Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.08.2023 |
Název | JC Bakalářská hospůdka |
Rozhodčí | Presová Zdeňka |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | JC Liberec Bakalářská Hospůdka |
Místo | Bakalářská hospůdka, Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fiala Radek [CZE073929] | |
Gregor Daniel [CZE066176] | |
Hartman Petr [CZE009848] | |
Holeček Jan [CZE068087] | |
Kabeláč Jarmil [CZE065467] | |
Nekvindová Veronika [CZE070577] | |
Presová Zdeňka [CZE067036] | |
Rak Petr [CZE026566] | |
Sedlmajer Libor [CZE054547] | |
Srp Jakub [CZE058701] | |
Šádek Jakub [CZE068241] | |
Šlajch Vojtěch [CZE058501] | |
Teplík Marek [CZE075167] | |
Toman Jaromír ml. [CZE058504] | |
Valnohová Nikola [CZE058499] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] |
1JC Bakalářská hospůdka--:--
Žádné utkání
2JC Bakalářská hospůdka--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Fiala Radek0
Hartman Petr 1 Fiala Radek 2
Hartman Petr 2 Srp Jakub 0
Kabeláč Jarmil 0 Hartman Petr 2 Nekvindová Veronika 0 Srp Jakub 2
Vundererová Eliška 0 Kabeláč Jarmil 2 Sedlmajer Libor 0 Nekvindová Veronika 2
Šlajch Vojtěch 0 Vundererová Eliška 2 Gregor Daniel 0 Kabeláč Jarmil 2 Presová Zdeňka 0 Sedlmajer Libor 2 Nekvindová Veronika 2 Valnohová Nikola 1
Toman Jaromír ml. 0 Šlajch Vojtěch 2 Holeček Jan 0 Gregor Daniel 2 Presová Zdeňka 2 Teplík Marek 0 Šádek Jakub 0 Nekvindová Veronika 2
Valnohová Nikola 2 Toman Jaromír ml. 0 Šlajch Vojtěch 0 Hartman Petr 2 Holeček Jan 1 Rak Petr 2 Sedlmajer Libor 2 Gregor Daniel 0 Kabeláč Jarmil 2 Presová Zdeňka 1 Fiala Radek 2 Teplík Marek 1 Vundererová Eliška 2 Šádek Jakub 0 Nekvindová Veronika 0 Srp Jakub 2
Valnohová Nikola 1 Hartman Petr 2 Rak Petr 2 Sedlmajer Libor 0 Kabeláč Jarmil 1 Fiala Radek 2 Vundererová Eliška 1 Srp Jakub 2
Hartman Petr 0 Rak Petr 2 Fiala Radek 2 Srp Jakub 0
Rak Petr 2 Fiala Radek 0
Rak Petr 2 Fiala Radek 1
- Rak Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rak Petr [CZE026566] |
2. | Fiala Radek [CZE073929] |
3. | Hartman Petr [CZE009848] |
4. | Srp Jakub [CZE058701] |
5. | Kabeláč Jarmil [CZE065467] |
5. | Nekvindová Veronika [CZE070577] |
7. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
7. | Sedlmajer Libor [CZE054547] |
9. | Valnohová Nikola [CZE058499] |
9. | Presová Zdeňka [CZE067036] |
9. | Gregor Daniel [CZE066176] |
9. | Šlajch Vojtěch [CZE058501] |
13. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
13. | Holeček Jan [CZE068087] |
13. | Teplík Marek [CZE075167] |
13. | Šádek Jakub [CZE068241] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rak Petr [CZE026566] |
2. | Fiala Radek [CZE073929] |
3. | Hartman Petr [CZE009848] |
4. | Srp Jakub [CZE058701] |
5. | Kabeláč Jarmil [CZE065467] |
5. | Nekvindová Veronika [CZE070577] |
7. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
7. | Sedlmajer Libor [CZE054547] |
9. | Valnohová Nikola [CZE058499] |
9. | Presová Zdeňka [CZE067036] |
9. | Gregor Daniel [CZE066176] |
9. | Šlajch Vojtěch [CZE058501] |
13. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
13. | Holeček Jan [CZE068087] |
13. | Teplík Marek [CZE075167] |
13. | Šádek Jakub [CZE068241] |
Tento turnaj nemá přihlášky online