Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.08.2023 |
Název | Hero cup |
Rozhodčí | Svoboda David |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Hero, Ostrava-jih |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baran Roman [CZE071891] | |
Beňo Lukáš [CZE073334] | |
Blaha Martin [CZE051243] | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Doležalová Andrea [CZE031352] | |
Fiala Bedřich [CZE061216] | |
Koreczki Petr [CZE000583] | |
Krupa Tomáš [CZE043255] | |
Pěcha Dalibor [CZE050776] | |
Plevová Jana [CZE050557] | |
Podsedlý Peter [WRD073292] | |
Saltykov Michal [CZE021439] | |
Složil Petr [CZE061217] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Surma Stanislav [CZE001546] | |
Svoboda David [CZE061268] | |
Škalák Lukáš [WRD074279] | |
Urválek David [CZE072410] | |
YYYHost žena II [HOST_59] | |
Zezulák Tomáš [CZE052123] |
1Hero cup--:--
Žádné utkání
2Hero cup--:--
Žádné utkání
3Hero cup--:--
Žádné utkání
4Hero cup--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Stříbný Tomáš0
Stříbný Tomáš 2 Surma Stanislav 0
Fiala Bedřich 1 Stříbný Tomáš 2
Podsedlý Peter 1 Fiala Bedřich 2 Koreczki Petr 0 Stříbný Tomáš 2
Doležalová Andrea 0 Podsedlý Peter 2 Baran Roman 0 Koreczki Petr 2
Doležalová Andrea 2 Škalák Lukáš 1 Podsedlý Peter 2 Složil Petr 1 Baran Roman 2 Saltykov Michal 1 Blaha Martin 0 Koreczki Petr 2
Doležalová Andrea 2 Krupa Tomáš 0 Podsedlý Peter 2 Pěcha Dalibor 0 Beňo Lukáš 0 Baran Roman 2 Blaha Martin 2 Svoboda David 0
Doležalová Andrea 2 YYYHost žena II 0 Volný_los 0 Krupa Tomáš 1 Volný_los 0 Podsedlý Peter 1 Zezulák Tomáš 0 Pěcha Dalibor 2 Plevová Jana 0 Beňo Lukáš 2 Volný_los 0 Baran Roman 1 Volný_los 0 Blaha Martin 1 Svoboda David 2 Urválek David 1
Volný_los 0 Doležalová Andrea 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Zezulák Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Plevová Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Svoboda David 1 Volný_los 0
Složil Petr 1 Volný_los 0 Doležalová Andrea 0 Urválek David 2 Blaha Martin 1 Volný_los 0 Stříbný Tomáš 1 Volný_los 0 Škalák Lukáš 1 Volný_los 0 Baran Roman 1 Volný_los 0 Zezulák Tomáš 1 Beňo Lukáš 2 Bocko Petr 1 Volný_los 0 Pěcha Dalibor 1 Volný_los 0 Koreczki Petr 2 Plevová Jana 0 Podsedlý Peter 1 Volný_los 0 Fiala Bedřich 1 Volný_los 0 Krupa Tomáš 1 Volný_los 0 Surma Stanislav 1 Volný_los 0 Svoboda David 0 Saltykov Michal 2 YYYHost žena II 1 Volný_los 0
Složil Petr 2 Urválek David 0 Blaha Martin 0 Stříbný Tomáš 2 Škalák Lukáš 2 Baran Roman 0 Beňo Lukáš 0 Bocko Petr 2 Pěcha Dalibor 0 Koreczki Petr 2 Podsedlý Peter 1 Fiala Bedřich 2 Krupa Tomáš 0 Surma Stanislav 2 Saltykov Michal 2 YYYHost žena II 0
Složil Petr 1 Stříbný Tomáš 2 Škalák Lukáš 0 Bocko Petr 2 Koreczki Petr 1 Fiala Bedřich 2 Surma Stanislav 2 Saltykov Michal 0
Stříbný Tomáš 1 Bocko Petr 2 Fiala Bedřich 1 Surma Stanislav 2
Bocko Petr 2 Surma Stanislav 0
Bocko Petr 2 Stříbný Tomáš 1
- Bocko Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
3. | Surma Stanislav [CZE001546] |
4. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
5. | Podsedlý Peter [WRD073292] |
5. | Koreczki Petr [CZE000583] |
7. | Doležalová Andrea [CZE031352] |
7. | Baran Roman [CZE071891] |
9. | Blaha Martin [CZE051243] |
9. | Saltykov Michal [CZE021439] |
9. | Složil Petr [CZE061217] |
9. | Škalák Lukáš [WRD074279] |
13. | Svoboda David [CZE061268] |
13. | Beňo Lukáš [CZE073334] |
13. | Pěcha Dalibor [CZE050776] |
13. | Krupa Tomáš [CZE043255] |
17. | Urválek David [CZE072410] |
17. | Plevová Jana [CZE050557] |
17. | Zezulák Tomáš [CZE052123] |
17. | YYYHost žena II [HOST_59] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
3. | Surma Stanislav [CZE001546] |
4. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
5. | Podsedlý Peter [WRD073292] |
5. | Koreczki Petr [CZE000583] |
7. | Doležalová Andrea [CZE031352] |
7. | Baran Roman [CZE071891] |
9. | Blaha Martin [CZE051243] |
9. | Saltykov Michal [CZE021439] |
9. | Složil Petr [CZE061217] |
9. | Škalák Lukáš [WRD074279] |
13. | Svoboda David [CZE061268] |
13. | Beňo Lukáš [CZE073334] |
13. | Pěcha Dalibor [CZE050776] |
13. | Krupa Tomáš [CZE043255] |
17. | Urválek David [CZE072410] |
17. | Plevová Jana [CZE050557] |
17. | Zezulák Tomáš [CZE052123] |
17. | YYYHost žena II [HOST_59] |
Tento turnaj nemá přihlášky online