Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.05.2023 |
Název | 501 DKO |
Rozhodčí | Pelan Jiří |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Páteční Sladovnická 501DO |
Místo | Sladovnická, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Filip Václav [CZE006477] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Kastner Morris Michaela [CZE073256] | |
Merjavčík Petr [CZE068357] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Szüllö David [CZE068046] | |
Šimek Dušan [CZE021137] | |
Uldrich Jiří [CZE068965] | |
Vochová Lenka [CZE074810] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
- Uldrich Jiří0
Uldrich Jiří 2 Filip Václav 0
Uldrich Jiří 2 Fuja Miroslav 0
Šimek Dušan 1 Uldrich Jiří 2 Fuja Miroslav 2 Kastner Morris Michaela 1
Šimek Dušan 2 Merjavčík Petr 1 Fuja Miroslav 2 Szüllö David 1
Šimek Dušan 2 Vochová Lenka 0 Volný_los 0 Merjavčík Petr 1 Volný_los 0 Fuja Miroslav 1 Volný_los 0 Szüllö David 1
Volný_los 0 Šimek Dušan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Rada Jaroslav 1 Volný_los 0 Szüllö David 2 Šimek Dušan 1 Uldrich Jiří 1 Volný_los 0 Fuja Miroslav 1 Volný_los 0 Merjavčík Petr 1 Volný_los 0 Kastner Morris Michaela 1 Volný_los 0 Vochová Lenka 1 Volný_los 0 Filip Václav 1 Volný_los 0
Rada Jaroslav 2 Szüllö David 1 Uldrich Jiří 2 Fuja Miroslav 0 Merjavčík Petr 0 Kastner Morris Michaela 2 Vochová Lenka 0 Filip Václav 2
Rada Jaroslav 2 Uldrich Jiří 1 Kastner Morris Michaela 1 Filip Václav 2
Rada Jaroslav 2 Filip Václav 1
Rada Jaroslav 0 Uldrich Jiří 2
Rada Jaroslav 0 Uldrich Jiří 2
- Uldrich Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
2. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
3. | Filip Václav [CZE006477] |
4. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
5. | Šimek Dušan [CZE021137] |
5. | Kastner Morris Michaela [CZE073256] |
7. | Merjavčík Petr [CZE068357] |
7. | Szüllö David [CZE068046] |
9. | Vochová Lenka [CZE074810] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
2. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
3. | Filip Václav [CZE006477] |
4. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
5. | Šimek Dušan [CZE021137] |
5. | Kastner Morris Michaela [CZE073256] |
7. | Merjavčík Petr [CZE068357] |
7. | Szüllö David [CZE068046] |
9. | Vochová Lenka [CZE074810] |
Tento turnaj nemá přihlášky online