Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.05.2023 |
Název | Řízkarna |
Rozhodčí | Mihula Daniel |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Řizkarna u Orla, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balog Martin [CZE060189] | |
Kobolka Jozef [CZE071223] | |
Mihula Daniel [CZE011060] | |
Pavlíček Jiří [CZE058437] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Schrom René [CZE000881] | |
Sýkora Tomáš [CZE046658] | |
Volný los I [HOST_151] | |
Zlatuška Antonín [CZE069444] |
1Řízkarna--:--
Žádné utkání
2Řízkarna--:--
Žádné utkání
3Řízkarna--:--
Žádné utkání
- Balog Martin0
Balog Martin 2 Puman Pavel 1
Pavlíček Jiří 1 Balog Martin 2
Pavlíček Jiří 2 Zlatuška Antonín 1 Balog Martin 2 Sýkora Tomáš 0
Pavlíček Jiří 2 Volný los I 0 Kobolka Jozef 0 Balog Martin 2
Mihula Daniel 0 Pavlíček Jiří 2 Volný_los 0 Volný los I 1 Volný_los 0 Kobolka Jozef 1 Volný_los 0 Balog Martin 1
Volný_los 0 Mihula Daniel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Balog Martin 1 Volný_los 0 Mihula Daniel 0 Schrom René 2 Kobolka Jozef 1 Volný_los 0 Zlatuška Antonín 1 Volný_los 0 Volný los I 1 Volný_los 0 Sýkora Tomáš 1 Volný_los 0 Puman Pavel 1 Volný_los 0 Pavlíček Jiří 1 Volný_los 0
Balog Martin 0 Schrom René 2 Kobolka Jozef 0 Zlatuška Antonín 2 Volný los I 1 Sýkora Tomáš 2 Puman Pavel 2 Pavlíček Jiří 0
Schrom René 2 Zlatuška Antonín 0 Sýkora Tomáš 1 Puman Pavel 2
Schrom René 2 Puman Pavel 1
Schrom René 1 Balog Martin 2
Schrom René 2 Balog Martin 0
- Schrom René0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schrom René [CZE000881] |
2. | Balog Martin [CZE060189] |
3. | Puman Pavel [CZE062152] |
4. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
5. | Zlatuška Antonín [CZE069444] |
5. | Sýkora Tomáš [CZE046658] |
7. | Volný los I [HOST_151] |
7. | Kobolka Jozef [CZE071223] |
9. | Mihula Daniel [CZE011060] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schrom René [CZE000881] |
2. | Balog Martin [CZE060189] |
3. | Puman Pavel [CZE062152] |
4. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
5. | Zlatuška Antonín [CZE069444] |
5. | Sýkora Tomáš [CZE046658] |
7. | Volný los I [HOST_151] |
7. | Kobolka Jozef [CZE071223] |
9. | Mihula Daniel [CZE011060] |
Tento turnaj nemá přihlášky online