Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2023 |
Název | Votvírák 3 |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci |
Místo | Tábořiště, Nesytá u Kohoutova |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | |
Dufková Kateřina [CZE000394] | |
Erban Miroslav [CZE034262] | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Grof Tomáš [CZE015837] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Chaloupka David [CZE002510] | |
Korger Tomáš [CZE031134] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kučera Matěj [CZE060056] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Müller Antonín [CZE043807] | |
Polák Filip [CZE010165] | |
Prokopcová Irena [CZE048545] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Šimonková Kristýna [CZE076173] | |
Štěpán Petr [CZE021967] | |
Šustrová Adéla [CZE062162] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
Vorel František [CZE068676] | |
Zahálka Lukáš [CZE045890] | |
Záruba Jiří [CZE001563] | |
Záruba Jiří [CZE002440] | |
Záruba Martin [CZE001682] |
1PORUCHA--:--
Žádné utkání
2PORUCHA--:--
Žádné utkání
3PORUCHA--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
5PORUCHA--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
- Semerák Jan0
Štěpán Petr 0 Semerák Jan 1
Formanová Monika 0 Štěpán Petr 1
Erban Miroslav 0 Formanová Monika 1 Müller Antonín 0 Štěpán Petr 2
Erban Miroslav 1 Záruba Martin 0 Prokopcová Irena 0 Müller Antonín 1
Erban Miroslav 1 Tlustý Ladislav 0 Záruba Martin 1 Vorel František 0 Prokopcová Irena 1 Polák Filip 0 Müller Antonín 1 Zahálka Lukáš 0
Goldmann Petr 0 Erban Miroslav 1 Záruba Martin 1 Hofman Petr 0 Prokopcová Irena 1 Krouželová Viola 0 Müller Antonín 1 Vokounová Simona 0
Šimonková Kristýna 0 Goldmann Petr 1 Erban Miroslav 1 Goldmannová Anna 0 Záruba Martin 1 Kynčl Jakub 0 Grof Tomáš 0 Hofman Petr 1 Chaloupka David 0 Prokopcová Irena 1 Šustrová Adéla 0 Krouželová Viola 1 Korger Tomáš 0 Müller Antonín 1 Záruba Jiří (002440) 0 Vokounová Simona 1
Volný_los 0 Šimonková Kristýna 1 Erban Miroslav 1 Drahokoupilová Lenka 0 Záruba Martin 1 Frimlová Pavla 0 Grof Tomáš 1 Kučera Matěj 0 Volný_los 0 Chaloupka David 1 Adámková Arleta 0 Šustrová Adéla 1 Korger Tomáš 1 Dufková Kateřina 0 Záruba Jiří (002440) 1 Volný_los 0
Vokounová Simona 1 Volný_los 0 Šimonková Kristýna 0 Vorel František 2 Erban Miroslav 0 Semerák Jan 2 Drahokoupilová Lenka 1 Müller Antonín 2 Záruba Martin 1 Tlustý Ladislav 2 Krouželová Viola 2 Frimlová Pavla 1 Štěpán Petr 2 Grof Tomáš 0 Prokopcová Irena 2 Kučera Matěj 1 Hofman Petr 1 Volný_los 0 Chaloupka David 1 Formanová Monika 2 Adámková Arleta 0 Kynčl Jakub 2 Šustrová Adéla 1 Zahálka Lukáš 2 Polák Filip 2 Korger Tomáš 0 Goldmannová Anna 2 Dufková Kateřina 0 Záruba Jiří (001563) 2 Záruba Jiří (002440) 0 Goldmann Petr 1 Volný_los 0
Vokounová Simona 0 Vorel František 2 Semerák Jan 2 Müller Antonín 0 Tlustý Ladislav 2 Krouželová Viola 0 Štěpán Petr 2 Prokopcová Irena 0 Hofman Petr 0 Formanová Monika 2 Kynčl Jakub 1 Zahálka Lukáš 2 Polák Filip 2 Goldmannová Anna 1 Záruba Jiří (001563) 2 Goldmann Petr 0
Vorel František 0 Semerák Jan 2 Tlustý Ladislav 0 Štěpán Petr 2 Formanová Monika 2 Zahálka Lukáš 0 Polák Filip 0 Záruba Jiří (001563) 2
Semerák Jan 2 Štěpán Petr 0 Formanová Monika 1 Záruba Jiří (001563) 2
Semerák Jan 1 Záruba Jiří (001563) 2
Záruba Jiří (001563) 2 Semerák Jan 0
- Záruba Jiří (001563)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Záruba Jiří [CZE001563] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Štěpán Petr [CZE021967] |
4. | Formanová Monika [CZE056394] |
5. | Erban Miroslav [CZE034262] |
5. | Müller Antonín [CZE043807] |
7. | Záruba Martin [CZE001682] |
7. | Prokopcová Irena [CZE048545] |
9. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
9. | Polák Filip [CZE010165] |
9. | Vorel František [CZE068676] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Krouželová Viola [CZE039591] |
13. | Hofman Petr [CZE050491] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Záruba Jiří [CZE002440] |
17. | Korger Tomáš [CZE031134] |
17. | Šustrová Adéla [CZE062162] |
17. | Chaloupka David [CZE002510] |
17. | Grof Tomáš [CZE015837] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Šimonková Kristýna [CZE076173] |
25. | Dufková Kateřina [CZE000394] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
25. | Kučera Matěj [CZE060056] |
25. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
25. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Záruba Jiří [CZE001563] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Štěpán Petr [CZE021967] |
4. | Formanová Monika [CZE056394] |
5. | Erban Miroslav [CZE034262] |
5. | Müller Antonín [CZE043807] |
7. | Záruba Martin [CZE001682] |
7. | Prokopcová Irena [CZE048545] |
9. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
9. | Polák Filip [CZE010165] |
9. | Vorel František [CZE068676] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Krouželová Viola [CZE039591] |
13. | Hofman Petr [CZE050491] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Záruba Jiří [CZE002440] |
17. | Korger Tomáš [CZE031134] |
17. | Šustrová Adéla [CZE062162] |
17. | Chaloupka David [CZE002510] |
17. | Grof Tomáš [CZE015837] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Šimonková Kristýna [CZE076173] |
25. | Dufková Kateřina [CZE000394] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
25. | Kučera Matěj [CZE060056] |
25. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
25. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
Cena startovného je 0 Kč za hráče
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 26.05.2023 17:30:00 do 26.05.2023 18:05:00
Maximum startujících hráčů: 32 / Přihlášeno: 28 / Zbývá volných přihlášek: 4
Registrace pro všechny hráče skončila.
Hráč | Registrační číslo | |
---|---|---|
Adámková Arleta | CZE069396 | Přihlášen do turnaje |
Drahokoupilová Lenka | CZE073408 | Přihlášen do turnaje |
Dufková Kateřina | CZE000394 | Přihlášen do turnaje |
Erban Miroslav | CZE034262 | Přihlášen do turnaje |
Formanová Monika | CZE056394 | Přihlášen do turnaje |
Frimlová Pavla | CZE063215 | Přihlášen do turnaje |
Goldmann Petr | CZE040773 | Přihlášen do turnaje |
Goldmannová Anna | CZE039588 | Přihlášen do turnaje |
Grof Tomáš | CZE015837 | Přihlášen do turnaje |
Hofman Petr | CZE050491 | Přihlášen do turnaje |
Chaloupka David | CZE002510 | Přihlášen do turnaje |
Korger Tomáš | CZE031134 | Přihlášen do turnaje |
Krouželová Viola | CZE039591 | Přihlášen do turnaje |
Kučera Matěj | CZE060056 | Přihlášen do turnaje |
Kynčl Jakub | CZE044116 | Přihlášen do turnaje |
Müller Antonín | CZE043807 | Přihlášen do turnaje |
Polák Filip | CZE010165 | Přihlášen do turnaje |
Prokopcová Irena | CZE048545 | Přihlášen do turnaje |
Semerák Jan | CZE052126 | Přihlášen do turnaje |
Šimonková Kristýna | CZE076173 | Hráč není přihlášen |
Štěpán Petr | CZE021967 | Přihlášen do turnaje |
Šustrová Adéla | CZE062162 | Přihlášen do turnaje |
Tlustý Ladislav | CZE014137 | Přihlášen do turnaje |
Vokounová Simona | CZE050770 | Přihlášen do turnaje |
Vorel František | CZE068676 | Přihlášen do turnaje |
Zahálka Lukáš | CZE045890 | Přihlášen do turnaje |
Záruba Jiří | CZE002440 | Přihlášen do turnaje |
Záruba Jiří | CZE001563 | Přihlášen do turnaje |
Záruba Martin | CZE001682 | Přihlášen do turnaje |