Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.06.2023 |
Název | 501 DKO |
Rozhodčí | Pelan Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Páteční Sladovnická Lucky Looser |
Místo | Sladovnická, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bláhová Tereza [CZE061576] | |
Boček Michal [CZE019813] | |
Černý Jan [CZE070670] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Hemerka Matěj [CZE069102] | |
Holubová Pavla [CZE064549] | |
Klose Lukáš [CZE057586] | |
Merjavčík Petr [CZE068357] | |
Mička Jiří [CZE064727] | |
Štembera Filip [CZE063111] |
1501 DKO--:--
Žádné utkání
2501 DKO--:--
Žádné utkání
3501 DKO--:--
Žádné utkání
4501 DKO--:--
Žádné utkání
- Mička Jiří0
Hemerka Matěj 1 Mička Jiří 2
Černý Jan 0 Hemerka Matěj 2
Černý Jan 2 Boček Michal 0 Hemerka Matěj 2 Merjavčík Petr 0
Černý Jan 2 Holubová Pavla 0 Bláhová Tereza 0 Hemerka Matěj 2
Černý Jan 2 Klose Lukáš 1 Volný_los 0 Holubová Pavla 1 Volný_los 0 Bláhová Tereza 1 Hemerka Matěj 2 Fuja Miroslav 1
Volný_los 0 Černý Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Hemerka Matěj 1 Volný_los 0
Mička Jiří 1 Volný_los 0 Černý Jan 0 Fuja Miroslav 2 Bláhová Tereza 1 Volný_los 0 Boček Michal 1 Volný_los 0 Štembera Filip 1 Volný_los 0 Holubová Pavla 1 Volný_los 0 Hemerka Matěj 1 Merjavčík Petr 2 Klose Lukáš 1 Volný_los 0
Mička Jiří 2 Fuja Miroslav 0 Bláhová Tereza 0 Boček Michal 2 Štembera Filip 2 Holubová Pavla 0 Merjavčík Petr 2 Klose Lukáš 1
Mička Jiří 2 Boček Michal 0 Štembera Filip 2 Merjavčík Petr 1
Mička Jiří 0 Štembera Filip 2
Štembera Filip 1 Mička Jiří 2
Štembera Filip 1 Mička Jiří 2
- Mička Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mička Jiří [CZE064727] |
2. | Štembera Filip [CZE063111] |
3. | Hemerka Matěj [CZE069102] |
4. | Černý Jan [CZE070670] |
5. | Boček Michal [CZE019813] |
5. | Merjavčík Petr [CZE068357] |
7. | Holubová Pavla [CZE064549] |
7. | Bláhová Tereza [CZE061576] |
9. | Klose Lukáš [CZE057586] |
9. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mička Jiří [CZE064727] |
2. | Štembera Filip [CZE063111] |
3. | Hemerka Matěj [CZE069102] |
4. | Černý Jan [CZE070670] |
5. | Boček Michal [CZE019813] |
5. | Merjavčík Petr [CZE068357] |
7. | Holubová Pavla [CZE064549] |
7. | Bláhová Tereza [CZE061576] |
9. | Klose Lukáš [CZE057586] |
9. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
Tento turnaj nemá přihlášky online