomáš Marcel [CZE031350] | |
Urbánek Petr [CZE035690] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3Letní MIAPR č. 14--:--
Žádné utkání
4Letní MIAPR č. 14--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Stříbný Tomáš0
Stříbný Tomáš 2 Schneider Petr 0
Stříbný Tomáš 2 Urbánek Petr 0
Štěpánek Ondřej 0 Stříbný Tomáš 2 Urbánek Petr 2 Holek Kamil 1
Štěpánek Ondřej 2 Kolařík Petr 0 Fitovský Rostislav 0 Urbánek Petr 2
Herda Tomáš 0 Štěpánek Ondřej 2 Harviš Dalibor 1 Kolařík Petr 2 Lores Juan 1 Fitovský Rostislav 2 Rohoň Róbert 1 Urbánek Petr 2
Volný_los 0 Herda Tomáš 1 Harviš Dalibor 2 Salava David 1 Mík Jiří 1 Lores Juan 2 Černocký Jiří 1 Rohoň Róbert 2
Stříbný Tomáš 1 Volný_los 0 Urbánek Petr 2 Herda Tomáš 0 Harviš Dalibor 0 Tomáš Marcel 2 Fitovský Rostislav 2 Salava David 1 Mík Jiří 1 Kolařík Petr 2 Holek Kamil 2 Lores Juan 1 Černocký Jiří 0 Štěpánek Ondřej 2 Rohoň Róbert 0 Schneider Petr 2
Stříbný Tomáš 2 Urbánek Petr 1 Tomáš Marcel 2 Fitovský Rostislav 1 Kolařík Petr 1 Holek Kamil 2 Štěpánek Ondřej 0 Schneider Petr 2
Stříbný Tomáš 1 Tomáš Marcel 2 Holek Kamil 0 Schneider Petr 2
Tomáš Marcel 2 Schneider Petr 0
Tomáš Marcel 1 Stříbný Tomáš 2
Tomáš Marcel 1 Stříbný Tomáš 2
- Stříbný Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Tomáš Marcel [CZE031350] |
3. | Schneider Petr [CZE006860] |
4. | Urbánek Petr [CZE035690] |
5. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
5. | Holek Kamil [CZE000407] |
7. | Kolařík Petr [CZE051875] |
7. | Fitovský Rostislav [CZE049751] |
9. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Lores Juan [CZE070473] |
9. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
9. | Herda Tomáš [CZE056177] |
13. | Salava David [CZE026889] |
13. | Mík Jiří [CZE021522] |
13. | Černocký Jiří [CZE062188] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Tomáš Marcel [CZE031350] |
3. | Schneider Petr [CZE006860] |
4. | Urbánek Petr [CZE035690] |
5. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
5. | Holek Kamil [CZE000407] |
7. | Kolařík Petr [CZE051875] |
7. | Fitovský Rostislav [CZE049751] |
9. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Lores Juan [CZE070473] |
9. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
9. | Herda Tomáš [CZE056177] |
13. | Salava David [CZE026889] |
13. | Mík Jiří [CZE021522] |
13. | Černocký Jiří [CZE062188] |
Tento turnaj nemá přihlášky online