Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.05.2023 |
Název | Miapr Sobota 33 |
Rozhodčí | Schneider Petr |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Miapr, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dubělčík Lukáš [CZE026414] | |
Harviš Dalibor [CZE036308] | |
Herda Tomáš [CZE056177] | |
Kamrád Jan [CZE036727] | |
Kielbas Josef [CZE064185] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Lores Juan [CZE070473] | |
Pavliska Vladimír [CZE069442] | |
Perutková Radka [CZE064748] | |
Plonka Jan [CZE069317] | |
Přibyl Petr [CZE019050] | |
Ražný Jan [CZE074431] | |
Sedláčik Patrik [CZE064936] | |
Schneider Petr [CZE006860] | |
Šatanová Jarmila [CZE066500] | |
Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
1Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
2Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
3Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
4Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
5Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Kozubjaková Kristýna0
Kozubjaková Kristýna 1 Lores Juan 0
Plonka Jan 0 Kozubjaková Kristýna 1
Kielbas Josef 0 Plonka Jan 1 Štěpánek Ondřej 0 Kozubjaková Kristýna 1
Přibyl Petr 0 Kielbas Josef 1 Štěpánek Ondřej 1 Harviš Dalibor 0
Kamrád Jan 0 Přibyl Petr 1 Kielbas Josef 1 Perutková Radka 0 Štěpánek Ondřej 1 Sedláčik Patrik 0 Ražný Jan 0 Harviš Dalibor 1
Kamrád Jan 1 Schneider Petr 0 Kielbas Josef 2 Šatanová Jarmila 0 Pavliska Vladimír 0 Štěpánek Ondřej 1 Herda Tomáš 0 Ražný Jan 1
Kamrád Jan 0 Harviš Dalibor 1 Schneider Petr 0 Plonka Jan 1 Kielbas Josef 0 Dubělčík Lukáš 1 Šatanová Jarmila 0 Sedláčik Patrik 1 Perutková Radka 1 Pavliska Vladimír 0 Štěpánek Ondřej 0 Lores Juan 1 Herda Tomáš 0 Přibyl Petr 1 Kozubjaková Kristýna 1 Ražný Jan 0
Harviš Dalibor 0 Plonka Jan 1 Dubělčík Lukáš 1 Sedláčik Patrik 0 Perutková Radka 0 Lores Juan 1 Přibyl Petr 0 Kozubjaková Kristýna 1
Plonka Jan 0 Dubělčík Lukáš 1 Lores Juan 1 Kozubjaková Kristýna 0
Dubělčík Lukáš 1 Lores Juan 0
Dubělčík Lukáš 1 Kozubjaková Kristýna 0
- Dubělčík Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
2. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
3. | Lores Juan [CZE070473] |
4. | Plonka Jan [CZE069317] |
5. | Kielbas Josef [CZE064185] |
5. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
7. | Přibyl Petr [CZE019050] |
7. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
9. | Ražný Jan [CZE074431] |
9. | Sedláčik Patrik [CZE064936] |
9. | Perutková Radka [CZE064748] |
9. | Kamrád Jan [CZE036727] |
13. | Schneider Petr [CZE006860] |
13. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
13. | Pavliska Vladimír [CZE069442] |
13. | Herda Tomáš [CZE056177] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
2. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
3. | Lores Juan [CZE070473] |
4. | Plonka Jan [CZE069317] |
5. | Kielbas Josef [CZE064185] |
5. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
7. | Přibyl Petr [CZE019050] |
7. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
9. | Ražný Jan [CZE074431] |
9. | Sedláčik Patrik [CZE064936] |
9. | Perutková Radka [CZE064748] |
9. | Kamrád Jan [CZE036727] |
13. | Schneider Petr [CZE006860] |
13. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
13. | Pavliska Vladimír [CZE069442] |
13. | Herda Tomáš [CZE056177] |
Tento turnaj nemá přihlášky online