Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.07.2023 |
Název | Dvojice Skleník |
Rozhodčí | Kuneš Karel |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | MO Plzeňského kraje - dvojice |
Místo | Skleník, Domažlice |
Plán | Švýcarský systém |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Badín Jaroslav [CZE000008], Kuneš Karel [CZE004011] | |
Dlouhá Dobromila [CZE061495], Špačková Tereza [CZE003914] | |
Hanák Zdeněk [CZE035901], Rádl Radek [CZE045852] | |
Horák Zdeněk [CZE070537], Brandejs Tomáš [CZE011846] | |
Husťak Milan [CZE015257], Rada Jiří [CZE069547] | |
Janoušek Vladimír [CZE030492], Pučelík Pavel [CZE034235] | |
Kantner Josef [CZE003449], Nedvídek Michal [CZE009488] | |
Matějovic Josef [CZE020863], Konopová Lenka [CZE040923] | |
Paitlová Klára [CZE042472], Šmíd Marek [CZE031343] | |
Selner Tomáš [CZE070541], Císler Jan [CZE025375] | |
Šidvic Luděk [CZE013989], Pudil Petr [CZE071505] | |
Šťastný Karel [CZE040619], Veselý Milan [CZE007110] | |
TOP RM muži - 8 [HOST_34], XXXMarek Jiří [HOST_49] | |
Vosecký David [CZE059556], Mičulka Daniel [CZE021816] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
1
Horák, Brandejs 3 Matějovic, Konopová 0 Šťastný, Veselý 3 Paitlová, Šmíd 0 Kantner, Nedvídek 3 Husťak, Rada 0 TOP, XXXMarek 2 Selner, Císler 1 Vosecký, Mičulka 3 Šidvic, Pudil 0 Hanák, Rádl 1 Janoušek, Pučelík 2 Dlouhá, Špačková 0 Badín, Kuneš 3
2
Dlouhá, Špačková 1 Šidvic, Pudil 2 Husťak, Rada 3 Paitlová, Šmíd 0 Matějovic, Konopová 1 Hanák, Rádl 2 Selner, Císler 1 Janoušek, Pučelík 2 TOP, XXXMarek 1 Badín, Kuneš 2 Vosecký, Mičulka 1 Kantner, Nedvídek 2 Šťastný, Veselý 0 Horák, Brandejs 3
3
Paitlová, Šmíd 3 Dlouhá, Špačková 0 Matějovic, Konopová 3 Šidvic, Pudil 0 Selner, Císler 1 Husťak, Rada 2 Hanák, Rádl 2 Šťastný, Veselý 1 TOP, XXXMarek 2 Janoušek, Pučelík 1 Vosecký, Mičulka 3 Badín, Kuneš 0 Kantner, Nedvídek 0 Horák, Brandejs 3
4
Šidvic, Pudil 0 Paitlová, Šmíd 3 Dlouhá, Špačková 1 Selner, Císler 2 Matějovic, Konopová 3 Šťastný, Veselý 0 Husťak, Rada 1 Janoušek, Pučelík 2 Badín, Kuneš 0 Hanák, Rádl 3 TOP, XXXMarek 1 Kantner, Nedvídek 2 Vosecký, Mičulka 1 Horák, Brandejs 2
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Horák Zdeněk [CZE070537], Brandejs Tomáš [CZE011846] | 11 | 26 | 70 |
2. | Vosecký David [CZE059556], Mičulka Daniel [CZE021816] | 8 | 25 | 39 |
3. | Hanák Zdeněk [CZE035901], Rádl Radek [CZE045852] | 8 | 23 | 44 |
4. | Kantner Josef [CZE003449], Nedvídek Michal [CZE009488] | 7 | 31 | 46 |
5. | Janoušek Vladimír [CZE030492], Pučelík Pavel [CZE034235] | 7 | 25 | 44 |
6. | Matějovic Josef [CZE020863], Konopová Lenka [CZE040923] | 7 | 25 | 26 |
7. | Husťak Milan [CZE015257], Rada Jiří [CZE069547] | 6 | 25 | 35 |
8. | TOP RM muži - 8 [HOST_34], XXXMarek Jiří [HOST_49] | 6 | 24 | 36 |
9. | Paitlová Klára [CZE042472], Šmíd Marek [CZE031343] | 6 | 14 | 12 |
10. | Badín Jaroslav [CZE000008], Kuneš Karel [CZE004011] | 5 | 24 | 18 |
11. | Selner Tomáš [CZE070541], Císler Jan [CZE025375] | 5 | 21 | 23 |
12. | Šťastný Karel [CZE040619], Veselý Milan [CZE007110] | 4 | 32 | 26 |
13. | Šidvic Luděk [CZE013989], Pudil Petr [CZE071505] | 2 | 23 | 4 |
14. | Dlouhá Dobromila [CZE061495], Špačková Tereza [CZE003914] | 2 | 18 | 7 |
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Horák Zdeněk [CZE070537], Brandejs Tomáš [CZE011846] | 11 | 26 | 70 |
2. | Vosecký David [CZE059556], Mičulka Daniel [CZE021816] | 8 | 25 | 39 |
3. | Hanák Zdeněk [CZE035901], Rádl Radek [CZE045852] | 8 | 23 | 44 |
4. | Kantner Josef [CZE003449], Nedvídek Michal [CZE009488] | 7 | 31 | 46 |
5. | Janoušek Vladimír [CZE030492], Pučelík Pavel [CZE034235] | 7 | 25 | 44 |
6. | Matějovic Josef [CZE020863], Konopová Lenka [CZE040923] | 7 | 25 | 26 |
7. | Husťak Milan [CZE015257], Rada Jiří [CZE069547] | 6 | 25 | 35 |
8. | TOP RM muži - 8 [HOST_34], XXXMarek Jiří [HOST_49] | 6 | 24 | 36 |
9. | Paitlová Klára [CZE042472], Šmíd Marek [CZE031343] | 6 | 14 | 12 |
10. | Badín Jaroslav [CZE000008], Kuneš Karel [CZE004011] | 5 | 24 | 18 |
11. | Selner Tomáš [CZE070541], Císler Jan [CZE025375] | 5 | 21 | 23 |
12. | Šťastný Karel [CZE040619], Veselý Milan [CZE007110] | 4 | 32 | 26 |
13. | Šidvic Luděk [CZE013989], Pudil Petr [CZE071505] | 2 | 23 | 4 |
14. | Dlouhá Dobromila [CZE061495], Špačková Tereza [CZE003914] | 2 | 18 | 7 |
Tento turnaj nemá přihlášky online