Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.05.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Letní Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Novosádová Petra [CZE073759] | |
Poláček Jan [CZE051030] | |
Rosáková Kateřina [CZE076672] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Šanda David0
Wollenheit Milan 1 Šanda David 2
Košťál Roman 0 Wollenheit Milan 2
Košťál Roman 2 Matějček Jan 0 Vokoun Martin 1 Wollenheit Milan 2
Adamus David 0 Košťál Roman 2 Rosáková Kateřina 1 Vokoun Martin 2
Poláček Jan 1 Adamus David 2 Volný_los 0 Košťál Roman 1 Volný_los 0 Rosáková Kateřina 1 Novosádová Petra 0 Vokoun Martin 2
Volný_los 0 Poláček Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Novosádová Petra 1 Volný_los 0
Vokoun Martin 1 Volný_los 0 Šanda David 2 Poláček Jan 0 Rosáková Kateřina 1 Volný_los 0 Matějček Jan 1 Volný_los 0 Košťál Roman 1 Volný_los 0 Gunar Michal 1 Volný_los 0 Novosádová Petra 0 Wollenheit Milan 2 Adamus David 1 Volný_los 0
Vokoun Martin 0 Šanda David 2 Rosáková Kateřina 0 Matějček Jan 2 Košťál Roman 1 Gunar Michal 2 Wollenheit Milan 2 Adamus David 0
Šanda David 2 Matějček Jan 1 Gunar Michal 2 Wollenheit Milan 1
Šanda David 0 Gunar Michal 2
Gunar Michal 1 Šanda David 2
Gunar Michal 0 Šanda David 2
- Šanda David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šanda David [CZE072149] |
2. | Gunar Michal [CZE063544] |
3. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
4. | Košťál Roman [CZE040573] |
5. | Matějček Jan [CZE006483] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Rosáková Kateřina [CZE076672] |
9. | Novosádová Petra [CZE073759] |
9. | Poláček Jan [CZE051030] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šanda David [CZE072149] |
2. | Gunar Michal [CZE063544] |
3. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
4. | Košťál Roman [CZE040573] |
5. | Matějček Jan [CZE006483] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
7. | Rosáková Kateřina [CZE076672] |
9. | Novosádová Petra [CZE073759] |
9. | Poláček Jan [CZE051030] |
Tento turnaj nemá přihlášky online