Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.06.2023 |
Název | ČeskýLev Cup Mimoň |
Rozhodčí | Pekařová Jana |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Český Lev Cup Mimoň |
Místo | Český Lev, Mimoň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Borovský Jakub [CZE071929] | |
Furiš Richard [CZE070563] | |
Chudoba Jaroslav [CZE063365] | |
Motejlová Alena [CZE055122] | |
Novotná Jaroslava [CZE061829] | |
Novotný Zdeněk [CZE055840] | |
Pekařová Jana [CZE055120] | |
Petr Tomáš [CZE067205] | |
Rybář Ivan [CZE072514] | |
Švimberský Jiří [CZE059411] | |
Titěra Lukáš [CZE070672] | |
TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
1ČeskýLev Cup Mimoň--:--
Žádné utkání
2ČeskýLev Cup Mimoň--:--
Žádné utkání
3ČeskýLev Cup Mimoň--:--
Žádné utkání
4ČeskýLev Cup Mimoň--:--
Žádné utkání
- Rybář Ivan0
Rybář Ivan 2 Novotný Zdeněk 0
Rybář Ivan 2 Titěra Lukáš 0
Allermann Petr 0 Rybář Ivan 2 Titěra Lukáš 2 Furiš Richard 1
Allermann Petr 2 TOP RM muži - 8 0 Pekařová Jana 0 Titěra Lukáš 2
Chudoba Jaroslav 1 Allermann Petr 2 TOP RM muži - 8 2 Švimberský Jiří 0 Motejlová Alena 0 Pekařová Jana 2 Petr Tomáš 1 Titěra Lukáš 2
Volný_los 0 Chudoba Jaroslav 1 TOP RM muži - 8 2 Novotná Jaroslava 0 Volný_los 0 Motejlová Alena 1 Petr Tomáš 1 Volný_los 0
Titěra Lukáš 1 Volný_los 0 Chudoba Jaroslav 0 Borovský Jakub 2 Rybář Ivan 2 TOP RM muži - 8 1 Novotná Jaroslava 0 Pekařová Jana 2 Furiš Richard 1 Volný_los 0 Švimberský Jiří 2 Motejlová Alena 0 Petr Tomáš 0 Allermann Petr 2 Novotný Zdeněk 1 Volný_los 0
Titěra Lukáš 0 Borovský Jakub 2 Rybář Ivan 2 Pekařová Jana 0 Furiš Richard 2 Švimberský Jiří 1 Allermann Petr 1 Novotný Zdeněk 2
Borovský Jakub 2 Rybář Ivan 1 Furiš Richard 0 Novotný Zdeněk 2
Borovský Jakub 2 Novotný Zdeněk 1
Borovský Jakub 1 Rybář Ivan 2
Borovský Jakub 1 Rybář Ivan 2
- Rybář Ivan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rybář Ivan [CZE072514] |
2. | Borovský Jakub [CZE071929] |
3. | Novotný Zdeněk [CZE055840] |
4. | Titěra Lukáš [CZE070672] |
5. | Allermann Petr [CZE069775] |
5. | Furiš Richard [CZE070563] |
7. | TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
7. | Pekařová Jana [CZE055120] |
9. | Petr Tomáš [CZE067205] |
9. | Motejlová Alena [CZE055122] |
9. | Švimberský Jiří [CZE059411] |
9. | Chudoba Jaroslav [CZE063365] |
13. | Novotná Jaroslava [CZE061829] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rybář Ivan [CZE072514] |
2. | Borovský Jakub [CZE071929] |
3. | Novotný Zdeněk [CZE055840] |
4. | Titěra Lukáš [CZE070672] |
5. | Allermann Petr [CZE069775] |
5. | Furiš Richard [CZE070563] |
7. | TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
7. | Pekařová Jana [CZE055120] |
9. | Petr Tomáš [CZE067205] |
9. | Motejlová Alena [CZE055122] |
9. | Švimberský Jiří [CZE059411] |
9. | Chudoba Jaroslav [CZE063365] |
13. | Novotná Jaroslava [CZE061829] |
Tento turnaj nemá přihlášky online