Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.05.2023 |
Název | PEREX Orlová 501DO |
Rozhodčí | Markovič Peter |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Perex, Orlová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bojda Marek [CZE058183] | |
Dědic Jiří [CZE064897] | |
Durčák Petr [CZE070025] | |
Dylong Martin [CZE076546] | |
Gehry Jan [CZE068755] | |
Gehry Miroslav [CZE064194] | |
Hanus Jaroslav [CZE030029] | |
Hanusová Helena [CZE071377] | |
Jendrulek Jan [CZE067852] | |
Kamas Roman [CZE060215] | |
Kostka Marek [CZE055523] | |
Levák Jindřich [CZE063856] | |
Leváková Andrea [CZE070342] | |
Markovič Peter [CZE004020] | |
Mazurová Eliška [CZE072338] | |
Musil Radim [CZE069580] | |
Paluv Viktor [CZE068223] | |
Schimke Robert [CZE031558] | |
Sláma Miroslav [CZE061506] | |
Sliva Adam [CZE068496] | |
Svoreň Juraj [CZE065201] | |
Ullrichová Jana [CZE070270] | |
Wojcik Filip [CZE069259] |
1PEREX Orlová 501DO--:--
Žádné utkání
2PEREX Orlová 501DO--:--
Žádné utkání
3PEREX Orlová 501DO--:--
Žádné utkání
4PEREX Orlová 501DO--:--
Žádné utkání
- Schimke Robert0
Schimke Robert 2 Levák Jindřich 0
Schimke Robert 2 Kostka Marek 1
Markovič Peter 0 Schimke Robert 2 Kostka Marek 2 Durčák Petr 0
Markovič Peter 2 Jendrulek Jan 0 Mazurová Eliška 0 Kostka Marek 2
Markovič Peter 2 Bojda Marek 0 Jendrulek Jan 2 Dědic Jiří 1 Mazurová Eliška 2 Kamas Roman 1 Kostka Marek 2 Musil Radim 1
Hanusová Helena 0 Markovič Peter 2 Leváková Andrea 1 Jendrulek Jan 2 Mazurová Eliška 2 Wojcik Filip 0 Sláma Miroslav 1 Kostka Marek 2
Hanusová Helena 2 Svoreň Juraj 1 Volný_los 0 Markovič Peter 1 Ullrichová Jana 0 Leváková Andrea 2 Gehry Jan 1 Jendrulek Jan 2 Gehry Miroslav 0 Mazurová Eliška 2 Paluv Viktor 0 Wojcik Filip 2 Sláma Miroslav 2 Dylong Martin 0 Hanus Jaroslav 1 Kostka Marek 2
Volný_los 0 Hanusová Helena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Ullrichová Jana 1 Gehry Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Gehry Miroslav 1 Paluv Viktor 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Sláma Miroslav 1 Hanus Jaroslav 1 Volný_los 0
Kostka Marek 1 Volný_los 0 Hanusová Helena 0 Sliva Adam 2 Dědic Jiří 1 Volný_los 0 Dylong Martin 1 Volný_los 0 Wojcik Filip 1 Volný_los 0 Ullrichová Jana 0 Bojda Marek 2 Gehry Jan 0 Mazurová Eliška 2 Durčák Petr 1 Volný_los 0 Jendrulek Jan 1 Volný_los 0 Levák Jindřich 2 Gehry Miroslav 0 Leváková Andrea 2 Paluv Viktor 1 Musil Radim 1 Volný_los 0 Kamas Roman 1 Volný_los 0 Sláma Miroslav 1 Markovič Peter 2 Hanus Jaroslav 0 Svoreň Juraj 2 Schimke Robert 1 Volný_los 0
Kostka Marek 1 Sliva Adam 2 Dědic Jiří 2 Dylong Martin 0 Wojcik Filip 0 Bojda Marek 2 Mazurová Eliška 1 Durčák Petr 2 Jendrulek Jan 1 Levák Jindřich 2 Leváková Andrea 1 Musil Radim 2 Kamas Roman 2 Markovič Peter 1 Svoreň Juraj 0 Schimke Robert 2
Sliva Adam 2 Dědic Jiří 0 Bojda Marek 1 Durčák Petr 2 Levák Jindřich 2 Musil Radim 0 Kamas Roman 0 Schimke Robert 2
Sliva Adam 2 Durčák Petr 0 Levák Jindřich 2 Schimke Robert 0
Sliva Adam 2 Levák Jindřich 0
Sliva Adam 2 Schimke Robert 1
- Sliva Adam0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sliva Adam [CZE068496] |
2. | Schimke Robert [CZE031558] |
3. | Levák Jindřich [CZE063856] |
4. | Kostka Marek [CZE055523] |
5. | Markovič Peter [CZE004020] |
5. | Durčák Petr [CZE070025] |
7. | Jendrulek Jan [CZE067852] |
7. | Mazurová Eliška [CZE072338] |
9. | Musil Radim [CZE069580] |
9. | Kamas Roman [CZE060215] |
9. | Dědic Jiří [CZE064897] |
9. | Bojda Marek [CZE058183] |
13. | Sláma Miroslav [CZE061506] |
13. | Wojcik Filip [CZE069259] |
13. | Leváková Andrea [CZE070342] |
13. | Hanusová Helena [CZE071377] |
17. | Hanus Jaroslav [CZE030029] |
17. | Dylong Martin [CZE076546] |
17. | Paluv Viktor [CZE068223] |
17. | Gehry Miroslav [CZE064194] |
17. | Gehry Jan [CZE068755] |
17. | Ullrichová Jana [CZE070270] |
17. | Svoreň Juraj [CZE065201] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sliva Adam [CZE068496] |
2. | Schimke Robert [CZE031558] |
3. | Levák Jindřich [CZE063856] |
4. | Kostka Marek [CZE055523] |
5. | Markovič Peter [CZE004020] |
5. | Durčák Petr [CZE070025] |
7. | Jendrulek Jan [CZE067852] |
7. | Mazurová Eliška [CZE072338] |
9. | Musil Radim [CZE069580] |
9. | Kamas Roman [CZE060215] |
9. | Dědic Jiří [CZE064897] |
9. | Bojda Marek [CZE058183] |
13. | Sláma Miroslav [CZE061506] |
13. | Wojcik Filip [CZE069259] |
13. | Leváková Andrea [CZE070342] |
13. | Hanusová Helena [CZE071377] |
17. | Hanus Jaroslav [CZE030029] |
17. | Dylong Martin [CZE076546] |
17. | Paluv Viktor [CZE068223] |
17. | Gehry Miroslav [CZE064194] |
17. | Gehry Jan [CZE068755] |
17. | Ullrichová Jana [CZE070270] |
17. | Svoreň Juraj [CZE065201] |
Tento turnaj nemá přihlášky online