Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.06.2023 |
Název | Yondu bar 7.6.p |
Rozhodčí | Zahradníková Michaela |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Yondu bar, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Berenreiter Jan [CZE066487], Pospíšil Jan [CZE002683] | |
Dubský Vladimír [CZE060623], Bártl Michal [CZE056549] | |
Filipíková Petra [CZE047771], Zlatohlávek Ondřej [CZE074296] | |
Kameník Tomáš [CZE062967], Kopálková Zdeňka [CZE050024] | |
Kleprlík Petr [CZE062797], Filipi Štěpán [CZE062715] | |
Komárek Petr [CZE074835], Nejedlá Barbora [CZE074833] | |
Slugeň Jan [CZE051506], Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Štefaňák Václav [CZE041964], Dezort Filip [CZE073116] | |
Tilcer Daniel [CZE071731] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Berenreiter, Pospíšil0
Berenreiter, Pospíšil 1 Dubský, Bártl 0
Štefaňák, Dezort 0 Berenreiter, Pospíšil 1
Kameník, Kopálková 0 Štefaňák, Dezort 1 Slugeň, Tanglová 0 Berenreiter, Pospíšil 1
Komárek, Nejedlá 0 Kameník, Kopálková 1 Filipíková, Zlatohlávek 0 Slugeň, Tanglová 1
Berenreiter, Pospíšil 1 Komárek, Nejedlá 0 Dubský, Bártl 1 Kameník, Kopálková 0 Filipíková, Zlatohlávek 0 Kleprlík, Filipi 1 Slugeň, Tanglová 0 Štefaňák, Dezort 1
Berenreiter, Pospíšil 0 Dubský, Bártl 1 Kleprlík, Filipi 1 Štefaňák, Dezort 0
Dubský, Bártl 0 Kleprlík, Filipi 1
Kleprlík, Filipi 0 Berenreiter, Pospíšil 2
Kleprlík, Filipi 1 Berenreiter, Pospíšil 2
- Berenreiter, Pospíšil0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Berenreiter Jan [CZE066487], Pospíšil Jan [CZE002683] |
2. | Kleprlík Petr [CZE062797], Filipi Štěpán [CZE062715] |
3. | Dubský Vladimír [CZE060623], Bártl Michal [CZE056549] |
4. | Štefaňák Václav [CZE041964], Dezort Filip [CZE073116] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967], Kopálková Zdeňka [CZE050024] |
5. | Slugeň Jan [CZE051506], Tanglová Dominika [CZE060779] |
7. | Komárek Petr [CZE074835], Nejedlá Barbora [CZE074833] |
7. | Filipíková Petra [CZE047771], Zlatohlávek Ondřej [CZE074296] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Berenreiter Jan [CZE066487], Pospíšil Jan [CZE002683] |
2. | Kleprlík Petr [CZE062797], Filipi Štěpán [CZE062715] |
3. | Dubský Vladimír [CZE060623], Bártl Michal [CZE056549] |
4. | Štefaňák Václav [CZE041964], Dezort Filip [CZE073116] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967], Kopálková Zdeňka [CZE050024] |
5. | Slugeň Jan [CZE051506], Tanglová Dominika [CZE060779] |
7. | Komárek Petr [CZE074835], Nejedlá Barbora [CZE074833] |
7. | Filipíková Petra [CZE047771], Zlatohlávek Ondřej [CZE074296] |
Tento turnaj nemá přihlášky online