Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.06.2023 |
Název | dvojice |
Rozhodčí | Šulc Petr |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Klub Ajeto, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořák Radek [CZE066989], Pokorný Štěpán [CZE067026] | |
Hübner David [CZE020124], Slepička Petr [CZE006403] | |
Kosek Vladimir [CZE067304], Vydra Martin [CZE069727] | |
Krušberský Jan [CZE043363], Veselý Josef [CZE044923] | |
Sekula Leoš [CZE071302], Sikora Zdeněk [CZE053151] | |
Skipala Miroslav [CZE072801], Skipala Vít [CZE069354] | |
Svěchota Richard [CZE051160], Dudek Pavel [CZE069708] | |
Syrůček Martin [CZE068822], Pokorny Simon [CZE076950] | |
Šístek Luděk [CZE065709], Štecha Oldřich [CZE002151] | |
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509] | |
Veselý Martin [CZE066990], Vadocky Daniel [WRD071252] | |
Viščak Marek [CZE006381], Kozák Ondřej [CZE066756] | |
Vobořil Rudolf [CZE062306], Jermář Marek [CZE000315] | |
Závorová Markéta [CZE052749], Jirkalová Milena [CZE000958] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Dvořák, Pokorný0
Dvořák, Pokorný 1 Viščak, Kozák 0
Vobořil, Jermář 0 Dvořák, Pokorný 1
Svěchota, Dudek 0 Vobořil, Jermář 1 Šístek, Štecha 0 Dvořák, Pokorný 1
Veselý, Vadocky 0 Svěchota, Dudek 1 Šístek, Štecha 1 Závorová, Jirkalová 0
Veselý, Vadocky 1 Teichnerová, Vlachopulosová 0 Hübner, Slepička 0 Svěchota, Dudek 1 Skipala, Skipala 0 Šístek, Štecha 1 Syrůček, Pokorny 0 Závorová, Jirkalová 1
Volný_los 0 Veselý, Vadocky 1 Kosek, Vydra 0 Hübner, Slepička 1 Sekula, Sikora 0 Skipala, Skipala 1 Syrůček, Pokorny 1 Volný_los 0
Závorová, Jirkalová 1 Volný_los 0 Viščak, Kozák 1 Veselý, Vadocky 0 Šístek, Štecha 1 Kosek, Vydra 0 Vobořil, Jermář 1 Hübner, Slepička 0 Svěchota, Dudek 1 Sekula, Sikora 0 Krušberský, Veselý 1 Skipala, Skipala 0 Dvořák, Pokorný 1 Syrůček, Pokorny 0 Teichnerová, Vlachopulosová 1 Volný_los 0
Závorová, Jirkalová 0 Viščak, Kozák 1 Šístek, Štecha 0 Vobořil, Jermář 1 Svěchota, Dudek 0 Krušberský, Veselý 1 Dvořák, Pokorný 1 Teichnerová, Vlachopulosová 0
Viščak, Kozák 1 Vobořil, Jermář 0 Krušberský, Veselý 1 Dvořák, Pokorný 0
Viščak, Kozák 0 Krušberský, Veselý 1
Krušberský, Veselý 1 Dvořák, Pokorný 0
- Krušberský, Veselý0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krušberský Jan [CZE043363], Veselý Josef [CZE044923] |
2. | Dvořák Radek [CZE066989], Pokorný Štěpán [CZE067026] |
3. | Viščak Marek [CZE006381], Kozák Ondřej [CZE066756] |
4. | Vobořil Rudolf [CZE062306], Jermář Marek [CZE000315] |
5. | Svěchota Richard [CZE051160], Dudek Pavel [CZE069708] |
5. | Šístek Luděk [CZE065709], Štecha Oldřich [CZE002151] |
7. | Veselý Martin [CZE066990], Vadocky Daniel [WRD071252] |
7. | Závorová Markéta [CZE052749], Jirkalová Milena [CZE000958] |
9. | Syrůček Martin [CZE068822], Pokorny Simon [CZE076950] |
9. | Skipala Miroslav [CZE072801], Skipala Vít [CZE069354] |
9. | Hübner David [CZE020124], Slepička Petr [CZE006403] |
9. | Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
13. | Kosek Vladimir [CZE067304], Vydra Martin [CZE069727] |
13. | Sekula Leoš [CZE071302], Sikora Zdeněk [CZE053151] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krušberský Jan [CZE043363], Veselý Josef [CZE044923] |
2. | Dvořák Radek [CZE066989], Pokorný Štěpán [CZE067026] |
3. | Viščak Marek [CZE006381], Kozák Ondřej [CZE066756] |
4. | Vobořil Rudolf [CZE062306], Jermář Marek [CZE000315] |
5. | Svěchota Richard [CZE051160], Dudek Pavel [CZE069708] |
5. | Šístek Luděk [CZE065709], Štecha Oldřich [CZE002151] |
7. | Veselý Martin [CZE066990], Vadocky Daniel [WRD071252] |
7. | Závorová Markéta [CZE052749], Jirkalová Milena [CZE000958] |
9. | Syrůček Martin [CZE068822], Pokorny Simon [CZE076950] |
9. | Skipala Miroslav [CZE072801], Skipala Vít [CZE069354] |
9. | Hübner David [CZE020124], Slepička Petr [CZE006403] |
9. | Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
13. | Kosek Vladimir [CZE067304], Vydra Martin [CZE069727] |
13. | Sekula Leoš [CZE071302], Sikora Zdeněk [CZE053151] |
Tento turnaj nemá přihlášky online