Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.05.2023 |
Název | Místní finále JC Mimoň |
Rozhodčí | Pekařová Jana |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | JC Mimoň Český Lev |
Místo | Český Lev, Mimoň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Bareš Pavel [CZE055088] | |
Bartoš Jakub [CZE072515] | |
Borovský Jakub [CZE071929] | |
Gladiš Peter [CZE074308] | |
Gregorová Zuzana [CZE072547] | |
Hons Petr [CZE060517] | |
Just Michal [CZE073096] | |
Karel Zdeněk [CZE072869] | |
Kodytek Tomáš [CZE060793] | |
Motejlová Alena [CZE055122] | |
Obdržálková Marta [CZE063121] | |
Oreský Patrik [CZE064162] | |
Paldus Petr [CZE071733] | |
Pekař Zdeněk [CZE055119] | |
Pekařová Jana [CZE055120] | |
Petr Tomáš [CZE067205] | |
Pražáková Laura [CZE072798] | |
Rybář Ivan [CZE072514] | |
Souček Michal [CZE051825] | |
Švimberský Jiří [CZE059411] | |
Titěra Lukáš [CZE070672] | |
Žaloudek Břetislav [CZE063122] |
1Místní finále JC Mimoň--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Kodytek Tomáš0
Borovský Jakub 1 Kodytek Tomáš 2
Borovský Jakub 2 Rybář Ivan 1
Borovský Jakub 2 Žaloudek Břetislav 0 Rybář Ivan 2 Gregorová Zuzana 1
Borovský Jakub 2 Pekař Zdeněk 1 Oreský Patrik 0 Rybář Ivan 2
Just Michal 0 Borovský Jakub 2 Pekař Zdeněk 2 Paldus Petr 0 Oreský Patrik 2 Karel Zdeněk 0 Rybář Ivan 2 Hons Petr 1
Just Michal 2 Obdržálková Marta 0 Petr Tomáš 0 Pekař Zdeněk 2 Oreský Patrik 2 Švimberský Jiří 1 Titěra Lukáš 0 Rybář Ivan 2
Just Michal 2 Allermann Petr 0 Volný_los 0 Obdržálková Marta 1 Petr Tomáš 2 Gladiš Peter 1 Pekař Zdeněk 2 Pekařová Jana 0 Bartoš Jakub 0 Oreský Patrik 2 Pražáková Laura 0 Švimberský Jiří 2 Motejlová Alena 0 Titěra Lukáš 2 Bareš Pavel 0 Rybář Ivan 2
Volný_los 0 Just Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Petr Tomáš 1 Pekař Zdeněk 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Bartoš Jakub 1 Pražáková Laura 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Motejlová Alena 1 Bareš Pavel 1 Volný_los 0
Rybář Ivan 1 Volný_los 0 Just Michal 1 Paldus Petr 2 Gregorová Zuzana 1 Volný_los 0 Titěra Lukáš 1 Volný_los 0 Borovský Jakub 1 Volný_los 0 Petr Tomáš 1 Švimberský Jiří 2 Pekař Zdeněk 1 Souček Michal 2 Oreský Patrik 1 Volný_los 0 Hons Petr 1 Volný_los 0 Pekařová Jana 2 Bartoš Jakub 1 Kodytek Tomáš 2 Pražáková Laura 0 Gladiš Peter 1 Volný_los 0 Karel Zdeněk 1 Volný_los 0 Motejlová Alena 1 Obdržálková Marta 2 Bareš Pavel 1 Žaloudek Břetislav 2 Allermann Petr 1 Volný_los 0
Rybář Ivan 1 Paldus Petr 2 Gregorová Zuzana 2 Titěra Lukáš 0 Borovský Jakub 2 Švimberský Jiří 0 Souček Michal 2 Oreský Patrik 1 Hons Petr 2 Pekařová Jana 1 Kodytek Tomáš 2 Gladiš Peter 1 Karel Zdeněk 2 Obdržálková Marta 1 Žaloudek Břetislav 2 Allermann Petr 1
Paldus Petr 1 Gregorová Zuzana 2 Borovský Jakub 0 Souček Michal 2 Hons Petr 1 Kodytek Tomáš 2 Karel Zdeněk 1 Žaloudek Břetislav 2
Gregorová Zuzana 0 Souček Michal 2 Kodytek Tomáš 2 Žaloudek Břetislav 0
Souček Michal 2 Kodytek Tomáš 0
Souček Michal 2 Kodytek Tomáš 0
- Souček Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Souček Michal [CZE051825] |
2. | Kodytek Tomáš [CZE060793] |
3. | Borovský Jakub [CZE071929] |
4. | Rybář Ivan [CZE072514] |
5. | Žaloudek Břetislav [CZE063122] |
5. | Gregorová Zuzana [CZE072547] |
7. | Pekař Zdeněk [CZE055119] |
7. | Oreský Patrik [CZE064162] |
9. | Hons Petr [CZE060517] |
9. | Karel Zdeněk [CZE072869] |
9. | Paldus Petr [CZE071733] |
9. | Just Michal [CZE073096] |
13. | Titěra Lukáš [CZE070672] |
13. | Švimberský Jiří [CZE059411] |
13. | Petr Tomáš [CZE067205] |
13. | Obdržálková Marta [CZE063121] |
17. | Bareš Pavel [CZE055088] |
17. | Motejlová Alena [CZE055122] |
17. | Pražáková Laura [CZE072798] |
17. | Bartoš Jakub [CZE072515] |
17. | Pekařová Jana [CZE055120] |
17. | Gladiš Peter [CZE074308] |
17. | Allermann Petr [CZE069775] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Souček Michal [CZE051825] |
2. | Kodytek Tomáš [CZE060793] |
3. | Borovský Jakub [CZE071929] |
4. | Rybář Ivan [CZE072514] |
5. | Žaloudek Břetislav [CZE063122] |
5. | Gregorová Zuzana [CZE072547] |
7. | Pekař Zdeněk [CZE055119] |
7. | Oreský Patrik [CZE064162] |
9. | Hons Petr [CZE060517] |
9. | Karel Zdeněk [CZE072869] |
9. | Paldus Petr [CZE071733] |
9. | Just Michal [CZE073096] |
13. | Titěra Lukáš [CZE070672] |
13. | Švimberský Jiří [CZE059411] |
13. | Petr Tomáš [CZE067205] |
13. | Obdržálková Marta [CZE063121] |
17. | Bareš Pavel [CZE055088] |
17. | Motejlová Alena [CZE055122] |
17. | Pražáková Laura [CZE072798] |
17. | Bartoš Jakub [CZE072515] |
17. | Pekařová Jana [CZE055120] |
17. | Gladiš Peter [CZE074308] |
17. | Allermann Petr [CZE069775] |
Tento turnaj nemá přihlášky online