Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.06.2023 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Sedmička Cup dvojnásobný |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bašák Jiří [CZE011741] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Kunce Petr [CZE016013] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Šafář Jakub [CZE001550] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] |
1501DKO--:--
Žádné utkání
2501DKO--:--
Žádné utkání
3501DKO--:--
Žádné utkání
- Bašák Jiří0
Bašák Jiří 2 Janku Jiří 1
Bašák Jiří 2 Hromádko Leoš 0
Bašák Jiří 2 Mikunda Tomáš 0 Tlustý Ladislav 0 Hromádko Leoš 2
Borůvka Lukáš 0 Bašák Jiří 2 Tlustý Ladislav 2 Suk Stanislav 0
Mervart Martin 1 Borůvka Lukáš 2 Kunce Petr 0 Bašák Jiří 2 Tlustý Ladislav 2 Šafář Jakub 0 Suk Stanislav 2 Adámková Arleta 0
Volný_los 0 Mervart Martin 1 Kunce Petr 2 Koščál Daniel 1 Tlustý Ladislav 2 Frimlová Pavla 0 Suk Stanislav 1 Volný_los 0
Adámková Arleta 1 Volný_los 0 Mervart Martin 0 Janku Jiří 2 Kunce Petr 1 Mikunda Tomáš 2 Šafář Jakub 2 Koščál Daniel 1 Štefl Dominik 2 Tlustý Ladislav 1 Frimlová Pavla 0 Bašák Jiří 2 Borůvka Lukáš 2 Suk Stanislav 1 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0
Adámková Arleta 0 Janku Jiří 2 Mikunda Tomáš 2 Šafář Jakub 0 Štefl Dominik 2 Bašák Jiří 1 Borůvka Lukáš 1 Hromádko Leoš 2
Janku Jiří 2 Mikunda Tomáš 1 Štefl Dominik 2 Hromádko Leoš 0
Janku Jiří 1 Štefl Dominik 2
Štefl Dominik 2 Bašák Jiří 1
- Štefl Dominik0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štefl Dominik [CZE030844] |
2. | Bašák Jiří [CZE011741] |
3. | Janku Jiří [CZE031947] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
5. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Suk Stanislav [CZE036843] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
9. | Šafář Jakub [CZE001550] |
9. | Kunce Petr [CZE016013] |
9. | Mervart Martin [CZE054377] |
13. | Koščál Daniel [CZE057097] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štefl Dominik [CZE030844] |
2. | Bašák Jiří [CZE011741] |
3. | Janku Jiří [CZE031947] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
5. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Suk Stanislav [CZE036843] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
9. | Šafář Jakub [CZE001550] |
9. | Kunce Petr [CZE016013] |
9. | Mervart Martin [CZE054377] |
13. | Koščál Daniel [CZE057097] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
Tento turnaj nemá přihlášky online