Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.05.2023 |
Název | Odpoledňák výsledky |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci bez ČP |
Místo | Tábořiště, Nesytá u Kohoutova |
Plán | KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Balcar Jan [CZE051767] | |
Blažek Miroslav [CZE001581] | |
Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | |
Ducháčová Renata [CZE004659] | |
Eliáš Ladislav [CZE073693] | |
Eliášová Renata [CZE061434] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hampl Milan [CZE056398] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hencl Petr [CZE037125] | |
Huťka Aleš [CZE012473] | |
Chaloupka David [CZE002510] | |
Jeník Tomáš [CZE001247] | |
Jirásek Jan [CZE072843] | |
Jurčo Ondřej [CZE071882] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Pozděna Petr [CZE071061] | |
Regner David [CZE056777] | |
Sádek Tomáš [CZE026226] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Štěpán Petr [CZE021967] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vorel František [CZE068676] | |
Zahálka Lukáš [CZE045890] | |
Záruba Jiří [CZE001563] | |
Záruba Jiří [CZE002440] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
- 0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [] |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Kubec Václav [CZE042466] |
2. | Pozděna Petr [CZE071061] |
3. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
4. | Vorel František [CZE068676] |
5. | Záruba Jiří [CZE002440] |
6. | Sádek Tomáš [CZE026226] |
7. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
8. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Jeník Tomáš [CZE001247] |
10. | Jirásek Jan [CZE072843] |
11. | Huťka Aleš [CZE012473] |
12. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
14. | Krouželová Viola [CZE039591] |
15. | Balcar Jan [CZE051767] |
16. | Záruba Jiří [CZE001563] |
17. | Vajdová Nela [CZE076226] |
18. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
19. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
20. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
21. | Ducháčová Renata [CZE004659] |
22. | Chaloupka David [CZE002510] |
23. | Štěpán Petr [CZE021967] |
24. | Hencl Petr [CZE037125] |
25. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
26. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
27. | Hamplová Petra [CZE038066] |
28. | Regner David [CZE056777] |
29. | Eliášová Renata [CZE061434] |
30. | Jurčo Ondřej [CZE071882] |
31. | Hampl Milan [CZE056398] |
32. | Téra Marek [CZE049748] |
Tento turnaj nemá přihlášky online