Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.05.2023 |
Název | DKO 501 jednotlivci |
Rozhodčí | Jahodová Monika |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Benešovský medvěd |
Místo | Hřiště , Benešov nad Ploučnicí |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Asman Marek [CZE059733] | |
Daňková Alena [CZE074982] | |
Duras Jan [CZE050613] | |
Jäger Stanislav [CZE005865] | |
Jahodová Monika [CZE069534] | |
Janský Jiří [CZE038847] | |
Kočí Kamil [CZE075227] | |
Kočí Markéta [CZE074320] | |
Kočka Stanislav [CZE073213] | |
Krejčí Pavel [CZE069656] | |
Krumpolec Petr [CZE034155] | |
Pinc Vladimír [CZE024628] | |
Růžička Petr [CZE003728] | |
Urban Pavel [CZE042100] | |
Žižka Roman [CZE070045] |
1DKO 501 jednotlivci --:--
Žádné utkání
2DKO 501 jednotlivci --:--
Žádné utkání
- Růžička Petr0
Růžička Petr 2 Janský Jiří 0
Růžička Petr 2 Krejčí Pavel 0
Růžička Petr 2 Pinc Vladimír 0 Urban Pavel 0 Krejčí Pavel 2
Asman Marek 1 Růžička Petr 2 Urban Pavel 2 Krumpolec Petr 0
Jäger Stanislav 0 Asman Marek 2 Daňková Alena 0 Růžička Petr 2 Urban Pavel 2 Kočí Markéta 1 Duras Jan 0 Krumpolec Petr 2
Volný_los 0 Jäger Stanislav 1 Kočí Kamil 0 Daňková Alena 2 Jahodová Monika 0 Urban Pavel 2 Žižka Roman 1 Duras Jan 2
Kočka Stanislav 1 Volný_los 0 Krumpolec Petr 2 Jäger Stanislav 0 Pinc Vladimír 2 Kočí Kamil 0 Daňková Alena 1 Kočí Markéta 2 Jahodová Monika 0 Růžička Petr 2 Urban Pavel 1 Krejčí Pavel 2 Žižka Roman 1 Asman Marek 2 Duras Jan 1 Janský Jiří 2
Kočka Stanislav 2 Krumpolec Petr 0 Pinc Vladimír 2 Kočí Markéta 1 Růžička Petr 1 Krejčí Pavel 2 Asman Marek 1 Janský Jiří 2
Kočka Stanislav 2 Pinc Vladimír 0 Krejčí Pavel 0 Janský Jiří 2
Kočka Stanislav 2 Janský Jiří 0
Kočka Stanislav 2 Růžička Petr 1
- Kočka Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kočka Stanislav [CZE073213] |
2. | Růžička Petr [CZE003728] |
3. | Janský Jiří [CZE038847] |
4. | Krejčí Pavel [CZE069656] |
5. | Pinc Vladimír [CZE024628] |
5. | Urban Pavel [CZE042100] |
7. | Asman Marek [CZE059733] |
7. | Krumpolec Petr [CZE034155] |
9. | Duras Jan [CZE050613] |
9. | Kočí Markéta [CZE074320] |
9. | Daňková Alena [CZE074982] |
9. | Jäger Stanislav [CZE005865] |
13. | Kočí Kamil [CZE075227] |
13. | Jahodová Monika [CZE069534] |
13. | Žižka Roman [CZE070045] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kočka Stanislav [CZE073213] |
2. | Růžička Petr [CZE003728] |
3. | Janský Jiří [CZE038847] |
4. | Krejčí Pavel [CZE069656] |
5. | Pinc Vladimír [CZE024628] |
5. | Urban Pavel [CZE042100] |
7. | Asman Marek [CZE059733] |
7. | Krumpolec Petr [CZE034155] |
9. | Duras Jan [CZE050613] |
9. | Kočí Markéta [CZE074320] |
9. | Daňková Alena [CZE074982] |
9. | Jäger Stanislav [CZE005865] |
13. | Kočí Kamil [CZE075227] |
13. | Jahodová Monika [CZE069534] |
13. | Žižka Roman [CZE070045] |
Tento turnaj nemá přihlášky online