Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.05.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Kovářová Lenka |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | MJČ Bar U Zlaté Husy Písek |
Místo | Bar U Zlaté Husy , Písek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bažata Vladimír [CZE071064] | |
Diviš Lubor [CZE070384] | |
Drab Lukáš [CZE070335] | |
Drab Robert [CZE008873] | |
Hřebejk Miroslav [CZE064244] | |
Koudelka Miroslav [CZE072533] | |
Kovářová Lenka [CZE068347] | |
Krajčo Jana [CZE055052] | |
Křepelka Čestmír [CZE000621] | |
Křepelková Simona [CZE048773] | |
Kyral Vilém [CZE039286] | |
Minařík Martin [CZE068416] | |
Pavlíček Petr [CZE070151] | |
Profant Martin [CZE031074] | |
Předota Roman [CZE002384] | |
Schovánek Luděk [CZE068651] | |
Šandera Tomáš [CZE058295] | |
Šimík Radek [CZE003752] | |
Vachta René [CZE000439] | |
Vaněk Jiří [CZE071586] | |
Vodička Martin [CZE075049] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost muž II [HOST_20] | |
Žák Dalibor [CZE003798] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Křepelka Čestmír0
Křepelka Čestmír 2 Profant Martin 0
Křepelka Čestmír 2 Vachta René 0
Křepelka Čestmír 2 Předota Roman 1 Šandera Tomáš 0 Vachta René 2
Křepelka Čestmír 2 Diviš Lubor 1 Šandera Tomáš 2 Schovánek Luděk 0
Šimík Radek 0 Křepelka Čestmír 2 Diviš Lubor 2 Kyral Vilém 1 Bažata Vladimír 0 Šandera Tomáš 2 Schovánek Luděk 2 YYYHost muž I 0
Hřebejk Miroslav 1 Šimík Radek 2 Diviš Lubor 2 Minařík Martin 0 Bažata Vladimír 2 Krajčo Jana 0 Schovánek Luděk 2 Vodička Martin 0
Hřebejk Miroslav 2 Vaněk Jiří 0 Šimík Radek 2 Žák Dalibor 1 Diviš Lubor 2 Drab Lukáš 0 Pavlíček Petr 0 Minařík Martin 2 Drab Robert 0 Bažata Vladimír 2 Krajčo Jana 2 Křepelková Simona 1 Schovánek Luděk 2 Kovářová Lenka 1 YYYHost muž II 1 Vodička Martin 2
Volný_los 0 Hřebejk Miroslav 1 Šimík Radek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Diviš Lubor 1 Pavlíček Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Drab Robert 1 Krajčo Jana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Schovánek Luděk 1 YYYHost muž II 1 Volný_los 0
Vodička Martin 1 Volný_los 0 Hřebejk Miroslav 1 Profant Martin 2 Kyral Vilém 2 Šimík Radek 1 Kovářová Lenka 1 Volný_los 0 Křepelková Simona 1 Volný_los 0 Diviš Lubor 0 Křepelka Čestmír 2 Bažata Vladimír 2 Pavlíček Petr 1 Vachta René 1 Volný_los 0 Minařík Martin 1 Volný_los 0 Koudelka Miroslav 2 Drab Robert 0 Krajčo Jana 1 Drab Lukáš 2 YYYHost muž I 1 Volný_los 0 Žák Dalibor 1 Volný_los 0 Schovánek Luděk 1 Předota Roman 2 Vaněk Jiří 2 YYYHost muž II 1 Šandera Tomáš 1 Volný_los 0
Vodička Martin 0 Profant Martin 2 Kyral Vilém 2 Kovářová Lenka 0 Křepelková Simona 1 Křepelka Čestmír 2 Bažata Vladimír 1 Vachta René 2 Minařík Martin 0 Koudelka Miroslav 2 Drab Lukáš 0 YYYHost muž I 2 Žák Dalibor 0 Předota Roman 2 Vaněk Jiří 1 Šandera Tomáš 2
Profant Martin 2 Kyral Vilém 0 Křepelka Čestmír 0 Vachta René 2 Koudelka Miroslav 2 YYYHost muž I 0 Předota Roman 2 Šandera Tomáš 0
Profant Martin 2 Vachta René 1 Koudelka Miroslav 2 Předota Roman 1
Profant Martin 1 Koudelka Miroslav 2
Koudelka Miroslav 0 Křepelka Čestmír 2
Koudelka Miroslav 1 Křepelka Čestmír 2
- Křepelka Čestmír0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Křepelka Čestmír [CZE000621] |
2. | Koudelka Miroslav [CZE072533] |
3. | Profant Martin [CZE031074] |
4. | Vachta René [CZE000439] |
5. | Předota Roman [CZE002384] |
5. | Šandera Tomáš [CZE058295] |
7. | Diviš Lubor [CZE070384] |
7. | Schovánek Luděk [CZE068651] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Bažata Vladimír [CZE071064] |
9. | Kyral Vilém [CZE039286] |
9. | Šimík Radek [CZE003752] |
13. | Vodička Martin [CZE075049] |
13. | Krajčo Jana [CZE055052] |
13. | Minařík Martin [CZE068416] |
13. | Hřebejk Miroslav [CZE064244] |
17. | YYYHost muž II [HOST_20] |
17. | Kovářová Lenka [CZE068347] |
17. | Křepelková Simona [CZE048773] |
17. | Drab Robert [CZE008873] |
17. | Pavlíček Petr [CZE070151] |
17. | Drab Lukáš [CZE070335] |
17. | Žák Dalibor [CZE003798] |
17. | Vaněk Jiří [CZE071586] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Křepelka Čestmír [CZE000621] |
2. | Koudelka Miroslav [CZE072533] |
3. | Profant Martin [CZE031074] |
4. | Vachta René [CZE000439] |
5. | Předota Roman [CZE002384] |
5. | Šandera Tomáš [CZE058295] |
7. | Diviš Lubor [CZE070384] |
7. | Schovánek Luděk [CZE068651] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Bažata Vladimír [CZE071064] |
9. | Kyral Vilém [CZE039286] |
9. | Šimík Radek [CZE003752] |
13. | Vodička Martin [CZE075049] |
13. | Krajčo Jana [CZE055052] |
13. | Minařík Martin [CZE068416] |
13. | Hřebejk Miroslav [CZE064244] |
17. | YYYHost muž II [HOST_20] |
17. | Kovářová Lenka [CZE068347] |
17. | Křepelková Simona [CZE048773] |
17. | Drab Robert [CZE008873] |
17. | Pavlíček Petr [CZE070151] |
17. | Drab Lukáš [CZE070335] |
17. | Žák Dalibor [CZE003798] |
17. | Vaněk Jiří [CZE071586] |
Tento turnaj nemá přihlášky online