Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2023 |
Název | Votvírák 1 |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci |
Místo | Tábořiště, Nesytá u Kohoutova |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Adámek Ondřej [CZE063915] | |
Blažek Daniel [CZE003240] | |
Blažek Miroslav [CZE001581] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | |
Dufka Martin [CZE000232] | |
Ducháčová Renata [CZE004659] | |
Eliáš Ladislav [CZE073693] | |
Eliášová Renata [CZE061434] | |
Erban Miroslav [CZE034262] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Grof Tomáš [CZE015837] | |
Hanzl Tomáš [CZE003003] | |
Hencl Petr [CZE037125] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Chaloupka David [CZE002510] | |
Jirásek Jan [CZE072843] | |
Korger Tomáš [CZE031134] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kučera Matěj [CZE060056] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Müller Antonín [CZE043807] | |
Plíšek Jakub [CZE050158] | |
Rada Petr [CZE043087] | |
Štěpán Petr [CZE021967] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
Zahálka Lukáš [CZE045890] |
1PORUCHA--:--
Žádné utkání
2PORUCHA--:--
Žádné utkání
3PORUCHA--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
5PORUCHA--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
- Hanzl Tomáš0
Tomcsányi Aleš 1 Hanzl Tomáš 2
Hencl Petr 0 Tomcsányi Aleš 2
Hencl Petr 2 Jirásek Jan 0 Tomcsányi Aleš 2 Zahálka Lukáš 0
Plíšek Jakub 0 Hencl Petr 2 Korger Tomáš 1 Tomcsányi Aleš 2
Blažek Miroslav 1 Plíšek Jakub 2 Štěpán Petr 0 Hencl Petr 2 Korger Tomáš 2 Chaloupka David 0 Vokounová Simona 0 Tomcsányi Aleš 2
Blažek Miroslav 2 Krouželová Viola 0 Štěpán Petr 2 Kučera Matěj 0 Korger Tomáš 2 Kynčl Jakub 1 Vokounová Simona 2 Frimlová Pavla 0
Blažek Miroslav 2 Erban Miroslav 1 Grof Tomáš 0 Krouželová Viola 2 Štěpán Petr 2 Goldmann Petr 1 Kučera Matěj 2 Tlustý Ladislav 1 Goldmannová Anna 0 Korger Tomáš 2 Müller Antonín 1 Kynčl Jakub 2 Vajdová Nela 0 Vokounová Simona 2 Frimlová Pavla 2 Horák Karel 0
Blažek Miroslav 2 Brož Marcel 0 Grof Tomáš 2 Eliášová Renata 1 Rada Petr 0 Štěpán Petr 2 Kučera Matěj 2 Blažek Daniel 1 Drahokoupilová Lenka 1 Goldmannová Anna 2 Eliáš Ladislav 1 Müller Antonín 2 Vajdová Nela 2 Ducháčová Renata 0 Adámek Ondřej 1 Frimlová Pavla 2
Blažek Miroslav 1 Horák Karel 2 Brož Marcel 1 Hencl Petr 2 Grof Tomáš 0 Dufka Martin 2 Eliášová Renata 1 Vokounová Simona 2 Rada Petr 0 Kynčl Jakub 2 Zahálka Lukáš 2 Štěpán Petr 1 Plíšek Jakub 2 Kučera Matěj 0 Korger Tomáš 2 Blažek Daniel 1 Drahokoupilová Lenka 1 Hanzl Tomáš 2 Tlustý Ladislav 2 Goldmannová Anna 0 Tomcsányi Aleš 2 Eliáš Ladislav 0 Goldmann Petr 2 Müller Antonín 0 Krouželová Viola 2 Vajdová Nela 1 Ducháčová Renata 0 Jirásek Jan 2 Chaloupka David 2 Adámek Ondřej 1 Frimlová Pavla 0 Erban Miroslav 2
Horák Karel 0 Hencl Petr 2 Dufka Martin 2 Vokounová Simona 0 Kynčl Jakub 0 Zahálka Lukáš 2 Plíšek Jakub 2 Korger Tomáš 0 Hanzl Tomáš 2 Tlustý Ladislav 1 Tomcsányi Aleš 2 Goldmann Petr 0 Krouželová Viola 0 Jirásek Jan 2 Chaloupka David 2 Erban Miroslav 1
Hencl Petr 0 Dufka Martin 2 Zahálka Lukáš 2 Plíšek Jakub 1 Hanzl Tomáš 2 Tomcsányi Aleš 1 Jirásek Jan 2 Chaloupka David 1
Dufka Martin 2 Zahálka Lukáš 1 Hanzl Tomáš 2 Jirásek Jan 0
Dufka Martin 2 Hanzl Tomáš 1
Dufka Martin 2 Hanzl Tomáš 0
- Dufka Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dufka Martin [CZE000232] |
2. | Hanzl Tomáš [CZE003003] |
3. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
4. | Hencl Petr [CZE037125] |
5. | Jirásek Jan [CZE072843] |
5. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
7. | Plíšek Jakub [CZE050158] |
7. | Korger Tomáš [CZE031134] |
9. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
9. | Chaloupka David [CZE002510] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Štěpán Petr [CZE021967] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
13. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
13. | Krouželová Viola [CZE039591] |
13. | Kučera Matěj [CZE060056] |
17. | Erban Miroslav [CZE034262] |
17. | Grof Tomáš [CZE015837] |
17. | Horák Karel [CZE021132] |
17. | Vajdová Nela [CZE076226] |
17. | Müller Antonín [CZE043807] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
17. | Goldmann Petr [CZE040773] |
25. | Eliášová Renata [CZE061434] |
25. | Rada Petr [CZE043087] |
25. | Blažek Daniel [CZE003240] |
25. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
25. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
25. | Ducháčová Renata [CZE004659] |
25. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
25. | Brož Marcel [CZE063925] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dufka Martin [CZE000232] |
2. | Hanzl Tomáš [CZE003003] |
3. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
4. | Hencl Petr [CZE037125] |
5. | Jirásek Jan [CZE072843] |
5. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
7. | Plíšek Jakub [CZE050158] |
7. | Korger Tomáš [CZE031134] |
9. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
9. | Chaloupka David [CZE002510] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Štěpán Petr [CZE021967] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
13. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
13. | Krouželová Viola [CZE039591] |
13. | Kučera Matěj [CZE060056] |
17. | Erban Miroslav [CZE034262] |
17. | Grof Tomáš [CZE015837] |
17. | Horák Karel [CZE021132] |
17. | Vajdová Nela [CZE076226] |
17. | Müller Antonín [CZE043807] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
17. | Goldmann Petr [CZE040773] |
25. | Eliášová Renata [CZE061434] |
25. | Rada Petr [CZE043087] |
25. | Blažek Daniel [CZE003240] |
25. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
25. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
25. | Ducháčová Renata [CZE004659] |
25. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
25. | Brož Marcel [CZE063925] |
Cena startovného je 0 Kč za hráče
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 26.05.2023 15:00:00 do 26.05.2023 16:00:00
Maximum startujících hráčů: 32 / Přihlášeno: 32 / Zbývá volných přihlášek: 0
Registrace pro všechny hráče skončila.
Hráč | Registrační číslo | |
---|---|---|
Adámek Ondřej | CZE063915 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Daniel | CZE003240 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Miroslav | CZE001581 | Přihlášen do turnaje |
Brož Marcel | CZE063925 | Přihlášen do turnaje |
Drahokoupilová Lenka | CZE073408 | Přihlášen do turnaje |
Dufka Martin | CZE000232 | Přihlášen do turnaje |
Ducháčová Renata | CZE004659 | Přihlášen do turnaje |
Eliáš Ladislav | CZE073693 | Přihlášen do turnaje |
Eliášová Renata | CZE061434 | Přihlášen do turnaje |
Erban Miroslav | CZE034262 | Přihlášen do turnaje |
Frimlová Pavla | CZE063215 | Přihlášen do turnaje |
Goldmann Petr | CZE040773 | Přihlášen do turnaje |
Goldmannová Anna | CZE039588 | Přihlášen do turnaje |
Grof Tomáš | CZE015837 | Přihlášen do turnaje |
Hanzl Tomáš | CZE003003 | Přihlášen do turnaje |
Hencl Petr | CZE037125 | Přihlášen do turnaje |
Horák Karel | CZE021132 | Přihlášen do turnaje |
Chaloupka David | CZE002510 | Přihlášen do turnaje |
Jirásek Jan | CZE072843 | Přihlášen do turnaje |
Korger Tomáš | CZE031134 | Přihlášen do turnaje |
Krouželová Viola | CZE039591 | Přihlášen do turnaje |
Kučera Matěj | CZE060056 | Přihlášen do turnaje |
Kynčl Jakub | CZE044116 | Přihlášen do turnaje |
Müller Antonín | CZE043807 | Přihlášen do turnaje |
Plíšek Jakub | CZE050158 | Přihlášen do turnaje |
Rada Petr | CZE043087 | Přihlášen do turnaje |
Štěpán Petr | CZE021967 | Přihlášen do turnaje |
Tlustý Ladislav | CZE014137 | Přihlášen do turnaje |
Tomcsányi Aleš | CZE047362 | Přihlášen do turnaje |
Vajdová Nela | CZE076226 | Přihlášen do turnaje |
Vokounová Simona | CZE050770 | Přihlášen do turnaje |
Zahálka Lukáš | CZE045890 | Přihlášen do turnaje |