Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.05.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Tomov Ladislav |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open Ústeckého kraje |
Místo | Pšov, Pšov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Barták David [CZE035237] | |
Jahodová Nataša [CZE056390] | |
Jančov Michal [CZE059708] | |
Jelínková Pavla [CZE046058] | |
Korecký Jiří [CZE031018] | |
Roubík Pavel [CZE074494] | |
Schieferdecker Václav [CZE000469] | |
Tomov Ladislav [CZE029061] | |
Vondrák Milan [CZE022760] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Schieferdecker Václav0
Roubík Pavel 0 Schieferdecker Václav 2
Vondrák Milan 1 Roubík Pavel 2
Vondrák Milan 2 Jančov Michal 1 Roubík Pavel 2 Barták David 0
Vondrák Milan 2 Jahodová Nataša 1 Roubík Pavel 2 Korecký Jiří 0
Jelínková Pavla 0 Vondrák Milan 2 Volný_los 0 Jahodová Nataša 1 Volný_los 0 Roubík Pavel 1 Volný_los 0 Korecký Jiří 1
Volný_los 0 Jelínková Pavla 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Jančov Michal 1 Volný_los 0 Korecký Jiří 2 Jelínková Pavla 1 Roubík Pavel 1 Volný_los 0 Schieferdecker Václav 1 Volný_los 0 Barták David 1 Volný_los 0 Jahodová Nataša 1 Volný_los 0 Tomov Ladislav 1 Volný_los 0 Vondrák Milan 1 Volný_los 0
Jančov Michal 2 Korecký Jiří 1 Roubík Pavel 0 Schieferdecker Václav 2 Barták David 2 Jahodová Nataša 1 Tomov Ladislav 2 Vondrák Milan 1
Jančov Michal 1 Schieferdecker Václav 2 Barták David 0 Tomov Ladislav 2
Schieferdecker Václav 0 Tomov Ladislav 2
Tomov Ladislav 2 Schieferdecker Václav 1
- Tomov Ladislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tomov Ladislav [CZE029061] |
2. | Schieferdecker Václav [CZE000469] |
3. | Roubík Pavel [CZE074494] |
4. | Vondrák Milan [CZE022760] |
5. | Jančov Michal [CZE059708] |
5. | Barták David [CZE035237] |
7. | Jahodová Nataša [CZE056390] |
7. | Korecký Jiří [CZE031018] |
9. | Jelínková Pavla [CZE046058] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tomov Ladislav [CZE029061] |
2. | Schieferdecker Václav [CZE000469] |
3. | Roubík Pavel [CZE074494] |
4. | Vondrák Milan [CZE022760] |
5. | Jančov Michal [CZE059708] |
5. | Barták David [CZE035237] |
7. | Jahodová Nataša [CZE056390] |
7. | Korecký Jiří [CZE031018] |
9. | Jelínková Pavla [CZE046058] |
Tento turnaj nemá přihlášky online