Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.06.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | Letní Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Ejem Jakub [CZE071977] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Hájek Zdeněk [CZE000284] | |
Husák Martin [CZE070862] | |
Jiroutek Miloš [CZE056913] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Mleziva Marek [CZE070861] | |
Novosádová Petra [CZE073759] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Poláček Jan [CZE051030] | |
Rosáková Kateřina [CZE076672] | |
Řepík Roman [CZE008452] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Strecker Libor [CZE013862] | |
Stuchlý Milan [CZE056267] | |
Svoboda Jan [CZE072872] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Wollenheit Milan0
Gunar Michal 0 Wollenheit Milan 2
Gunar Michal 2 Husák Martin 0
Gunar Michal 2 Beznoska Jan 0 Husák Martin 2 Svoboda Jan 0
Gunar Michal 2 Šanda David 0 Husák Martin 2 Mleziva Marek 1
Gunar Michal 2 Poláček Jan 0 Novosádová Petra 0 Šanda David 2 Pokorný Vlastimil 1 Husák Martin 2 Adamus David 0 Mleziva Marek 2
Gunar Michal 2 Paulová Michaela 0 Řepíková Marcela 1 Novosádová Petra 2 Pokorný Vlastimil 2 Košťál Roman 0 Adamus David 2 Řepík Roman 0
Gunar Michal 2 Ejem Jakub 0 Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Řepíková Marcela 2 Matějček Jan 0 Jiroutek Miloš 0 Novosádová Petra 2 Strecker Libor 0 Pokorný Vlastimil 2 Rosáková Kateřina 0 Košťál Roman 2 Volný_los 0 Adamus David 1 Řepík Roman 2 Stuchlý Milan 0
Volný_los 0 Gunar Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Řepíková Marcela 1 Jiroutek Miloš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Strecker Libor 1 Rosáková Kateřina 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Řepík Roman 1 Volný_los 0
Stuchlý Milan 1 Volný_los 0 Hájek Zdeněk 2 Gunar Michal 1 Šanda David 1 Volný_los 0 Adamus David 1 Volný_los 0 Poláček Jan 1 Volný_los 0 Řepíková Marcela 1 Košťál Roman 2 Jiroutek Miloš 0 Svoboda Jan 2 Pokorný Vlastimil 1 Volný_los 0 Novosádová Petra 1 Volný_los 0 Strecker Libor 0 Mleziva Marek 2 Rosáková Kateřina 1 Beznoska Jan 2 Matějček Jan 1 Volný_los 0 Wollenheit Milan 1 Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Volný_los 0 Řepík Roman 0 Ejem Jakub 2 Husák Martin 1 Volný_los 0
Stuchlý Milan 0 Hájek Zdeněk 2 Šanda David 2 Adamus David 0 Poláček Jan 2 Košťál Roman 0 Svoboda Jan 2 Pokorný Vlastimil 0 Novosádová Petra 0 Mleziva Marek 2 Beznoska Jan 2 Matějček Jan 0 Wollenheit Milan 2 Paulová Michaela 1 Ejem Jakub 1 Husák Martin 2
Hájek Zdeněk 2 Šanda David 0 Poláček Jan 1 Svoboda Jan 2 Mleziva Marek 1 Beznoska Jan 2 Wollenheit Milan 2 Husák Martin 0
Hájek Zdeněk 2 Svoboda Jan 1 Beznoska Jan 0 Wollenheit Milan 2
Hájek Zdeněk 2 Wollenheit Milan 0
Hájek Zdeněk 2 Wollenheit Milan 0
- Hájek Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
2. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
3. | Gunar Michal [CZE063544] |
4. | Husák Martin [CZE070862] |
5. | Beznoska Jan [CZE072155] |
5. | Svoboda Jan [CZE072872] |
7. | Šanda David [CZE072149] |
7. | Mleziva Marek [CZE070861] |
9. | Adamus David [CZE051028] |
9. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
9. | Novosádová Petra [CZE073759] |
9. | Poláček Jan [CZE051030] |
13. | Řepík Roman [CZE008452] |
13. | Košťál Roman [CZE040573] |
13. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
13. | Paulová Michaela [CZE072153] |
17. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
17. | Rosáková Kateřina [CZE076672] |
17. | Strecker Libor [CZE013862] |
17. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
17. | Matějček Jan [CZE006483] |
17. | Ejem Jakub [CZE071977] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
2. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
3. | Gunar Michal [CZE063544] |
4. | Husák Martin [CZE070862] |
5. | Beznoska Jan [CZE072155] |
5. | Svoboda Jan [CZE072872] |
7. | Šanda David [CZE072149] |
7. | Mleziva Marek [CZE070861] |
9. | Adamus David [CZE051028] |
9. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
9. | Novosádová Petra [CZE073759] |
9. | Poláček Jan [CZE051030] |
13. | Řepík Roman [CZE008452] |
13. | Košťál Roman [CZE040573] |
13. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
13. | Paulová Michaela [CZE072153] |
17. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
17. | Rosáková Kateřina [CZE076672] |
17. | Strecker Libor [CZE013862] |
17. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
17. | Matějček Jan [CZE006483] |
17. | Ejem Jakub [CZE071977] |
Tento turnaj nemá přihlášky online