Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.08.2023 |
Název | Dvojice |
Rozhodčí | Menšík Radek |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | U Pipkina, Praha 4 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Domik Norbert [WRD065655], Schraml Petr [CZE063740] | |
Edigarjan Goar [WRD077524], Hampeis Pavel [CZE060160] | |
Eger Patrik [CZE056231], Egerová Miroslava [CZE061079] | |
Hamrová Lucie [CZE047468], Henner Martin [CZE044560] | |
Hamšík Robert [CZE059170], Hozman Stanislav [CZE043320] | |
Talianová Anna Marie [CZE052551], Velev Stanislav [CZE059619] | |
Vach Josef [CZE001834], Puková Jaroslava [CZE046245] | |
Zbořil Karel [CZE057352], Kroužková Alexandra [CZE051659] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
- Vach, Puková0
Vach, Puková 1 Hamrová, Henner 0
Vach, Puková 1 Zbořil, Kroužková 0
Vach, Puková 1 Hamšík, Hozman 0 Zbořil, Kroužková 1 Eger, Egerová 0
Edigarjan, Hampeis 0 Vach, Puková 1 Zbořil, Kroužková 1 Talianová, Velev 0
Eger, Egerová 1 Edigarjan, Hampeis 0 Vach, Puková 0 Domik, Schraml 1 Zbořil, Kroužková 0 Hamšík, Hozman 1 Talianová, Velev 0 Hamrová, Henner 1
Eger, Egerová 0 Domik, Schraml 1 Hamšík, Hozman 0 Hamrová, Henner 1
Domik, Schraml 1 Hamrová, Henner 0
Domik, Schraml 0 Vach, Puková 1
Domik, Schraml 0 Vach, Puková 1
- Vach, Puková0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vach Josef [CZE001834], Puková Jaroslava [CZE046245] |
2. | Domik Norbert [WRD065655], Schraml Petr [CZE063740] |
3. | Hamrová Lucie [CZE047468], Henner Martin [CZE044560] |
4. | Zbořil Karel [CZE057352], Kroužková Alexandra [CZE051659] |
5. | Hamšík Robert [CZE059170], Hozman Stanislav [CZE043320] |
5. | Eger Patrik [CZE056231], Egerová Miroslava [CZE061079] |
7. | Edigarjan Goar [WRD077524], Hampeis Pavel [CZE060160] |
7. | Talianová Anna Marie [CZE052551], Velev Stanislav [CZE059619] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vach Josef [CZE001834], Puková Jaroslava [CZE046245] |
2. | Domik Norbert [WRD065655], Schraml Petr [CZE063740] |
3. | Hamrová Lucie [CZE047468], Henner Martin [CZE044560] |
4. | Zbořil Karel [CZE057352], Kroužková Alexandra [CZE051659] |
5. | Hamšík Robert [CZE059170], Hozman Stanislav [CZE043320] |
5. | Eger Patrik [CZE056231], Egerová Miroslava [CZE061079] |
7. | Edigarjan Goar [WRD077524], Hampeis Pavel [CZE060160] |
7. | Talianová Anna Marie [CZE052551], Velev Stanislav [CZE059619] |
Tento turnaj nemá přihlášky online